• Krizy
    43.5k
    Bjelica je precijenjen trener kojem je Mamić sastavio ekipu od A do Ž, to mu jedini uspjeh u karijeri što je napravio, dvolična osoba koja je potjerana iz svakog živog kluba u kojem je bio.Mihaljević

    Nemoj se sramotiti. Usporedi karijeru Bjelice s Jakirovićem, kojega toliko veličaš.
  • Debelko
    237
    Shit of the day
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Mene nit najmanje nebi čudilo da Bijelica dođe doli, nez zašto vam je toliko nerealno relacija Torcida-Bjelica! Naprotiv, tovari su vjerojatno najveći licemjeri u HNL-u, a Bijelica bi se super ukomponira među njih.
  • dzis
    815
    Ne mogu Bjelica i Jakir u istu recenicu.

    A sto se njega i tovara tice,ne vidim ga nikako tamo. Vise naginjem teoriji da neno ceka poziv dinama koji ce se tesko dogoditi nakon duple krune
  • Mlađi referent
    12.3k


    Bjelica je pokazao kakav je, ali prelazak preko “srbine, čakija ti ne gine” bi bila novo nisko čak i za njega
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ne znam zašto bi im bio preskup Bjelica, proračun im je takav da to mogu pokritMlađi referent

    Oni su ove sezone napumpali prihode na max prodajom Vuskovica i euforijom, odnosno ogromnim prihodom od marketinga. Sta ce ove sezone? Nit euforije nit kapitalaca u momcadi. Eventualno prodaja Sigura i Pukstasa, medutim onda im slijedi igracki i sportski raspad.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Bjelica sa 1/8 finala EL gdje je došao nakon 14/18 u grupi, te 5 bodova u LP naredne sezone precjenjen, ali je zato Jakir neshvaćeni genijalac. :lol:
    Brojim još tri utakmice, a onda se nadam razlazu.
  • don
    5.7k
    Oni su ove sezone napumpali prihode na max prodajom VuskovicaNitkoBitan

    oni su do sad prodajom Vuškovića dobili isto koliko i ja.
  • DiddyGuela
    2k


    Ja bi prije rekao da Bjelica ceka zavrsetak Eura i eventualni odlazak Dalica pa da on onda preuzme klupu.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Uopće ne mislim da je tako katastrofično kod njih. Ako se ne varam novci od malog nisu još ni sjeli, a Pukštas i Sigur precijenjeni klinci koje možeš utopit za dobre novce, a da momčad ne pati puno.

    Za mene je ključ dole smirit strasti (najteži dio), ostavit Uremovića - Šarliju - Livaju - Perišića i dovest jednog dobrog trenera. Oko toga se može izgradit neka momčad koja na jednom frontu možda može zapapriti prvenstvo.

    Ako prihvate da im je to realnost, mogli bi furat neku zdravu priču. U priče da lažiraju izvještaje ne vjerujem, iz čistog razloga jer mi se ne da vjerovati u to. Takve konstrukcije mogu ići u beskonačnost i s njima nije moguće imat nikakvu sliku u glavi, čak ni okvirnu
  • Mihaljević
    9.9k
    Bjelica ako dođe , neće Božić dočekati u Hajduku, živi bili pa vidjeli. Bjelica je tek nakon Dinama krenuo trenirati veće klubove poput Trabzona i Uniona , prije toga je trenirao samo Lech (Poljska prva) , Spezia (8. u Serie B) , šampionsku Austriju Wien doveo do četvrtog mjesta. Ja nigdje nisam rekao da je Jakirović bolji od Bjelice, nego da je precijenjen trener.
  • Krizy
    43.5k
    Ako je Bjelica precijenjen, onda treba dodati i kako je Jakirović najprecijenjeniji trener u povijesti Dinama.
  • Mihaljević
    9.9k
    Poštujem svačije mišljenje, ali opet ne vidim kakve veze Jakirović ima sa mojom tezom da je Bjelica precijenjen trener.
  • Krizy
    43.5k
    Po usporedbi rezultata s Dinamom.
    Bjelica je s lakoćom osvajao ligu.

    U Ligi prvaka malo je falilo da prođe u 1/8 Lige prvaka - vjerojatno najbolji nastup Dinama u LP-a.

    U Europskoj ligi Dinamo se prošetao puno težom grupom od ovosezonske u Konferencijskoj ligi.
    Pri tome je izjednačen rekord Europske lige po najnižem broju primljenih golova u skupini, a možemo reći i srušen jer je Dinamo imao najdužu minutažu bez primljenog gola u skupini Europske lige.

    Ostvario je europsko proljeće nakon gotovo 50 godina i nije se niti jednom osramotio u prva dva razreda europskog nogometa.

    Jakirović se osramotio već u kvalifikacijama protiv Sparte, dodao jedan od sramotnijih poraza u povijesti - protiv Ballkanija te sve začinio prvom petardom u zadnjih 12 godina - protiv Paoka.
    U trećem razredu europskog nogometa.

    Betis jedini dobar rezultat, ali je Bjelica imao više odličnih uspjeha i niti jedan sramotan rezultat.
  • don
    5.7k
    Za mene je ključ dole smirit strasti (najteži dio), ostavit Uremovića - Šarliju - Livaju - PerišićaMlađi referent

    i Brekala... ako ne nađe novi klub s obzirom na 'fantastičnu' polusezonu u hajduku, a u Fiorentini sigurno neće ostati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.