• Efes Pilsen
    8.4k
    zato sto nismo prioritet. To dobiju klubovi iz prvog razreda Adidasa.
  • Cosey
    515
    To je i logično u ovoj situaciji jer prelazimo na novog dobavljača.

    Ja bih volio da europski ili rezervni dres mijenjamo svake tri godine, a prvi da se mijenja svake godine.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Što prije, to bolje. Nikad mi nije bilo jasno zašto ne predstavljamo ranije novi dres, pa da, na primjer, na zadnjoj utakmici već odigramo u novom dresu.Krpa

    Zato što još uvijek imamo ugovor s Adidasom.
  • mokoxax468
    723
    Ja bih volio da europski ili rezervni dres mijenjamo svake tri godine, a prvi da se mijenja svake godine.Cosey

    Zašto? Ja svake godine kupim jedan novi dres, ali ne želim svake godine imati jedino za izbor domaći jer su ostali kopije onih od prošle godine.
  • Krpa
    2
    Moguće je da Adidasu nismo prioritet (makar sam vidio i manje klubove koji su već prezentirali novi dres) i da ugovor još traje pa se možda zbog toga ne može prezentirat novi. Ali ako se ne varam, takvu praksu ni prije nismo imali. Bio to Adidas ili neki drugi brend. Zato se nadam da će ubuduće biti drugačije i da ćemo nove dresove već ranije vidjeti.
    Bar je po mom mišljenju nekako bolje kad se dres ranije prezentira i možda već zadnju tekmu u njemu zaigra.
  • Oluja
    4.4k
    65c4fe9d2b779.jpg[/url][/img]

    Nadam se ovako nečemu, predobra mi je ova kragna
  • Paggini
    22k


    Ovako nešto bi bilo vrhunski, slab sam na polo dresove ful
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Meni je samo bila glupa činjenica da smo Superkup (15.7.) krenuli igrati u dresovima od prethodne sezone.

    Shvaćam da Adidasu nismo prioritet, da je tadašnja uprava bila neodgovorna po pitanju svega, da je sezona svakako krenula konfuzno, ali si klub renomea i veličine Dinama to ne smije dopustiti.

    Pa nije se Superkup igrao 1.6. , nego gotovo dva mjeseca od završetka prethodne sezone.
  • Cosey
    515


    Stvar perspektive. Ja bih najradije da dresovi ostanu isti u trogodišnjem ciklusu.
    S obzirom da to nije realno, mogli bi bar drugi dres ili još bolje europski dres ostati isti kad ionako u njemu igramo nekoliko tekmi godišnje plus ionako uvijek kasni.
  • xavier
    12.1k


    Ne postoji već neko vrijeme "europski" dres.
  • Cosey
    515
    Ma, dobro. Mislio sam na treći dres. Svejedno.
    U redu situacija je takva da mijenjamo dobavljača, ali ne vidim razlog zašto bismo svake godine morali mijenjati taj treći dres. Samo moje mišljenje.
  • xavier
    12.1k


    Ono što bih ja volio je da imamo standardnu boju drugog dresa (ali govorim o boji, ne o tome da dres bude isti nekoliko sezona), ali to nije realno iz više razloga.

    No ne razumijem što te točno muči kod promjene drugog i trećeg dresa. Pa doslovno svaki klub to radi. Izađe novi dres i ako ti se sviđa, kupiš ga, a ne, ne kupiš i nikom ništa.
  • Cosey
    515
    Ne muči me, samo mi se ne sviđa. Old school način gdje dres ostaje isti par sezona mi se više sviđao.
    Ovo da mi u deset godina imamo 30 dresova mi je bezveze, ta komercijalizacija.

    Slažem se da bar rezervni ili treći budu na istu šprancu, prepoznatljivi. Uvijek bijeli ili žuti ili da je treći uvijek tamnoplavi.
  • gio
    146
    Jedino moja želja kod Castorea su dresovi dugih rukava uz naravo kratke.
  • Bosskovitz
    12.1k
    Novi dresovi svake godine su standard u svijetu i imaju svoju ekonomsku računicu zbog koje postoje. Može se to nekome sviđati ili ne, ali to je tako. Čak i Ameri, koji su u svojim sportovima godinama imali de facto nepromijenjene dresove, sve više i više izdaju neke posebne serije dresova.

    I u cijelom sustavu princip je isti: domaći dres se ne mijenja puno, gostujući i treći se mijenjaju i targetiraju drugačije segmente publike. Evo recimo meni je naš crni ovosezonski dres pun pogodak, a mnogima je katastrofa - i to je okej. Ako se nekome sviđaju sva tri dresa, a nekome ni jedan, to je generalno pogrešno jer zaista su rijetki oni koji će kupiti tri dresa, otprilike jednako rijetki kao oni koji će kupiti dres koji im se ne sviđa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.