• don
    2k
    Jakirović poslije utakmice: "Ja vjerujem da je mama ponosna kao i cijela obitelj." (uz suze)

    I mi smo ponosni, Sergej :heart:
  • NBC
    18
    Pregrizao sam jezik.U ludoj sezoni je ipak napravio dobre stvari. Nikako nisam za Igora jer je jednostavno anemičan, bar ne za sada. Mislim da je Jakir zaslužio pripreme i napad na LP.
  • Kujtim Shalla
    2.2k
    Cestitke treneru Jakirovicu. Nakon svega sto je prozivio i on i momcad svi skupa stojimo ovdje . Ja kao veliki kriticar, sretan sam sto ga je osvojio. A nakon novinarskog sranja jutros , nemoze njemu biscan ni pera odbit. Nakon svega nebi bilonbi der da ga mjenjaju. I treba ga podrzati ,jos jednom svaka cast
  • Captain America
    14.2k
    Dodajte "Profa" u naslov teme!

    10 pobjeda u nizu u službenim utakmicama, Neno je imao 9!

    2 ključna datuma ove sezone su 21.8.2023. kada je došao Šef i 8.9.2023. kada se vratio Kapetan :heart:
  • Riot
    1.8k
    Cijeli zapad ga je na kraju zvao i pocastio ga pljeskom, cak mu je urucena majica s likom Kureta. Ja ga jos nisam zgotivio al ne mogu ga ni pljuvat
  • Mrvica
    3.4k
    Treneru dužni ste nam odštete za duševne boli! :lol:
    Iskrene čestitke i idemo po taj kup! Mama je ponosna sigurno, i mi smo!
  • Juznjak
    3.1k

    Svaka čast svima na svemu ali je samo jedan ključan datum ove sezone. I to nije nijedan od ovih koje si naveo.
    Samo 10.3.2024.!
  • marcio amoroso
    32.7k

    Najključniji godinama unatrag.
  • BBBaranja
    1.9k
    Profa oprosteno ti je sramocenje po trecerazrednom europskom natjecanju,bilo bi lijepo kad bi se uzela dupla kruna iako mi taj kup osobno ne znači puno(oduvijek sam smatrao to natjecanje za luzere koji nemogu doci do titule prvaka)..
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Jakire sve ti je oprosteno, a iduce godine po plasman u Ligu Prvaka i novi naslov prvaka :strong: :strong:
  • ruicosta
    92
    Pljuvao sam ga mjesecima ali sada mu treba cestitati. I dalje mislim da mora otici, rezultat maskira losu igru i povremenu pogubljenost trenera. Dovoljno govori to da u obje zadnje tekme na poluvremenu mijenja formaciju jer ni sam nije ziher kaj bi htio da igramo.

    Otiđi kao pobjednik i sve ti je oprošteno
  • Tom Hanks
    2.6k
    iduce godinedinamozivivjecno

    Samo iduće?
  • Ludovic IX
    5.6k
    ja sam pljesak jakiru dozivio kao inat članku iz novina. da nije bilo toga, možda bi i dobio pljesak ali onako potiho. ali nakon ovog članka, ljudi su htjeli pljeskom (pa i ja) pokazat da stojimo iza svog trenera ako on to zasluzi a zasluzio je.

    ja sam ga bar par puta već smijenio u glavi ali evo, ako osvoji duplu krunu, onda više neće postojati nikakav razlog da ga se smijeni.

    jedino ako klopp nema što raditi nakon 1.6.
  • Mr Anderson
    5.5k
    Pljuvao sam ga mjesecima ali sada mu treba cestitati. I dalje mislim da mora otici, rezultat maskira losu igru i povremenu pogubljenost trenera. Dovoljno govori to da u obje zadnje tekme na poluvremenu mijenja formaciju jer ni sam nije ziher kaj bi htio da igramo.ruicosta

    Možda govori to da igrači nisu odgovorili zadacima i mijenja formaciju kako bi došao do željenog efekta, sukladno tome trener je napravio potrebne izmjene da dođe do pobjede. Stvarno je fascinantno razmišljanje prosječnog navijača laika. Ako ne mijenja ništa onda nema pojma, nema plan B, pogubio se. Ako mijenja onda je to zato jer nema pojma što želi. Sačuvaj Bože.
  • Mali Zeus
    9.9k
    Pljuvao sam ga mjesecima ali sada mu treba cestitati. I dalje mislim da mora otici, rezultat maskira losu igru i povremenu pogubljenost trenera. Dovoljno govori to da u obje zadnje tekme na poluvremenu mijenja formaciju jer ni sam nije ziher kaj bi htio da igramo.ruicosta

    Fascinantno nešto. Trener mijenja igru i formaciju, s obzirom na što se događa na terenu.
    Što je sljedeće? Da radi izmjene?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.