• eol12
    411
    Izgleda da aplikacija za kupnju ne može pohvatati navalu pa još prikazuje kao da ima mjesta, službeno je objavljeno da je rasprodan zapad dolje. I mora biti sve puno, sve osim toga je pljuska ovoj ludoj sezoni s happy endom.
  • Peškaman
    3k
    Pao je i sektor na SD upravo.
    Ide ovo jako fino.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ti mater, ja htio zapad, nisam mislio da će tak brzo otići. Niš sjever s malim.
  • tigric
    183
    Refresh stranicu, pa uzmite ako vam se otvori nesto
  • criticus
    1.6k
    Iskreno, veliki fail što nema prvokupa za članove. Pa 2 sata, 2 sata.
  • Marley
    1.2k
    Uspjela saaaaaam, jest da sam malo posijedila sad i skinula jedno 3 kg od panike i stresa, ali ok :sweat:

    I jest da vodim, izmedju ostaloga, male klince i covjeka na stakama na sjever dolje :sweat: . Jbg, nisam se snasla na vrijeme za zapad.
  • Filip 91
    581
    Pao i zapad gore 3
  • dmil
    162
    Tako je i meni bilo, vec sam i broj kartice upisao, ali me bacilo nazad na pocetnu, pricekao 10min i onda normalno uzeo ulaznice. Vjerojatno je sistem u banani zbog navale
  • Marley
    1.2k
    E, to u vezi fotkanja na Sjeveru. Jasno mi je da se ne smije, ok. Ali do koje mjere to pravilo tocno ide...?

    Muz mi je razocaran jer se bas veselio poslati frendovima fotku gdje je (teeeeski hajdukovci, pa cisto da ih malo ubode). Smijem valjda okinut fotku prije nego pocne tekma? Ili tako nesto. Ne mislim po tribini naravno. Uputite me na vrijeme da ne dobiju traume ovi koji idu turisticki sa mnom :sweat:
  • badjibadara
    2k


    Idi na ulaz za klince između zapada i sjevera da se ne gužvate na “kentaurima”.
  • tigric
    183
    može se normalno kupit zapad dolje i dalje
  • Marley
    1.2k
    e da, thanks. A jel smijem onda s kartama za sektor 6, ostati skroz u sektoru 1? Kao jer je blizu ulaza.

    Najradije bih isla sama i postedjela se komplikacija, ali klinci su bas silno zeljeli ici pa mi bilo zao da ne vide to.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ne uzimajte za sjever dolje ako nemate namjeru navijat.

    I nedao Bog da se u slucaju kise ne pojavite na stadionu. Svako mjesto je bitno zbog koreografije.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Probajte preko Aircasha uzet... Ide lagano
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.