• Ludovic IX
    5.8k
    Iako stvarno ima puno heroja ove sezone, dinamo bi trebao proglasiti BBB igračem sezone. Svi su imali loš period ali oni niti jedan.
  • Ijayi Atiemwen
    691
    S koje utakmice ova slika?
    9h
    Majki2111

    Dinamo 0-3 Lokomotiva
  • kibic
    1.1k
    Dobro jutro svim Dinamovcima! To ti je tak, Dinamo je prvak!
  • Str1nger Bell
    784
    Titula je tu, nadamo se i kup.

    Po meni bez obzira na sve najveca pobjeda je vidjet u pekari od 5 muskaraca 3 u dinamovom dresu ili majci, hrpetinu klinaca u Dinamovim dresovima i pun stadion.

    ….ti nisi Dinamo Dinamo smo mi.
  • jedan u nizu
    6.4k
    https://net.hr/sport/nogomet/iz-plavog-pera-silvija-maksana-to-ti-tak-ide-i-to-ti-je-tak-bum-klik-klak-dinamo-prvak-bf900fa0-0fd7-11ef-9cc4-861862197fb4


    I sad pazite ovo ekipa. Večeras se podvlači crta. A ona u ovom trenutku izgleda ovako - Osim što se klub ove sezone demokratizirao i započeo novu euru - KK Dinamo je ovog tjedna dobio Cedevitu Junior i ušao u polufinale razigravanja PH. Aktualni prvak Futsal Dinamo igra finale PH. Veliki Dinamo obranio je naslov. A neki su govorili kako će ulica uništiti klub. To ti je tak!
  • NORTE
    9.5k
    Ovaj potez s brojem gledatelja na Osijeku je zapravo pogrešan, neispravan i nedinamovski.
    Budimo gospoda, a ne na ovaj način mijenjati činjenice.
    Treba se objaviti stvaran broj ljudi s tekme, a ne zbrajati i sve prodane godišnje i jednokratne ulaznice.

    Što se tiče svih onih koji su neevidentirani ušli na stadion za to je kriv sam klub koji je npr. puštao ljude na sjever dolje mimo brojača na nekoliko utakmica.


    Koprivnica:

    Brodić-Kule
    Vrbančić-Bulat-Halilović-Emreli
    Ogiwara-Živković-Šutalo-neki junior
    Zagorac
  • deda
    28.6k
    Mi ne znamo stvaran broj ljudi na tekmi to je problem. Mi znamo koliko je prodano ulaznica i znamo koliko su prebrojili brojači. A stvaran broj je negdje između i ne znamo. Opcija je objaviti prvo ili drugo. Pa ti reci što bi trebalo ili bilo pametno.
  • Ijayi Atiemwen
    691
    20240512-114242.jpg

    Ovo je Dinamovo proljeće :strong:
  • NORTE
    9.5k

    U tom slučaju klub treba objaviti samo one koji su evidentirani pri ulasku.
    Nikako zbrajati i one godišnjake koji su možda 300 km daleko u vrijeme utakmice.
    Takva brojka je pogrešna i neistinita.

    Ako izuzev djece u pratnji na stadion ulaze i neki drugi odrasli mimo brojača onda je to problem koji klub treba riješiti.
  • deda
    28.6k
    Ništa nije pogrešno i neistinito. Postoje dvije činjenice, ponavljam. Prva i druga. Klub je do sad objavljivao jednu, a sada drugu činjenicu.
  • bluepower86
    841
    Kad se objavljivala brojka s brojacima nije vam odgovaralo,sad kad se objavi brojka prodanih ulaznica vam ne odgovara.Hajduk radi istu stvar i svaku utakmicu racuna pretplatnike sto bi i mi trebali i kraj rasprave.Znaci jucerasnja opcija uvijek!
  • Nemrem igra Dinamo
    959
    Do novog stadiona, kada ćemo sigurno riješiti i ovo pitanje, ja sam za opciju koja je jučer objavljena.
    Svi smo svjesni da je na onaj drugi način putem brojača, na svakoj tekmi bez iznimke bilo evidentirano manje ljudi nego je zaista bilo prisutno...
  • Jurki
    9k
    U tom slučaju klub treba objaviti samo one koji su evidentirani pri ulasku.NORTE

    Iza mene se jos jedan covek zreval.. i kaj z takvima... imal je covek za SG al je htel iti dole.
    I takvih je bilo par stotina..ziher..
    Navek se bu neko prosvercal ovak ili onak.. dok je stadion kakav je...
    decki samo pomalo.. prvaci smo uzivajte..
    daj mi samo titule :heart:
  • Blueshadow86
    1k
    Jako moćna fotografija. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.