• Jurki
    8.9k
    Imaju 17 "ozljeđenih" igračaThe Undertaker

    Odradio je Mico jebene pripreme kad imas tolko igraca van stroja.
    Ok ozljede su sastavni dio sporta ali kad imas tolko sjebanih igraca onda je to bome za zapitati se kaj je struka sjebala.. i pitati kondicijskog trenera za zdravlje.
    Da pogledamo nas i Rijecane uopce ozljeda na proljece nije ni bilo.. da ne racunam ove nase koji su strgani duze vrijeme. Tribaju igraci trenirat ka pasi al se njima neda.
  • Ludovic IX
    5.6k
    Livaja ima problem sa koljenom i nekako mi padel nije sport koji koristiš za oporavak koljena. Laik sam za padel ali tamo ima dosta promjena pravaca. Ako ne možeš izdržati trening zbog koljena, kako onda igraš sport u kojem koljena stalno su pod opterećenjem bez bolova.
  • The Undertaker
    4.2k
    Dio su stvarno ozljede ali dio je sigurno bojkot samo ne znam razlog.
  • Jurki
    8.9k
    Ako je ta info tocna da im nisu isplacene place onda to brzo izađe u javnost. Ajd par dana koga jebe sim ili tam.. al ak je to duze vrijeme vec onda idu oni u bitku za sedmo mjesto druge sezone.. kaj bu bjezanije po rivi.
  • The Undertaker
    4.2k
    Nije info već moja špekulacija. Znam da su tražili još jedan kredit za likvidnost ali ne znam da li su ga dobili. Znam i da su ih neke banke odbile. Ovo je epski raspad i bilo bi logično da klub istupi i podijeli sankcije ali nitko ništa.
  • Captain America
    14.2k
    Bog baluna posta bog padela :cool: Najluđe od svega je da su očekivali da će se dotični promijeniti promjenom predsjednika i nakon što vidi radnu etiku Perišića :lol:

    Još veći meltdown se sprema idući vikend jer je Breko najavio intervju s livajom :lol:
  • db-izbjeglica
    13k
    Majku ti milu kako je to glupa ekipa, ne znaš tko je gluplji, igrači, legende, bivši igrači, novinari koji prate klub ili navijači.

    Totalni raspad, a bili su tako glasni, trebalo bi napraviti nekakav kolaž sa svim naslovima koje su izasrali tokom ove sezone dok je trajala euforija.
  • Mali Zeus
    9.9k
    Konačno im je sinulo da je njihov bog teški neprofesionalac koji se samo zajebava.

    Za to vrijeme Perišić diže formu za Euro. Ne bi me čudilo da sljedeće godine, nakon što je vidio kakav je to kaos tamo i kako se zajebavaju, on kao vrhunski profesionalac kaže jebeš ovo i ode dalje.
  • striko
    1.2k
    Ja očekujem Perišićev ostanak i dolazak Vlašića za 0.75 eura plaću jer ipak je on veći hajdukovac od Kalinića. Zatim ide nova euforija i ponovni raspad oko Svih svetih.
  • Ludovic IX
    5.6k
    ja bi rekao da kod njega ovisi samo dal će mu manager naći dobar klub (čitaj: vrhunska plaća)..on je svoju dječačku zelju ispunio, naslov s njima uzet tako i tako ne može i čemu da mu propadnu još dve sezone vrhunskog nogometa
  • Captain America
    14.2k
    U prošlotjednom tiskanom izdanju Sranjskih novosti je pisalo da je Perišić imao dogovor s vaterpolistom da ostane dok igraju u KL. U međuvremenu je došlo do promjene gazde i ne bi me čudilo da odmah nakon Eura bude objavljeno da Perišić ima novi klub.

    Sigurno mu se dijeli svlačionica s koktel- i padel-ekipicom...
  • Jos-Optimus
    345
    Tko zna, možda Livaja i Torcida naprave dovoljno veliko sranje da se Perija ponudi Dinamu u inat :lol:
  • Mali Zeus
    9.9k
    Novi predsjednik nije bio nešto uvjerljiv kad je odgovarao ostaje li Perišić. Samo je rekao da se nada.
  • jedan u nizu
    6.3k
    Osjeti Livaja da nije vise Bog baluna doli.
    To sam govorio i ranije, kada dode Perišić bit će samo jedan Bog baluna, ili ce jedan otici vrlo brzo, ili ce se jedan spustiti medu smrtnike.

