• SAS1987
    14k
    vjerovatno je kamp u ok stanju i brzo se ga može srediti. Jedini je minus da prema Google maps ne postoji neki potencial za povečanje kompleksa.
  • The Undertaker
    4.4k
    Zagrabello ima 4 terena i nema mjesta za proširenje a to je premalo za Dinamo. Prije za Lokomotivu ako ih izbace sa Kajzerice. A i Lokomotiva je trenutno u milosti struktura.
  • nkdz
    829

    to definitivno, nebi mogao više rasti ali kak smo krenuli stadion nebu još deset godina pa mozemo koristiti i dalje terene juzno od stadiona u kombinaciji s Zagrebellom :D

    Naravno da je uvijek bolja opcija kupiti neko zemljište i napraviti ono kaj paše tom klubu po željama
  • Infinity
    15.4k
    Zagrebello je vrhunski kamp, ali ne za Dinamo. Dinamo na Maksimiru trenutno ima bolje uslove. Zagrebello je kamp koji ima cetiri terena + dva mini-terena dok na Maksimiru imamo tri terena normalnih dimenzija plus HK, te uz to dva terena nesto manjih dimenzija uz jos par mini-terena.

    Sve to sto imamo na Maksimiru ne stane na Zagrebello koji ima ta cetiri terena jedan na drugom. Taj kamp je jako skucen i nema prostora da se prosiri.

    Dinamo treba veci kamp, puno veci od Zagrebella. Misljenja sam da bi nam jako dobro dosao zatvoreni teren na kojem bi nasi mladji uzrasti mogli trenirati po losim vremenskim uslovima, kao i odrzavati zimske turnire. Takav teren ima Sheriff, Ajax... I kad sam kod tog Ajaxa za kojeg mnogi smatraju da se trebamo ugledati, njihov trening kamp ima desetak terena uz popratne sadrzaje. Svaka cast Zagrebellu, al izgleda smijesno u usporedbi s ovim.
  • Stihl
    3k
    Ma mi jos ni stadion nemamo, a kamoli kamp ili zatvoreni teren...
  • xavier
    11.4k
    Općenito je oko tog "Zagrebella" napravljena fama kao da se radi o ne znam čemu, a zapravo je ljudima najzanimljivije ime koje sugerira ne znam ni sam što.

    A kamp stvarno nije ništa posebno...4 terena stisnuta jedan uz drugi plus svlačionice i to je to.
  • Neki tip
    19.6k
    oko tog "Zagrebella" napravljena fama kao da se radi o ne znam čemu, a zapravo je ljudima najzanimljivije ime koje sugerira ne znam ni sam štoxavier

    Sugerira da su mnogi Hrvati gadno iskompleksirani i da "zvučnim" stranim imenima ili njihovim izvedenicama (ne samo kada je riječ o kampovima), žele biti boljima i "svjetskijima" nego što jesu.

    Eto što sugerira.
  • Kwedi
    3.8k
    NK Zagreb je i dalje korisnik Veslačke.



    A kamp stvarno nije ništa posebno...4 terena stisnuta jedan uz drugi plus svlačionice i to je to.xavier

    kamp ima i svoj mini hotel.
  • Kwedi
    3.8k
    ime Zagrebello je izglasano davnih dana. čak su i navijače pitali onomad ako se ne varam
  • Neki tip
    19.6k
    to sto je izglasano davnih dana i sto su pitali navijace nista ne mijenja na stvari.. mozda samo ide u prilog napisanom misljenju.
  • Infinity
    15.4k
    Mislim da nam je kamp 'dostupniji' nego stadion. Lakse bi se to izvelo, barem je to moj dojam. S obzirom da nam je primarni cilj proizvoditi mlade igrace, a da stadion rijetko punimo misljenja sam i da nam je kamp bitniji nego stadion, ali isto tako mislim da ovo sto sad imamo od 'kampa' je miljama daleko od ovog sto sad imamo od stadiona ili 'stadiona' tako da razumijem da je stadion u prvom planu. Razumijem i da ce jedno cekati drugo, jer sam stekao dojam da klub zeli imati stadion i kamp u istom kompleksu sto moze biti pozitivno. Mislim da je Cruyff rekao da je djeci uvijek motivacija kad treniraju na terenu s pogledom na stadion na kojem jednog dana zele igrati.
  • Kwedi
    3.8k
    ne znam čemu uopće razgovor oko veslačke. to je ovaj četnik olivari izmislio, prije će lokomotiva se uglavit kad onaj četnik medić odluči da mu se više ne da drkat jer je imbecil.
  • nkdz
    829
    ne znam čemu uopće razgovor oko veslačke.Kwedi

    ma nitko ni ne kaze ovdje da vjeruje pricama Olivarija, ali o necemu moramo pricati, bar o teoretskim mogucnostima koje postoje, bila to Veslacka ili neki imaginarni kamp gdje god, isto ko i transferi igraca za koje je druga prica svakih par sati...polusezona je i nemremo komentirati igru, igrace i kvalitetu navijanja kad nema pravih tekmi, a o necemu moramo pricati inace komotno forum moze odmoriti kad nije sezona.
    Svi smo svjesni da je pitanje dal bu se ikad ista izgradilo ali bar sanjati stadione ili eventualno kamp mozemo
  • Kwedi
    3.8k
    ma jasno mi je,al veslačka mi je jednaka priči o plavom vulkanu.

    jedino mi je smisleno u ovoj priči ruganje četniku iz sportskih novosti što svakodnevno laže i sere gluposti.
  • Infinity
    15.4k
    prije će lokomotiva se uglavitKwedi

    Jest da ovi sebi nisu napravili kamp odmah preko puta. Al mislim da bi Lokosima bilo 'isplativo' preseliti u Zagrebello, pogotovo ako odluce da bi na mjestu danasnjeg kampa izgradili nekakav stadioncic. Imali bi sve tu na dohvat ruke. Ako jednom odluce biti normalan klub onda bi sve to imalo smisla. Gore na Kajzerici bi skupili ponekog simpatizera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.