• IceMan
    2.1k
    Ješe će se rasplakat :rofl:
  • NORTE
    11.6k
    Brekalo će pregorjeti od forsiranja da se svidi Dalićurioda
    Zastrašujući rekorder opet uništa.

    Možda mu Maloča i Banić poklone nešto u idućem kolu za novu turu PR mašinerije luzerske familije.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Ješe kmeči opasno
  • Ludovic IX
    7.3k
    Mene više jebe sto jebeni htv ne pokaže te faulove usporenom di bi sw vidjelo da ristovski fsul nije ni napravio a da je o sj duarte opizdio hoxhu po nozi..

    I onda dobiješ još te nebuloze od strane svih kmecavaca
  • Oluja
    4.4k
    Čitajući tovarske komentare na njihovoj facebook stranici nd bi me čudilo da u narednim danima bude i šamaranja "ozlijeđenih". Divota je gledati to rasulo koje se dolje događa.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Jel to pukla ljubav izmedju torcide i livaje?
  • IceMan
    2.1k
    A Perišiću se točno vidi u očima - Šta je meni ovo trebalo? :lol:
  • veselko tenžera
    2.2k
    Ješe kaže da je Duarteov crveni "rame o rame"?! Prvi kontakt je Duarteova desna noga koja udara Hoxhinu lijevu.

    Još gluplji komentar je taj da Matkovićeva lopta ide na stranu zbog klizećeg i da je po njemu crveni?!?! Pa kako je uopće faul ako je klizeći usmjerio loptu???

    Čovjek je stručni sukomentator, a nije u stanju pročitati 2 članka i naučiti koja 3 rezultata trebaju Dinamu za Play off LP.

    Scoria vrati se, nedostaje tvoja energičnost i elokventnost.
  • Cosey
    515
    Ne znam kaj piše u pravilima, ali meni faul nad Matkovićem nije za crveni, a nad Hoxhom je prekršaj, iako ne znam zašto je crveni?
  • Crusades1986
    12.6k
    iako ne znam zašto je crveni?Cosey

    Zato jer je zadnji igrac i radi prekrsaj u obecavajucoj situaciji za gol
  • Paggini
    22k
    Zato jer je zadnji igrac i radi prekrsaj u obecavajucoj situaciji za golCrusades1986

    I radi ga izvan 16m, a da je isti prekrsaj napravio unutar bio bi penal + žuti
  • The Undertaker
    5.5k
    U izglednoj prilici za gol.
  • Crusades1986
    12.6k
    Da. To je po "novom" jer se htjelo izbjec dvostruko kaznjavanje i penalom i crvenim.

    isprike na nekoristenju potpuno ispravnog pojma. Nadam se da su svi shvatili na sto sam mislio.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Kakvo "rame o rame" ,taj termin se uglavnom koristio za duele na sredini terena i gdje je lopta ničija,ovdje je Hoxha bar pola koraka ispred ako ne i više i zauzeo bolju poziciju tj.putanju i kontrolira loptu.

    Vrlo slična situacija na Barca-Psg, također na rubu 16 m,Arajuo i Barcola , izravni crveni, pa je Arajuo pokazivao također na rame...
  • The Undertaker
    5.5k
    Shvatili smo i ne bih te ispravio da nije bitna razlika. Obećavajuća šansa je Matkovićeva i zato je Ristovski dobio žuti karton, izgledna šansa je Hoxhina i zato je Duarte dobio crveni karton.
    Inače, "zadnji igrač" ne postoji više u pravilima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.