• NORTE
    9.8k
    Svaka sličnost između ovih lopti je namjerna.

    Grafika iz 1970-ih.
    20240514-133050.jpg

    Logo trenutnog glavnog sponzora dinama.
    dinamo09_MAP_010721_0df4b4b0-0172-44a2-b036-1f3f252edf51_1200x799.JPG
  • mokoxax468
    394
    Pa već je to bilo prije potvrđeno, polufinale i finale se prenose na YT od MaxSporta
  • Kile
    13
    Pozdrav ljudi
    Dali se zna datum i satnica zadnjeg kola odnosno ponajprije dinama posto je sad vec pitanje prvaka rijeseno na svu srecu
    Hvala
  • dzg7
    276

    Ne zna se još
  • Brusa
    971
    na google piše 25.5.,subota 19 h, no @deda. Kaže da je 99% da će biti nedjelja.

    Samo da napomenem pošto mi je ovo prilika za iskazivanje mišljenja, kakva takva, da mi se ne sviđa nedjelja
  • miro
    3.5k
    Subota, korteo, to je moja želja
  • NORTE
    9.8k
    Želim vjerovati da će Kopenhagen popljugat titulu i da idemo odmah u playoff LP.

    Da je netko nakon 0:3 protiv Lokomotive i Judine izdaje prije 3 i pol mjeseca napisao da ćemo s Jakirom bit 15+ bodova ispred gube i prvaci prije predzadnjeg kola vjerojatno bi na zoni bio i ismijan zbog prevelikog optimizma i podcjenjivanja suparnika.

    Jakiru ocjena treba ići nakon kupa, ali generalno sam za njegov ostanak jer je u teškim uvjetima izvukao najvažniju titulu.
  • Purgeri
    506
    Ma da, to kaj piše subota je nažalost nebitno, piše da će se sve utakmice igrati u subotu u 19.00, što sigurno neće. I prošle godine je bila nedjelja, iako je isto kao trebala biti subota. Ali da, i meni bi bilo draže da je subota.
  • CUCAK
    80
    s obzirom da taj vikend igraju i Lokomotiva - Hajduk, sigurno je da će našu i ovu utakmicu razdvojiti... a isti dan, mozda i u isto vrijeme, ce onda igrati loksa i osijekova tekma
  • sport
    2.4k
    Zastor na prvenstvo se spušta podjelom pehara i medalja za prvaka pa je logično da je to zadnja utakmica prvenstva u nedjelju.
  • Felip
    102
    Gorica-Istra petak
    Lokomotiva-Hajduk, Varaždin-Osijek subota
    Rijeka-Slaven, Dinamo-Rudeš nedjelja

    Jel svi zaboravljate da je uzvrat kupa u srijedu?
  • bluepower86
    850
    Subota bi definitivno bila bolji termin,ako mora bit nedjelja onda u 17h.Moglo bi utjecat na proslavu ako bude nedjelja u 19h.
  • Crusades1986
    10.1k
    Neće sigurno bit subota jer bi onda imali samo četvrtak i petak između dvije utakmice. Bez obzira kaj je zadnje kolo.

    Dobro je kolega gore napisao.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Ned je pogotovo nezgodan termin za nas koji imamo par sati voznje do ZGa a u Pon se također treba probuditi na posao.

    Ali jebiga, ne bi bilo prvi puta da se zrtvuje nesto da bi se islo gledati Dinamo.
  • bluepower86
    850


    Slazem se,subota bi bila bolja za proslavu po gradu i na tribinama.Vjerujem da ce ljudi iz kluba donijet pravu odluku!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.