• FLYZG
    27
    I to je jedan od razloga što su navijačima da ne kažem doslovno zatvorena vrata kluba,sve se nešto šturo saznaje na bilo koju temu i onda npr.imaš tako jednu osobu koja recimo kao što sam prije naveo "odradi" neki intervju samo njemu znan i "proda" priču i mi svi sretni i zadovoljni to prihvaćamo zdravo za gotovo!...,žalosno je recimo što klub kao što je Dinamo nema dan danas jedno svoje službeno pisano glasilo da ga tako nazovem ili reviju,ali i po tom pitanju su svi bez ikakvog truda i pokušaja u klubu uvjereni da nebi imalo svoju prođu,jer sad recimo imamo internet,društvene mreže gdje se kao sve sazna,a nažalost ne kuže da nije poanta samo u informacijama kao takvima,već jednoj tradiciji,pisanom štivu,kronologiji događaja vremena u kojem živimo,zamisli sada da prestane izlaziti Večernji,Jutarnji,Sportske,...eto danas skoro svako kućanstvo ima internet,pa navali narode...
  • Đuka
    91
    Meni npr. izrazito smeta odnos kluba prema domaćim natjecanjima. Ljude se poziva na utakmice jednom sličicom na fejsu i onda je svima čudno kako pola ljudi nije informirano o terminima istih ili im se neda doći na stadion. Možda je najbolji primjer posljednji superkup koji je bio tretiran poput nekakve slabije ligaške utakmice, a usudio bih se reći i prijateljske utakmice. Sportske novosti bolje informiraju ljude o nadolazečim susretima i bolje podižu atmosferu od samoga kluba.
  • FLYZG
    27
    ...nažalost tako je kako je reklo bi se i tu smo bespomoćni,sve nam se svodi na puste priče i naklapanja i uvijek sve ostane isto,na samovolji dvoje,troje ljudi koji uvijek proguraju nešto svoje,a mi ostali(većina) trebamo to prihvatiti sviđalo se nama ili ne bez ikakve rasprave,a nedaj Bože da slučajno uputiš neku dobronamjernu kritiku,savijet...,istog trena si proglašen okorjelim neprijateljem i rušiteljem kluba,ovakav,onakav itd...,tako da eto nažolst "uzalud nam trud svirači"...
  • deda
    29.2k
    Zato smo i napravili Zonu dečki, da se bar imamo gdje izjadati, ali i sugerirati savjete, promjene, poboljšanja. I ne sumnjajte da nas čitaju u klubu, jer su neke stvari spomenute samo ovdje na forumu već promijenjene i realizirane.
  • FLYZG
    27
    ...imam dojam da me se krivo ne shvati da nas čitaju s podsmjehom i velikom dozom gorčine,jer mi navijači smo za njih u klubu oduvijek bili ljudi drugog reda da nebudem pregrub,hrpa njih tamo je samo zbog osobnih interesa i vlastite promocije,ali eto bez obzira treba ustrajat maksimalno...
  • deda
    29.2k
    Jesu komplicirani kibi-dabi ti ugovori danas. :nerd:
  • xavier
    11.4k
    Kaže Olivari:

    "Leipzig nudi i deset posto od budućeg transfera, a s Olmom želi uglaviti izlaznu klauzulu od 80 do 100 milijuna eura. Neka bude, recimo, ona od 80, značilo bi to da bi kod sljedećeg transfera Danija, Dinamo zaradio još 8 milijuna eura."

    Pa ne znači to da će idući transfer biti 80 milijuna nego da je to iznos za koji ga Leipzig mora pustiti, htio to ili ne. No naravno da ga može prodati i za znatno manje novca. U pravilu transfer i bude manji. Ovo je samo maksimalni mogući iznos jer nitko naravno neće platiti više od toga kad nema potrebe.

    Ne mogu čitati takve gluposti :rage:
  • reziser
    6.5k
    Kako ja mrzim ove stanke gdje se ništa ne događa..
    priče o transferima... prijateljske utakmice bez natjecateljskog naboja, publike, sa 11 zamjena...

    jedva čekam početak prvenstva
    samo šteta što nismo ostali u evropi :(
  • Papastrumf
    10.4k
    Olmo još jedino u Zvezdi nije završio. Možda dođemo i do toga sljedećih dana.
  • SAS1987
    13.9k
    gdje se ništa ne događa..reziser

    Da ne pričamo samo o Olmu..

    Bila je prije par dana u medijima priča da će Dinamo ili izgraditi novi trening kamp (Sesvete) ili preuzeti Zagrebello. Tko sada koristi Zagrebello? NK Zagreb, ili im je oduzet? I ako tko zna, je Zagrebello dovoljan za dodatne potrebe Dinama?

    U nekom idealnom svjetu, Dinamo bi gradio kamp po svojim potrebama a Zagrebello bi bio podloga za povratak NK Zagreba bez Medića. Ali stvari su kakve jesu, pa mi je bolje da ga preuzme Dinamo ili neki drugi klub nego da ga koristi Medić.
  • nkdz
    829

    to je i mene zadnjih dana zanimalo jer nikad nisam vidio iz unutra taj kamp pa sam pitao frenda koji je tamo trenirao i kaze da je bio vrhunski.
    Sad pretpostavljam da zadnjih godina s padom nk Zagreba da je i on malo više zapušten jer nije bilo ulaganja u njega vec par godina.
    Ali koliko mi je objasnio ima par terena za nogomet i zgradu s školom nogometa, teretanom i popratnim sadržajem.
    Mislim da bi dinamu to super uletjelo kad bi recimo mogli uzeti u dugorocni najam i da si ulože u njega 2-3 milje eura u nove terene i obnovu ostatka.
    Navodno bi bio dovoljno velik.
    Mislim da ga je još Zagreb koristio ponekad ali to nema smisla da jedan takav kamp koristi cetveroligas
  • deda
    29.2k
    I ja moram priznati da mi ove pauze sve teže padaju. Jedva čekam početak bilo kakvog natjecanja. Koprivnica je samo 11 dana daleko srećom. :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.