• Droljo
    5.5k

    Jel nije tomson tovar?
  • miro
    3.3k
    Je, ali se ne izjašnjava već godinama o tome, da ne dijeli publiku
  • Paggini
    8.2k


    Ima ih i dobrih!
  • dzgkt
    151
    Ne vidim problem, normalno je da čovjek koji je odrastao u okolici Splita navija za Hajduk.
  • Droljo
    5.5k
    Sve 5
    Al tovara na šalici iz koje pijem ne bi imao.
    Najte kaj zameriti..
  • NitkoBitan
    12.9k
    Jel nije tomson tovar?Droljo

    Ustaša je i to je najbitnije. Da se opet zapuca za 2 sekunde ne bi vise bilo bitno tko za koga navija.
  • Hnlovac
    293
    Da mogu birati prije bih plavog ustašu nego bilog
  • Droljo
    5.5k

    Al ne puca se već dugo.
    Nebi htio da ova rasprava ode u krivom smjeru pa završavam ovdje i sad.
    Dinamo iznad svih!
  • NitkoBitan
    12.9k
    Al ne puca se već dugo.Droljo

    Ma dobro karikirao sam. Sad da gledamo apsolutno svakoj osobi u Hrvatskoj za koga navija... glupost teska. Inace u zivotu nije bitno dijelit osobe po tome tko za koga navija.
  • Paggini
    8.2k
    Al tovara na šalici iz koje pijem ne bi imao.
    Najte kaj zameriti..
    Droljo

    Aha bio si ozbiljan, pa ne znam da ga itko percipira kao tovara, niti on potencira svoje navijanje za hajduk (koje je brijem minimalno i na razini simpatizera). Ne sjecam se da je ikad rekao rijec protiv Dinama, tako da nemam problem s tim, nije da imam miljenka smoju na šalici
  • Droljo
    5.5k
    Kao što rekoh maloprije, ovo je sveta tema i ne želim je trovati sa glupostima. Živeli
  • seljak86
    2.4k
    Inace u zivotu nije bitno dijelit osobe po tome tko za koga navija.NitkoBitan

    Apsolutno je bitno.
  • Neki tip
    19.6k
    fritule.jpg

    fritula.jpg

    fritulu.jpg

    frituli.jpg

    Ukupno = 166 (stotinušezdesetišest)

    Moguće da je korištena u još ponekom obliku - "oj, fritulo!" npr.

    Ovo me podsjeća na nedavnu večeru u jednoj roštiljarni gdje me konobar, nakon naručivanja punjene vješalice omotane slaninom pitao želim li vješalicu od pilećeg ili svinjskog mesa.

    Pitam ga što bi on preporučio (mada sam znao svoj odgovor).

    Veli "pa svinju, naravno, zna se da je svinja kralj životinja, a ne lav, jer ne znamo kakvog je lav okusa, hahahah".

    Nasmijem se koliko mogu na prastari "vic", ništa me to ne košta, naručim tu svinju i komentiram s prijateljem kako je tu "foru" valjda 1000 puta izgovorio i svejedno imam dojam da ga je izgovaranje i ovaj put iskreno obradovalo.

    Kaj hoću reći.. da mnoge ljude fritule očito i dalje vesele, da je to neumrla (i bojim se besmrtna) fora i nek nam živi, kaj sad, ali za ljubitelje statistike i fun factova, eto da i mi dođemo na svoje s ovim malim pregledom dosadašnjeg učinka.. :strong:
  • serbus
    3.6k


    Dok ne vidim od uvaženog korisnika krizy-a razrađeni grafikon koliko puta se u kojoj godini spomenula fritula i od koga, koje regije najčešće i još neki pokoji podatak s kojim nas obično demantira ne vjerujem u forumaška naklapanja o upotrebi riječi fritula.
  • Neki tip
    19.6k


    Slažem se!

    @Krizy, imamo za tebe razumijevanje najkasnije do 1.6., da obradiš prvenstvo, a onda se bacaj na posao i daj narodu što ište!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.