• GaijiZG
    826


    U vas i oko vas ima ljudi koji imaju degutantne antihrvatske, anacionalne, antikrščanske stavove, a privatno i javno djeluju antihrvatski i proLGBT, i po meni i većini navijača Dinama takvi ljudi nemaju što raditi oko Dinama. A neke od tih ste pustili u klub. Ali neću o imenima, da ne sabotiram potpunu demokratizaciju kluba.
  • BluePhone67
    3.4k
    koji su to ? Tamo nas je 25+5 ?
  • Direktor
    13
    Nov sam na forumu i mislio sam da se na ovom podforumu dogovara neka cuga prije il poslije tekme, da se ljudi malo upoznaju i druže, al vidim da se svakaj piše i pita.
    Mene zanima jel zna ko di se najmanje čeka MR torakalne kralježnice prek HZZO-a?
  • Papastrumf
    10.6k

    Ja sam čuo da si ti abolirani četnik i da namjerno unosiš nemir među hrvatski narod.
  • GaijiZG
    826


    Unatoč tome kaj mislite da sam mamićevac, nisam i ne želim o imenima da nedam streljiva Lesičkiju i takvima. Čekat ću potpunu demokratizaciju kluba.
  • Dino
    2.3k
    Dinamo nikad neće biti ljevičarski, LGBT, liberofašistički niti komunistički klub. Jednostavno je, mi koji navijamo za ovaj klub to nikad ne bismo dozvolili, stoga nema potrebe za brigom oko tog.

    Edit: da ne zatrpavam temu novim komentarima, a odgovorim kolegi svejedno.

    U Dinamu i oko Dinama su bili ljudi koji su ga htjeli pretvoriti u svoje neslužbeno vlasništvo, koji nisu htjeli navijače i Dinamovštinu, već samo bankomat i kreditnu karticu za koju nikad neće morati platiti račun. Izjavljivali su podršku i davali pozivitne komentare najvećim Dinamovim rivalima i neprijateljima Hrvatske, pjevali su zvezdaške i hajdučke pjesme i pretvarali ovaj klub u sve ono kaj Dinamo nikad nije bio i nikad nije trebao biti. I bez obzira na svu političku i financijsku moć koju su zločinci i kriminalci imali, ljudi su se borili i dali guzice (ne doslovno) da bi uspješno klub doveli u ovo stanje u kojem je sad i da ga vrate na “tvorničke postavke”, da opet bude gospodski, gradjanski, hrvatski i zagrebački klub.

    Ako opet netko pokuša okaljati ovo sveto ime bilo kakvim umobolnim agendama, vjeruj mi, opet će tu bit vojska ljudi koji su spremni odvojiti svoje vrijeme, novac i živote da bismo onda svi zajedno mogli reći da smo pobijedili i da imamo svoj klub.

    I da, ja sam hrvatski desničar i nacionalist.
  • GaijiZG
    826


    Dinamo nikad neće biti ljevičarski, LGBT, liberofašistički niti komunistički klub.

    U i oko kluba ima ljudi koji žele ljevičarsku, LGBT, marksističku Hrvatsku, ali eto Dinamo ne žele takav. Moš mislit.

    Gledajte, svaki desničar koji čita sve ovo, i misli da sam ja redikul, svijet je u k radi takvih poput vas. Ljudi poput vas su krivi za promicanje tranvestita, dugine slikovnice, Tomaševića, to što nam je svaka vlast anacionalna ljevičarska (i HDZ). U Dinamu se nemaju kaj tolerirat niti kriminalci, niti lgbt ljevičari, a to što vi mislite da je to ok samo jer nema Mamića, to govori o vama. To je zadnja od mene na ovu temu.
  • Crusades1986
    10.2k
    To je zadnja od mene na ovu temu.GaijiZG

    Hvala kurcu više
  • BluePhone67
    3.4k
    Mislim da upravo to i radiš, ali nisi toga ni svjestan. U Dinamu nikada neće biti LGBtkuracpalac , kao što se nitko neće odreći Hrvatstva i svih ostalih tvojih problema koje te muče.
  • dumitrumitu
    894
    Jel se može otvorit neka nova tema za ove razgovore. Preporučam naziv šizofrenija
  • deda
    29.4k
    Dragi moj Gaiji, kad bi ti bio demokrata i kad bi ono što ti misliš da je demokracija bila demokracija ja bi bio prvi na poziciji ustanka protiv iste te. Ovo što ti ovdje radiš je čisti teror, trolanje, opstrukcija, vrijeđanje zdravog razuma, verbalno nasilje i da ne nabrajam dalje. I to više neću tolerirati. Jasno? Slobodan si tri dana da pročistiš misli. Ako nastaviš dalje ovako ide ti trajni ban. A i preporuka za hitno liječenje u Vrapču.
  • Captain America
    15.1k
    Jel se može otvorit neka nova tema za ove razgovore.dumitrumitu

    Postoji "vjera, etika i moral". Šteta da je zamrla :blush:
  • deda
    29.4k
    Molim gospodina Graža da ovu temu vrati u stanje ravnoteže
  • Majki2111
    2.8k
    Micanje mamićevaca nije opravdanje za propuštanje potencijalnih marksistaGaijiZG

    Jesi čitao Komunistički manifest? Jaka je izjava kaj nekog nazivaš marksistom, a pitanje je jesi li pročitao knigu. Ni ja nisam. Al sam sebe iz spdnje nazvao istim.

    Kolko znam oni su govorili o pravima radnika i beslasnom društu, utopiji i tako to. Ne tiče se baš djelatnosti nogometnog kluba. :smile:
  • Tom Hanks
    2.8k
    Demokracije ovdje nema,jer evo baš od sinoć se izbrišu posve normalni upisi mene i kolege @Riot u kojem nema niti vrijeđanja svađanja ičega sličnog ali se briše bez razloga jer se nekom serifu ne sviđa da postoji drugačije mišljenje i stav oko nekih stvari.Nesto na čemu bi taj moderator(ili više njih) mogli i trebali poraditi na tome da prihvate posve normalne izmjene mišljenja na mjestu kojemu je to i svrha.Lp.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.