• Kwedi
    3.8k
    na šta ovo liči, jedni i drugi u rezervnim dresovima
  • Krizy
    43.5k
    eaiv59rghf1gtz8p.jpg

    Zagorac - Moubandje, Perić, Gvardiol, Stojanović - Đira - Marin, Ćuže, Majer, Hajrović - Andrić
  • FLYZG
    27
    ...kad ih vidim u žutom odmah me protjera na WC...,užas!
  • deda
    32.7k
    Lešković se zajebao i sjeo među krive igrače :rofl:
  • Krizy
    43.5k
    1-0 Šutalo
  • Krizy
    43.5k
    ub215azrnpaa90ur.jpg

    Zamjena za Olma :rofl:
  • Krizy
    43.5k
    Od 60.minute:

    Krkalić - Leovac, Šutalo, Kim, Moharrami - Moro - Oršić, Gojak, Mišković, Kadzior - Gavranović
  • Majki2111
    3.2k
    Žuta je boja vratiju grba grada Zagreba. Mislim da to ima veze s tim.
  • Dino
    2.7k
    Fakat mislim da to nema veze s tim haha
  • Crusades1986
    12.5k
    Mislim da je zuta verzija prvo bila uvedena od strane Pume u onoj sezoni 2016./2017., kao podsjetnik na nekakvu garnituru od prije 20ak 30ak godina. A mislim da su daljnje guranje te zute rezervne garniture kod Adidasa u klubu opravdali "da se jako dobro primila kod navijaca" i kak su svi odusevljeni njome. Samo ne znam gdje su primjetili to odusevljenje. 1l17ajv9f0jjdaqy.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    Negdje su i neki novinari i klub spomenuli da su žuti dresovi bili rezervni 67 pa ih se zato forsira. Sad sam to išo googlat i našo sam i neke članke sa sumnjivih medija u kojima piše da te godine Dinamo uopće nije igro u žutim dresovima. Jel neko tu možda zna šta je s time?
  • Dino
    2.7k
    Al opet nije mi jasno, cak i da postoji mogucnost da smo igrali ‘67 u zutim dresovima, i ova prica s Urugvajem, zakaj se forsiraju ti kricavi dresovi koji zgledaju ko marker za podcrtavanje? Ne trazim objasnjenje, vec ocu dat jos jedan u nizu komentara nezadovoljstva prema takvom dizajnu.
  • Infinity
    16.4k
    Ovi zuti nemaju vezu s tim zutim od prije 30 godina. Oni zuti s crnim linijama imaju vezu. Klub je cak pravio nagradnu igru za te dresove. Bila je crno-bijela slika s neke utakmice, objasnjenje i pitanje koje boje su tad bilo dresovi. Trebalo na mail napisati odgovor i mislim da je nagrada bio dres.

    Narancasti su takodjer imali poveznicu, Gradjanski je osnovan u toj boji da bi jako brzo preuzeo boje grada Zagreba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.