    Nebi me cudilo da ne bude ni jednog na početku sezone.
  • javolimtebejako
    733
    prije mjesec, dva sam na njihovom subredditu baš spremio jedan komentar koji se tiče njihovog stožera:

    "Krenimo sa pomoćnim trenerima:

    Dragan Blatnjak - najpoznatije lice i jednoj od najstarijih na listi iako je tek 1981. godište
    Što se tiče struke prije Hajduka vodio Primorac Biograd jednu sezonu, Zadar u beton ligi, Zagoru Unešić pa opet u Zadar gdje je ovaj put bio pomoćni trener u beton ligi.

    Jure Ivanković - 1985. godište, vodio Široki Brijeg pola sezone, zatim trenirao kadete Hajduka

    Goran Karoglan - 1988. godište, znači skoro pa generacija Perišića. Jedino prijašnje iskustvo mu kao pomoćnog trener Croatie iz Zmijavaca.

    TRENER GOLMANA:

    Darko Franić - 1987. godište. Nema nikakvog trenerskog iskustva od ranije. Što se tiče igračke karijere većinom je proveo po manjim i niželigaškim klubovima. Redom: Zadar, Mosor, Junak, Hrvatski Dragovoljac, Zmaj Makarska, Župa Dubrovačka, Jadran Ploče.

    KONDICIJSKI TRENERI:

    Antonio Plenča - 1995. godište, mulac što bi rekli u Splitu.
    Sa 26. godina obranio završni rad na kineziološkom fakultetu u Splitu, stručni studij, 3 godine. Zanimljivo kao član povjerenstva za vrijeme obrade njegovog rada bio je drugi hajdukov kondicijski trener Šime Versić.
    PRIJE HAJDUKA NIJE IMAO NIKAKVOG ISKUSTVA RADA U NOGOMETU I SPORTU.

    Šime Versić - 1988. godište, školska generacija Perišića. Jedini kojeg možemo nazvati stručnim i svrstati ga među najbolje na tržištu. Šime je profesor na kinezološkom fakultetu i završio je doktorski studij na istom fakultetu. Međutim problem je što je Šime i profesor na fakultetu i to na više kolegija, predavač na raznim ostalim sveučilištima, predsjednik sportskog sveučilišnog saveza, vodi istraživačke radove + piše i recenzira za brojne svjetske časopise. ŠIME SAM KAŽE DA JEDVA USKLADI SVE SVOJE OBAVEZE pa vjerovali ili ne kinezološku službu u Hajduku trenutno vodi i drži MLADI NEISKUSNI ANTONIO PLENČA.

    VIDEO ANALITIČARI:

    Bruno Baćina - 1998. godište, dijete. Jedino ranije iskustvo u nogometu mu je što je kratko bio jedan od pomoćnih trener u kliškog Uskoka, četveroligaša.

    Antonio Sebežević - 1994. godište, o njemu nema nikakvih informacija osim da je iz Bosne.

    DOKTORI:

    Boris Bećir - o njemu nema nikakvih informacija osim naravno da je liječnik i da je specijaliziran za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju. U sportu prije Hajduka nije radio.

    Ante Bandalović - voditelj liječničke službe Hajduka kao i voditelj športskog odjela na KBC-u Split. Nema više informacija ali očito je stručan.

    Ante Turić - Ako njegov linkedin i repozitorij ne lažu, petogodišnji studij medicine je završio za osam godina, upisao 2009. završio 2017. nakon toga odradio 6 mjeseci prakse u bolnici i odmah se zaposlio u Hajduka.

    Tomislav Barić - O njemu nema nikakvih informacija osim da je medicinu završio 2014. i novinski članak iz 2016. gdje vodi pobunu ostalih doktora u Hajduku jer ne žele da im šefuje kineziolog.

    Marko Kordić - Medicinu upisao 2015. a završio 2021. kao i ostali doktori nema nikakvog sportskog iskustva prije Hajduka, trenutno radi u Domu Zdravlja uz naravno posao u Hajduku.

    FIZIOTERAPEUTI:

    Josip Gruica - voditelj fizioterapeuta. Nema nikakvih informacija o njemu osim da je 1989. godište i da je sa 28 godina obranio diplomski rad."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.