• rioda
    4.8k
    Naručivao sam prije par godina i slali su pakete, sad već neko vrijeme nisam, ali prije par tjedana sam bio tamo i taman su slagali pakete za dostavu
  • Cosey
    509
    Ovaj poziv koji ste danas uputili treba stalno ponavljati da se ekipa osvijesti, da se educira.
    Tko se našao uvrijeđenim, njegov problem.
    To o cijenama je bulšit, šalovi u fan shopu koštaju 10 i 11 eura. Majice Adidasove 30 i 40 eura, a 20 eura su u BBB shopu, znači to nije problem.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Mislim da ce se situacija promijeniti cim u sluzbenom shopu kluba dode novi asortiman.
    I to ne mislim sponzorski, nego obicne majice kratkih rukava, sa razno raznim dizajnima, i cijenama koje nisu adidas cijene. I naravno dostupnost u svim velicinama kroz cijelu godinu.
    Mislim da je veci razlog zasto ljudi kupuju okolo jest sami dizajn, tj dostupnost razlicitih majica, ono sto trenutno fali u sluzbenom shopu.

    Podrzavam objavu zone, podrzavam poziv da se kupuju majice od kluba i grupe. Ali samo jedan dobronamjerni prijedlog je da se sa tom objavom moglo pricekati, ili u buducnosti moze pricekati, kada bude vise artikala u sluzbenom shopu i kada se shop digne na 'normalnu' razinu.

    p.s. ovo govorim kao osoba koja jako jako rijetko kupuje sluzbeni asortiman zbog nedostatka izbora, dostupnosti, velicina i cijene. Takoder, ne kupujem ni na raznim fb stranicama i podhodnicima oko stadiona. Takoder, kada sluzbeni shop bude imao bogatu ponudu, jamacno cu vise novaca 'davati' svom voljenom klubu.

    p.p.s. mislim da je tu bbb shop jos daleko ispred klupskog i zato i sam vise novaca ostavim u bbb shopu nego u shopu preko puta :)
  • Chess96
    194
    Danas usput prolazio pokraj BBB shopa i mislio si uzet neke majice, ali nažalost dočekale me samo najmanje (XS) ili pak one veće(2XL) veličine. Znam da je prije na instagramu pisalo dostupne veličine pa eventualno to malo updateat. Nadam se da će protiv Rudeša pod sjeverom bit i ovih "normalnih" veličina.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Palac gore :up: ekipi Zone Dinamo vezano za objavu na instagramu. Evo i jedan prijedlog :
    20240520-203340.jpg

    Možda uz ovu maslinastu, ubacit isti model samo u crnoj boji. Zasigurno bi potražnja bila velika.
  • Nolifer
    8.1k


