• xavier
    12.1k


    Velika većina trenera jednostavno nisu relevantni po tom pitanju. Kad se dogode greške u njihovu korist, onda "nikad ne komentiraju suđenje", a kad nisu zadovoljni istim, onda zaspu suca drvljem i kamenjem (obično uz frazu: "inače ne komentiram suđenje, ALI").
  • austrijanac
    4.1k
    Koliko naši suci čine greške, toliko su naši treneri slabo educirani.
  • sport
    3.3k
    Vrlo jednostavno,disciplinska komisija odreže novčanu i kaznu zabrane vođenja ekipe s klupe za trenera pa ti komentiraj ono što je zabranjeno.Našim trenerima je najlakše napasti suce kako bi obranili sebe nakon poraza.
  • Droljo
    8.1k
    Nisam od zekića očekivao ono. Pa jel imaš oči zorane? Jel znaš razliku kad lopta ide prema autu ili prema golu? A i komentator ne zna pravila jer je mislio da je penal i crveni a da je bilo u 16 bio bi penal i žuti po pravilima. Crveni je zbog toga što je van 16 bilo...
  • badjibadara
    3.2k
    Pa jel imaš oči zorane?Droljo

    Slusao sam izjavu Joe Simunica maloprije na radiju. Veli da je vidio da je lopta protiv Gorice bila metar u golu...
  • Jaro
    7.4k
    zabranjeno.Našim trenerima je najlakše napasti suce kako bi obranili sebe nakon porazasport

    Standard prebacivsnje krivice. Tako su uvijek treneri keivci za lose poslozenu momcad - nikad onaj koji je slagao tu losu momcad ili onaj koji je doveo loseg trenera.
  • Paggini
    21.1k
    Ide Loksa, šarani na aparatima zbog penala hahahah. Ne znam jeste li upuceni, ali suci su dobili naputak da sude kontra Osijeka, za Loksu u toj borbi za 4. mjesto
  • Zagi
    7.7k
    Ljirim je najgori igrač lige.
  • SAS1987
    14.7k
    inače ne komentiram suđenje, ALIxavier

    Inače ne komentiram suđenje, ali ja ne priznajem ovo suđenje :lol:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Je li ima smiješniji klub od Osijeka na planeti zemlji

    Ima skoro 10 godina kako im je mađarski kapital ušao u klub i ljudi danas beefaju s Lokomotivom oko europskog mjesta, još se stavljaju kao potlačena strana
  • San Lorenzo
    15.9k
    Čop spasio Čavlinu, dinamovski preokret Lokse, dravski tovari se još nisu oporavili od jučerašnjeg šamara, a novi ih već opalio po labrnji.
  • Paggini
    21.1k
    Bit ćemo četvrti ako nam dopuste!!!
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mudrazija jucer slavi, danas igra :cool:

    Ja mislio dosao na Maksimir jer je ozljeden il ima treci zuti.
  • don
    5.7k
    Istra 1-0.

    Ekong strašna igračina.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Vise nije ni smjesno, sad je vec pre tuzno :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.