• jedan u nizu
    6.3k


    prije nekoliko tjedana je narucio oprostajne poklone...... :grin: :grin:

    koliko god su to medijska naklapanja i slicno, sve vise vjerujem da je Luka listao Marcu u svom dvoristu! :cool:
  • Ijayi Atiemwen
    570
    Nevjerojatne scene nas očekuju sljedeće sezone, završimo ovu s stilom, a onda idemo u najjaču sezonu ikad

    Zeko, povedi! :heart: :heart:
  • Zagi
    5.3k
    Aha Drolji osvanuo u podcastu onog Lesijevog potrčka, sada je jasnije.
    Planirana i koordinirana akcija.

    Dno dna.
  • Olmic
    2.8k
    Bas to. Bišćan je imao jaču ekipu i bio za drek. Jakir bar prepozna situaciju pa reagira a ovaj nema pojma vodit tekmu. Kondicijski smo izgledali kao amateri, njegova je vrlina to kaj je dinamovac
  • Ijayi Atiemwen
    570
    Luka je ugostio legende kluba među kojima je bio Igor Bišćan i to je cijela priča. Neće Lukin uvjet biti da se vrati u klub samo ako je Bišćan trener :lol: pa ne radi se baš sada o Fergusonu
  • The Undertaker
    4.2k
    Nitko Dalića da spomene. Evo Olivariju teme za sljedeći članak.
  • kibic
    1k
    Vrijedilo bi malo još o Plavoj večeri u Imotskom. Kolko je Dinamo zastupljen dole? Prije sam bil upoznat sa situacijom u Zmijavcima i uvijek su mi pričali o podjeli lapo-lapo, za cijeli imotski kraj. Postoji li nade da se ubuduće još više ljudi iz tog kraja aktivira članstvom?
  • Delirislav Tremens
    46
    Nakon više godina praćenja zone, danas sam odlučio napravit profil jer vjerujem da danas osvajamo prvenstvo. Ovo je jedna od najturbulentnijih sezona u povijesti i najturbulentnija u mom sjećanju a duboko sam u tridesetima. Od Petkovićevog fulanog penala preko naših dečki u Grčkoj, Šimica kao SD-a, Balkanija, svih preokreta u sudačkoj, demoliranja Hajduka u Splitu 2 puta u par dana i najvažnije od svega prvih izbora...

    Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
  • BBBaranja
    1.9k
    Očekujem igrače danas poslije tekme u šampionskim majicama!
  • San Lorenzo
    11.9k
    Čestitke igračima, trenerima i iznad svega navijačima koji su bili onaj jezičac na vagi koji neke remije ili poraze pretvara u pobjede.
    Imam 31 godinu, dosad mi je najdraža titula bila ona Kužeova, ali ova ju je debelo prešišala, pobjedili smo i konkurenciju i medijsku mašineriju i mamićevce i hanželovce.
  • don
    2.1k
    mi nismo ni svjesni... jebeno nismo ni svjesni... samo se prisjetite svih sranja ove sezone, suza, ljutnje, neprospavanih noći, onih tjedana u kojim ti se neda živjeti zbog rezultata, hajdukove mitomanije i proslave naslova u 11. mjesecu, nakon užasnih prijelaznih rokova i nakon odlazaka stožernih igraca... mnogi bi pali, ALI MI NISMO! Najveći klub u ovom dijelu europe!

    užvajte! :heart:
  • 1986-Pl
    163
    Zna li se sada termin zadnje utakmice?
  • Oluja
    3.7k
    Ovo sam napisao prije nekoliko mjeseci dok je sve bilo sivo-
    Nemam blage veze na čemu temeljim svoju vjeru jer nema apsolutno ničega zbog čega bih bio optimističan ali ipak još vjerujem da se do kraja prvenstva kolo može okrenuti u našu korist.

    I okrenulo se. Živjeli!!!
  • Mrvica
    3.4k
    Hvala igračima, hvala treneru, hvala novoj upravi na novoj zori za najveći hrvatski klub! Kakva sezona, kakva godina, kakve emocije. Udarali su nas sa svih strana, u najtežim trenucima kluba su govorili da smo gotovi i da smo prošlost. Cijelu sezonu sam govorio da se mrtvi broje na kraju bitke i to se pokazalo istinito. Teška pozitiva i teška romantika oko kluba i unutar kluba, ovo mi je najslađa titula do sad. Čupao sam si kosu kao i svi kojima je stalo do Dinama, ali sam večeras zaplakao... Zaplakao sam jer je sve ono što smo proživili izbilo na površinu. Hvala našim Boysima za bitku za bolje sutra, godinama su se borili, proživljavali pakao, neki nisu ni doživili da dođemo do ovoga do čega smo došli. Ma hvala svakom navijaču koji je dao svoj doprinos u svemu ovome. Stvarno mi je žao zbog ovolikog romana, al kroz 9 krugova pakla stigli smo do raja! Puna podrška igračima, puna podrška treneru i upravi i nadam se da ćemo vidjeti još jako puno dobrih stvari. Dragi Zonaši i naše Zonašice uživajte večeras, slavite, napijte se i ne znam ni ja šta još! NEKA ŽIVI DINAMO I MAJKA HRVATSKA!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.