    Crna ili navy blue plus regular size.. Ostalo ok :ok:
  • Mazalo
    177
    Koje su djecje velicine u shopu futsal dinama? Koliko vidim izabere se djecji kroj I onda ima samo velicine S, M, L, XL.. jel zna netko tko je narucivao kako to ide po brojevima?
  • Noel
    6.2k
    Kolko je ljude dignula jedna logična današnja objava je ne normalno. To je samo znak ne poznavanja tematike o kojoj se priča. Dakle.
    Uz ogromnu ljubav prema Dinamu načinu života kojem pripadam kao Dinamovac uz to ak mogu tak nazvat simpatizer sam i (navijač) Liverpoola. Prije par godina u Zagrebu sam upoznao jednog Engleza Liverpoolov navijač. Oženjen je za Hrvaticu i otvorili smo dosta tema. Više puta smo zajedno gledali tekme Liverpoola i komentirali svakakve teme. Jedna od njih je bila i ova današnja samo iz kuta Liverpool navijača. Ko ne zna Liverpool ima nevjerojatan službeni fan shop. I u sklopu stadiona i online varijantu. U njemu doslovno ima od igle do lokomotive. Od sportske odjeće do odjeće za svadbe doslovno. Nastavno na mog engleskog prijatelja on priča sljedeće. U Liverpoolu je sramota kupovat ili nosit odjeću koja nije službeno iz shopa kluba. Njih samo nose turisti koji dođu na utakmicu iz drugih zemalja te je službeni kodeks da ih se opomene i objasni (na lijep način) i usmjeri prema fan shopu. Ili da na utakmicu jednostavno dođu bez obilježja. Likovi koji prodaju nekakve šalove po ulicama do stadiona su manje više smutljivci koje svi preziru (ne poštuju klub) i kod kojih kupuju samo ne upućeni turisti. Znači tako to radi veliki klubovi. Naravno da je grb Liverpoola jasno sačuvan pravima i da imaju svoje kazne za to. Kod njih je to doslovno SRAMOTA. Kasnije sam istraživao tu tematiku i to je tako i kod ostalih velikih klubova diljem Europe.
    Zato prije nego napadate informirajte se kako je to u nogometnom svijetu diljem Europe. Kako to rade veliki klubovi.
    A cilj je Dinama i nas svih da on postane europski ozbiljan klub. Da igra novu Ligu Prvaka. I da ne ovisi osnovni prihod kluba samo o prodaji igrača nego i da tu pomognu prodaje ulaznice,sponzori pa i prodaja dresova i klubskog asortimana odjeće i suvenira.
  • Pop corn
    8.3k
    Puno će edukacije trebati idućih tjedana, mjeseci i godina. I to je proces koji je logičan. Široke mase su zatrovane besplatnim šalovima i kapama, ulaznicama po 1 kunu. Jednostavno godine nemara su ostavile traga. Posao koji je zapravo ulog u veliki potencijal rasta prihoda na zdravim temeljima.
  • Jurki
    11.7k
    bome bi ovaj tvoj upis trebalo postaviti na fb stranicu Zone.
    Ako je jedan post na fejsu napravil tolko pomutnje.. onda stvarno nekaj ne valja s nama kao drustvom.
    Svako bu svoj brend zastitil kaj je normalno..samo eto Dinamo to ne smije..
    svako nek trosi svoje novce kak hoce i tu nema dileme..ali da se spocitava to jer se zeli zastiti grb i ime kluba i to se doceka na noz.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja recimo, kao netko tko je odrastao s Dinamom i Cibonom, nikad necu prihvatiti KK Dinamo (citaj Rudes). No, Futsal Dinamo je nesto sasvim drugo. To je klub koji je nastao na sasvim drugoj ideji i bio okidac za sve ove promjene koje smo napokon docekali u nasem Dinamu. KK Dinamo nije niti ce ikad biti brend Zagreba kao sto je Cibona pa makar ta ista Cibona zbog svega sto joj je ucinjeno i prestane postojati. Naslove prvaka Europe i sve ostale trofeje i bogatu povijest joj nitko ne moze oduzeti.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Inace Hajduk je stavio popust od 50% na sve dresove i cini mi se jos dosta toga od Macrona. Spominjem ih zato sto su ugovorno vezani sa Macronom do kraja ove sezone kao i mi sa Adidasom. Mogli bi i kod nas uslijediti "epski" popusti za rjesavanje zaliha :chin:
  • Zagreb1992
    1.7k


    U interesu hrvatske košarke moraju biti ulaganja u klubove..KK Dinamo možda neće biti brend kao Cibona ali itekako je veliki plus na košarkaškoj mapi ..Da igraju npr finale PH protiv Cibone i da u tim tekmama svaka utakmice bude rasprodana dvorana to je već ogroman plus ..Zato je KK Dinamo po meni čist dobra pojava na košarkaškoj sceni
  • Zagreb1992
    1.7k
    Da ne odem u off sa Cibonom ..puna dvorana u tim tekmama znači i sponzorstvo KK Dinamu i zarada od prodanih rekvizita u Fan Shopu.
  • superhik
    11k
    Od negativnih komentara na objavi Zone na FB, jedna trećina misli da Zona dizajnira stvari u službenom Fan shopu, druga trećina je fulala temu s dresovima, a ona posljednja na profilima ima neki od dizajna koje je ovdje postao kolega dechec
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.