• Big Daddy
    1.3k
    Pitanje za milijun., kako to da karte sad idu tak brzo, jer su sve za 5€? Znaci, ljudima je do novaca, nije da ne zele doci na tekme, jer dati za cijelu obitelj 60-100€ ili 20€ nije isto. Nadam se da i klubu sad doslo iz dupeta u glavu.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Btw. bilo bi dobro da stave i barem pola juga u prodaju kad se sjever i zapad rasprodaju. Znam da je jug namijenjen za nogometne skole i "partnere" ali nema teoretske sanse da ce to bit preko 2000 ljudi i djece.
  • Marley
    1.7k
    ja kuzim sto hoces reci, ali... ako vodis sa sobom nekoga tko bas silno zeli ici, ali "turisticki", sta onda napravit?
    Ja fakat nisam racunala da ce ZD tako brzo planuti, a ZG je fakat daleko i slaba je vidljivost.

    Nije ni meni drago da vodim na SD cetiri osobe od kojih su dvoje klinci koji nikad nisu ni bili na stadionu, i dvoje odraslih koji nemaju veze s nogometom. Ali sta da radim sad.
  • sanjinlego
    3k
    Nije vezano uz Rudeš. Zna netko kad' puštaju ulaznice za Rujevicu, za Kup?
  • Izet Hajrović
    2.1k
    a kamo ćeš smjestiti Rudeš Boyse?
  • Big Daddy
    1.3k
    Kod invalida ispod zapada.
  • Oluja
    4.3k
    jednom sam s klincima bio na ZG i vidljivost uopce nije losa.
  • Marley
    1.7k
    pa to je skroz tocno. Evo ja prva ti mogu priznati, da mi je to ogroman faktor. Znaci ako hocu povesti obitelj, to bi trebao biti zapad, i to me onda dodje 75 eura??? Pa nije mi mali novac ni 15 eura samo za sebe, a kamoli 75. Ne jer sam skrta, nego jer ga nemam. Pogotovo za redovite takve odlaske.
  • Marley
    1.7k
    E jbg sad, pokolebali ste me sad vec.

    Sto ako se odlucim prodavat karte za sjever, imena se ne provjeravaju ili?

    I da li onda mogu na svoje ime kupit nove za ZG, ako sam ih vec kupila 5?
  • Filip 91
    778
    Otišao i zapad gore 4
  • blackbully
    4.5k
    Zna netko kad' puštaju ulaznice za Rujevicu, za Kup?sanjinlego

    Pa Sanjine bar bi ti kao naš glavni klupski insajder trebao znati da prodaje neće biti.
  • Rocky1986
    266

    Savjetovao bih SG.
  • Oluja
    4.3k
    ne razmisljaj previse, kupi ZG i gotovo. Ja inace idem iskljucivo na sjever ali ovaj put vodim zenu i klince pa sam odlucio da ne zauzimamo mjesta onima koji ce navijati cijelo vrijeme te iz tog razloga idemo na zapad. Naravno da na zapan ne bi isli da su normalne cijene ulaznica jer bi bilo preskupo ali u ovoj situaciji to mi je jedini logican potez. Na ZD nisam bio nikada pa ti ga ne mogu usporediti sa ZG ali znam iz prve ruke da je ZG boji od SG na kojemu sam isto bio samo jednom.
  • ShanKu
    759
    Kako sam lijepo zakasnil na karte za sjever dolje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.