• veselko tenžera
    1.4k
    aj molim te objasni mi kako se iskopa ovakav podatak? :smile:
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ne znam gdje pitat, al jel netko već tu napisao da je HRT otkupio prava za kup, pa me zanima?
  • Droljo
    5.7k
    Po ovome što sam ja uspio iskopat prijenos samo na Max sport 1, što je jako čudno jer bi trebalo biti i na srpskim i bih arenama i vjv još nekim stranim programima. Neam pojma. Sutra bumo pametniji valjda...
  • seljak86
    2.4k
    HRT je uvijek prenosio finale kupa, bilo bi čudno da sada ne prenose...
  • Jos-Optimus
    606
    "Utakmice polufinala i finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa bit će dostupne besplatno na YouTube kanalu MAXSporta"
  • Ludovic IX
    5.9k
    dinamo -istra 6:3, nije bio na hrtu...za taj finale se sjećam.. ova dva poslije , za njih me zaboli
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ne vidim zašto bi Šapita i Mirtu Šurjak zanimala utakmica Dinama i Rijeke?
  • Ludovic IX
    5.9k
    Spominju se treneri, Europa i sad se sjetim kuzeovog dinama iz 2006-e di smo bili nasa verzija "zidanes y pavones" ali da je bilo malo više sreće i pameti, pa da se prošao onaj auxerre protiv kojeg u smo u zg ušli ko grlom u jagode, vjerujem da bi onda već imali duboko proljeće u Europi.

    I posljedično, još barem 5-6 proljeća do 18-e...jer mislim da bi onda ipak ostali nogometni klub a ne import-export firma

    Ali što je tu je, sad imamo što imamo.mozda sad ne bi imali upravu koju smo htjeli da je bilo tako. Vjeruj3m našoj upravi i siguran sam da ćemo 25-u dočekati u Europi ( nevezano za to što se zadnja 2 kola LP i EL igraju u 25-oj)
  • Droljo
    5.7k
    HRT je uvijek prenosio finale kupa, bilo bi čudno da sada ne prenose...seljak86
    Vele na hrt stranici sutra u vrijeme tekme na hrt2 je ovo:
    Screenshot-20240514-134717-2.png
  • PlavacZRima
    282
    Ja imam pouzdane informacije (reklo bi se na zoni "insajderske") da je sutra u 18:45 na HRT 2 :
    PADEL: M. Livaja - Ferro


    Zbog te partije se nemre prenosit kup, ipak je Šapitu preskupo uzet TV-prava za finale kupa, a prava na padel prijenos je propala familija dala za đ
  • mokoxax468
    386
    Realno, zar je bitan prijenos na HRT-u kada će utakmica biti besplatno na YouTubeu, svatko može upaliti i pogledati
  • Mali Zeus
    10.4k
    Da je na HRT-u već bi vidjeli najave, čega nije bilo.
  • PlavacZRima
    282
    Pa nije baš. Kolko starijih ljudi nema internet/ne znaju se služiti kompjuterima/mobitelima. Al HRT2 imaju skoro svi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.