• Mlađi referent
    12.3k
    Znači ovo je razlog pizdarija hahaha

  • NitkoBitan
    17.5k
    O kome se radi? Ne vidim dobro.
  • The Undertaker
    5.4k
    Livaja i Ferro, inače službeno "ozljeđeni".
  • Paggini
    21k
    Koje topljenje dolje majko draga, ova dva klauna na padelu, dajaku i benrahou cuclaju koktelčiće na Hvaru, judica lajka Petkovicu objavu vezanu uz osvajanje naslova i heroji izvuku taj bitan bod na uvijek neugodnom Aldo Drosini...

    Moralo je završiti ovako, moralo je
  • Mlađi referent
    12.3k
    Da, Under je dobro rekao, Ferro i Livaja

    Mene samo zanima, ako se netko više kuži. Zar nije sasvim normalno da igrači igraju padel i ostale beskontaktne sportove u procesu oporavka? Oni su upravo imali primjer Perišića. Koliko ja znam, opterećenje nije isto, i ne mora ovo značit da oni bojkotiraju. Ili sam u krivu?
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ma oni su sad k'o žene u pms-u, sve i svi su im krivi, ne razmišljaju uopće glavom nego samo vrište okolo.
  • NitkoBitan
    17.5k
    U pravu si, doduse ovi narkomani dole to ne kuze.
  • Paggini
    21k


    Puno očekujemo od ekipe koja nije sposobna spellcheckat trans od dvije riječi
  • Jurki
    11.7k
    sve ok kaj kazes, ali meni nije normalno da se profesionalac zajebava dok njegova momcad igra sluzbenu utakmicu.
    I da je ozlijeđen red bi bil da je sa suigracima na utakmici pa makar i na tribini. Jos vise zbog toga jer je kapetan momcadi.
  • The Undertaker
    5.4k
    Imaju 17 "ozljeđenih" igrača. Za neke se zna i opravdano je (Melnjak, Žaper) ali dosta je i sumnjivih. Nešto se ozbiljno događa dole. Ako bih morao gađati, rekao bih da im kasne plaće. Ali, to je moja špekulacija a ne neki info.
  • Jurki
    11.7k
    Imaju 17 "ozljeđenih" igračaThe Undertaker

    Odradio je Mico jebene pripreme kad imas tolko igraca van stroja.
    Ok ozljede su sastavni dio sporta ali kad imas tolko sjebanih igraca onda je to bome za zapitati se kaj je struka sjebala.. i pitati kondicijskog trenera za zdravlje.
    Da pogledamo nas i Rijecane uopce ozljeda na proljece nije ni bilo.. da ne racunam ove nase koji su strgani duze vrijeme. Tribaju igraci trenirat ka pasi al se njima neda.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Livaja ima problem sa koljenom i nekako mi padel nije sport koji koristiš za oporavak koljena. Laik sam za padel ali tamo ima dosta promjena pravaca. Ako ne možeš izdržati trening zbog koljena, kako onda igraš sport u kojem koljena stalno su pod opterećenjem bez bolova.
  • The Undertaker
    5.4k
    Dio su stvarno ozljede ali dio je sigurno bojkot samo ne znam razlog.
  • Jurki
    11.7k
    Ako je ta info tocna da im nisu isplacene place onda to brzo izađe u javnost. Ajd par dana koga jebe sim ili tam.. al ak je to duze vrijeme vec onda idu oni u bitku za sedmo mjesto druge sezone.. kaj bu bjezanije po rivi.
  • The Undertaker
    5.4k
    Nije info već moja špekulacija. Znam da su tražili još jedan kredit za likvidnost ali ne znam da li su ga dobili. Znam i da su ih neke banke odbile. Ovo je epski raspad i bilo bi logično da klub istupi i podijeli sankcije ali nitko ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.