• Captain America
    15.3k
    Pa frajer nerijetko loče do jutra, u Belupu je to bilo i vani po klubovima, ali i po raznim kletima, a najbolje od svega, na to je tjerao i igrače i slao im poruke tipa da će igrati oni koji ostanu s njim do jutra i slično :rofl:rioda

    43 boda je uzeo što je rekord u ligi 10 :rofl:

    He-s-Out-of-line-but-he-s-right.jpg
  • Mr Anderson
    6k
    Mislim, ja ne znam jel itko od vas zivio u osijeku, ali da moram tamo prebivati, postao bih i ja alkos!!Paggini

    Zašto? Meni je Osijek ko grad super.
  • BBB Baranja
    285
    Eno spominju Rui Fariu, bivseg Mourinhovog pomocnika
  • Mali Zeus
    10.6k
    Zašto? Meni je Osijek ko grad super.Mr Anderson

    Ja sam tako i shvatio njegov post. :D
  • Mr Anderson
    6k
    a sam tako i shvatio njegov post. :DMali Zeus

    Aha, onda se slažem...ja sam shvatio da bi od muke postao alkos.
  • Sajla
    4.3k
    Boto, hm... tip ima nekog iskustva, radio je u klubovima čiji je renome dosta iznad Osijekovog i bit će zanimljivo vidjeti kako će se njihova priča razviti. moje osobno iskustvo s Portugalcima je da među njima ima puno više machada nego tonela i uvijek pomalo zazirem od njih. živo me zanima tko će povesti Osijek na pripreme.

    a kaj se Zekića tiče, pa valda je saki človek slobodno jemput na dan pijan!? kakove su to bedastoće?
  • Paggini
    11.1k


    Ma vrhunski je za kvalitetu života, full je chill i sporo sve teče, ali fkt nemaš šta za radit osim pit i skejtat, a sumnjam da mu je do skejtanja.
  • Zagi
    5.9k
    Vidjet ćemo tog Bota. Nije sve strano automatski bolje.
  • Juznjak
    3.4k
    najbolje od svega, na to je tjerao i igrače i slao im poruke tipa da će igrati oni koji ostanu s njim do jutra i slično :rofl:rioda

    Eto @Gražvydas Mikulėnas mogao si igrat u Osijeku a da ni sam to ne znaš.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Aha, onda se slažem...ja sam shvatio da bi od muke postao alkos.Mr Anderson

    To je moje tumačenje, ne mora značiti da je točno. :grin:
  • Petar86
    639
    Ocrniste covika u treptaj oka hahaha
  • Petar86
    639
    nemaš šta za radit osim pit i skejtat, a sumnjam da mu je do skejtanja.Paggini

    5 minuta se vec smijem na ovo hahahahhaah. Da skejtanje :lol: :lol:
  • Zagi
    5.9k
    "Zeka do a kickflip! "
  • Tongo Doumbia
    3k
    Zanimljivo kako se odjednom stvorio narativ da je Boto Isus Krist Spasitelj, koji je u Osijek došao s jednom jedinom namjerom - da ih napravi prvacima.

    Niti je, kako je tu kolega napisao iznad, sve strano bolje, niti mislim da je Zeka najbolji hrvatski trener. Ali je činjenjica da se vratio iz Albanije i uzeo vruć krumpir u ruke. Ovo mu je baš lijepo "hvala".

    S Belupom je napravio odličan rezultat prošle sezone, što god tko mislio o tom klubu, koji je valjda najneambiciozniji prvoligaš u povijesti. Ali da, prvo su ga maknuli jer eto, predsjednik i direktor ne podnose igru na rezultat i bunker, pa sad imamo za priliku vidjeti kako ih ove godine krasi gegenpressing i brza tranzicija, pa su zbog toga i promjenili tri trenera u manje od deset mjeseci...

    Da se osvrnem i na Osijek. Ne znam koja je ambicija kluba bila, ali je Zekić uspio izboriti Europu, a u izlog promovirao nekoliko sjajnih mladih igrača, a ne vidim od čega bi klub živio nego od prodaje istih. Pred kraj sezone, odnosno u drugom dijelu, krenuli su igrati dopadljiv i efikasan nogomet, i zaslužili čak koji bod više nego li imaju na kontu. No jebi ga, nije mu na mjestu rođenja Paris.

    Baš me zanima sljedeći potez Portugalca, Mourinho je recimo slobodan. Samo kažem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.