• Neki tip
    19.4k


    Istini za volju, mali je daleko od gotovog igrača, u rujnu će napuniti 20. Šotiček jest tranzicijski igrač pa sigurno Loksi donosi više no što bi odmah Dinamu. Dinamu ne bi odmah bio pojačanje, ali kroz godinu dana privikavanja na višu razinu može puno napredovati.

    Na postavljenu obranu, što Dinamo u HNLu uglavnom ima pred sobom, ne bi mu baš bilo lako.

    Međutim, ima fin udarac, tehnika mu je ipak bitno bolja od Kastratijeve (ok, ok, nije neki kriterij, velim samo zbog usporedbe "Loksino brzo krilo") i mlad je (mislim na razvoj, ne prodajni potencijal, mada je to neopravdano proskribirano u cjelini jer je u ekstremnom obliku bilo poslovni model nečastivog kojem je i rezultat bio podređen).

    Ja u cijene ne ulazim, nasmije me uvijek kad forumaši "znaju" koliko se nekog smije/može/mora/treba platiti, ali ne bih imao niš protiv Šotičeka u Dinamu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Bara na kavi s novim PU Hajduka Bilićem.
  • Marcinko
    327
    Ne treba se zajebavati, Bara i dalje ima dobre igrače pod sobom, najbolje da sad Belinho ode dole kod njih.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne treba se zajebavati, Bara i dalje ima dobre igrače pod sobomMarcinko

    Koje tocno a da su nam priustivi?
  • SjevernaStrana
    795
    I što će Belinho dolje? Za 1 euro borit se za vječne ideale? Igrati protiv kazahstanskih i malteških giganata? Tisuću puta ponovljeno: svima im treba više Dinamo nego oni Dinamu...
  • Marcinko
    327
    Mislio sam na mlade igrače, čovjek ima cijelu skaut službu iza sebe, on je doveo Olma. Najlakše ga je poslat u 3PM.
  • Paggini
    7.2k
    Bara je debil, ali nije glup da šalje svoj najvrijedniji eksponat u najosjetljivijoj dobi dolje u onaj cirkus tovarus, pogotovo nakon što je mali prodisao Dinamo punim plućima.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Osim Olma i ovog u Barceloni, koga to jos mladog igraca ima da je pokazao barem nesto (Belinha i onog u Leipzigu ne racunam)
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne bude Bara vodio igrače dolje. Brekala je odveo dijelom radi inata tadašnjoj upravi, ali je njemu lova ipak najbitnija i da Hajduk nije pristao na uvjete nebi ga vodio tamo. U interesu je i nama i njemu da nađemo neki zajednički jezik i surađujemo u obostranom interesu, i on je shvatio da su vremena Mamića prošla i sad su drugačija pravila. Na kraju krajeva osim financijskih interesa i on je vezan uz Zagreb, navijač je Dinama, a Dinamo je jako poznato ime u Europi što je on sam puno puta naglašavao.
  • Jaro
    5.7k
    pa ak nije ili u skoro vrijeme ne potpise stipendijski nek ide - trenutno fino koristi dinakove resurse za svoj razvoj...
  • Droljo
    5.1k
    Šotičeka moramo dovestiKrizy

    Po meni uopće nije problem što mu paše igra na kontru itd. Mlad je, jakir voli raditi zamjene oko pola sata prije kraja (pogotovo krila) i u europi da uđe u 60oj onako brz i svjež bi mogao raditi razliku. A za hnl je dokazao da može. Kroz koju godino tko zna, možda bude top krilo za repku ako se kod nas pravilno razvije.
  • Eduardo
    17.6k
    Imaju tovari dobar kostur momčadi za novu sezonu u vidu ovih 18 koje navode SN.

    kie9YBE.jpeg
    VRr2hxW.jpeg
  • striko
    1.2k
    Znači idu na all in Vol.4.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.