• IvanS
    54
    Koliko god da se čovjeka kritiziralo, nakon pobjeda protiv Hajduka i Rijeke i pozitivnog niza koji još traje, ipak treba i treneru pripisati nešto zasluga.

    Da je često bilo "na jedva", da su odlučivale vratnice, milimetri i sl. jesu, ali isto tako smo i mi promašivali nemoguće, nisu se iskoristile situacije jedan na jedan s vratarom itd.

    Cijela sezona je čudna i to svi na forumu spominju. Od prodaje glavnih igrača, ranog ispadanja iz LP, pa iz EL, od Petkovog promašenog jedanaesterca protiv Hajduka (kod 1:0 za nas), preko niza debakl utakmica, do završnog (za sada) pozitivnog niza i vjerojatnog osiguranja naslova prvaka.

    Da li je sve to dovoljno za dobar rezultat u Europi? Vrijeme će pokazati...
  • emilperska
    3.2k
    Pise SN tiskano izdanje da Zajec pregovara s Biscanom.. Vidim da i germanijak prenosi..
    Iako sam strogo protiv Jakiroviceva ostanka, Biscan me nije odusevio gotovo nicim. Isto je to bilo krpanje. I to se onda trebalo izvesti ranije, ne nakon sto ovaj naslov osvoji..
    Cudna prica, moguce i namjerno unosenje nemira..
  • darko-ivk
    28
    Evo demantirao je Dinamo na društvenim mrežama.
  • Krizy
    36.9k
    Hrvatska ima najgore novinarčiće na svijetu.
    Nevjerojatno kako se bez problema svakodnevno iznose laži i na takav način zarađuje odličan novac.

  • Olmic
    2.7k
    Odmah otkazat akreditacije, govna novinarska
  • Orc123
    5.2k
    cemu? Ako si ga ovom priopcenjem onako javno "popisao"..... Ispao je smijesan, ne treba se previse opterecivati.....samo dati do znanja da svaka besmislica ce biti demantirana u najkracem mogucem roku, pa nek pisu.
  • MarK
    231
    Vidio naslov i pomislio Neno, a kad sam pročitao ime slabo mi došlo.
  • Big Daddy
    208
    Koliko god nam pokusavaju podmetnuti, mi iz svega izlazimo sve jači, gazimo ih sve, osvajamo titule i začepimo im gubice!
  • DZGIS
    957
    Malo mi ih je čak i žao. Ispucali su sve načine pokušavanja narušavanja atmosfere u klubu, posebno kad su lažne informacije u pitanju. Boli ih najviše to što nemaju doušnike iz kluba i što su takvi prvi odlepršali. Ipak, novinari iz dana u dan samo podsjećaju zašto su najveće dno u državi
  • Big Daddy
    208
    Ispadaju smijesni
  • Captain America
    14k
    Olivari i Krušelj su si zakucali posljednji čavao u lijes svog kredibiliteta ovaj tjedan. Nadam se da će klub razmisliti o ukidanju akreditacija jer sjetite se psihoze prošlo ljeto izazvane raznim dnovinskim člancima kako je klub gotov.
  • Jaro
    5.7k
    smeca koja to nikad nisu ni imala...
  • Noel
    4k
    Ovo baš moraš bit ljudska mizerija i ološ da ideš ovakvim očajničkim posljednjm metodama naštetit Dinamovom proljeću. Gubitnici jedni jebo vas onaj ko vas je platio za ovo. Isprike na psovci.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Po meni ovo izgleda kao čisto unošenje nemira pred tekmu u kojoj se može osigurati titula, nešto što novinarčići nisu mogli očekivati nego su vjerojatno već unaprijed pripremali tekstove za kraj sezone o propasti kluba i kako je zanimljivo da se to desilo baš kad nema više utjecaja jednog čovjeka. :vomit:
    Nisam bio Jakirov fan većinom sezone, ali čovjek je pri kraju sezone uspio dići ekipu do toga da je danas u prilici postati prvak. Treba ga pustiti na miru do kraja zadnja 3 kola i finala kupa, a onda nek se u miru odluči kad sve završi kakva mu je sudbina na klupi. Ponavljam, ovo mi liči na to da su novinarčići nezadovoljni kaj nisu bili u pravu oko našeg debakla na svim poljima pa moraju pucati negativnu energiju taman pred utakmicu koja može ponovno donjeti trofej u maksimirske vitrine.
  • IceMan
    1.5k
    A gledajte, mišljenja oko njegovog potencijalnog odlaska su podjeljena.

    Najviše me brine činjenica da je neki feeling da smo ga potrošili ove sezone. Tolko se tog izdogađalo da jednostavno ne vidim taj nekakvi elan da bi on mogao na pripremama povesti nas u nove pohode, pogotovo s novom renomiranom ekipom.

    S druge strane, ukoliko se desi nova dvostruka kruna, opet će opravdano biti zagovaratelja njegovog ostanka.

    Baš jebena i teška odluka za upravu… i kako god završila ta priča (naravno pričamo u kontekstu dvostruke krune u koju svi vjerujemo) bit će jebeno iskušenje za upravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.