• Paggini
    7.2k
    4. mjesto jer bi ih i Osijek mogao prećiMr Anderson

    A i Loksa ako dovede dva tri iskusnija pojačanja i ne rasproda sve od 19 godina što je imalo barem jedan dobar dribling ove sezone

    Hajduk je prekrcan polutalentima, pretplaćenih strancima i par ok pojedinaca, a toksičnost cijele svlačionice, uprave i okruženja da ne spominjem. Išli su na sve i promašili potpuno, sad jedino da većini raskinu ugovor i slože od nule neku solidnu ekipu, odjebu titulu kao iole realnu ambiciju i krenu graditi. Sve ovo ostalo je krpanje broda koji je odavno potonuo.
  • Joza
    348
    što je imalo barem jedan dobar dribling ove sezonePaggini
    Znaci kastrati sigurno ostaje
  • Mr Anderson
    5.4k
    A i Loksa ako dovede dva tri iskusnija pojačanja i ne rasproda sve od 19 godina što je imalo barem jedan dobar dribling ove sezonePaggini

    Sumnjam, Loksa će prodati nekog sigurno. Npr, njihov ključni stoper Mersinaj ide čim dođe neka ponuda, Kalaica se nada nekoj ponudi, vjerojatno netko od ovih mladih (Šotiček, Krivak). Čop i Leovac su već bliže mirovini nego daljnjem igranju. Naći će oni opet tih mladih talenata, ali će morati i kojeg iskusnijeg igrača dovesti, teško da mogu bolje od 5. mjesta.
  • NORTE
    9.3k
    Službeno je rekord Maksimira 64.138 gledatelja na tekmi Zagreb - Osijek (1973) a prodanih ulaznica je bilo 48.802.

    U glavi imam podatak da je za Dinamo - Santos bilo prodanih cca 55k karata a službena posjeta je bila "više od 64k" sto pise i na sluzbenoj stranici Dinama, a postoje price o tekmi sa Hajdukom na kojoj je bilo 70k.
    SAS1987
    Ukratko, to s Osijekom je mit, kao i njihovih 20k navijača što je najveća laž ikad napisana.



    Ja mislim kako je realno da od 60 000 ljudi bude 10 - 15 000 osječana. Pogotovo u to vrijeme.Droljo
    Hajde argumentiraj.
    Ja kažem da nije ni blizu toliko, ali ni blizu.
  • NORTE
    9.3k

    Kaže ovaj Osječanin "30 tisuća Osječana".
    Nevjerojatno kakvi mitovi, bolesno i nadrealno.

    Ponavljam, imam slike utakmica Zagreba na Maksimiru tih godina, krcat stadion protiv Karlovca.
    Nevjerojatno je što su ljudi u stanju izmišljat.
  • Captain America
    14k
    FB-IMG-1715079611112.jpg

    Ispred ureda LJPV :lol:
  • Droljo
    5.1k
    Hajde argumentiraj.NORTE

    Pa nemrem. Isto kak ni ti nemreš da ih nije bilo toliko. Eto Mile kaže i duplo da ih je došlo :snicker:
  • DrawTube
    3k
    Što se tiče Istre I prodaje protiv Tovara

    Sjever nije za online prodaju, ovi nisu još rasprodali Jug, Istoka otišlo svega 17%, Zapad do Demona ide najbrže

    Tko zna, možda puštaju Istok u nadi da su tamo njihovi pa da Demoni zovu i Istok i Zapad odgovaraju
  • Krizy
    36.6k
    Najviše golova prije dvadesete godine po sezonama otkako se igra Liga 10:

    11 - Mario Pašalić (2013./14.)
    10 - Dion Drena Beljo (2021./22.)
    9 - Marko Pjaca (2014./15.)
    9 - Marin Šotiček (2023./24.)
    8 - Dani Olmo (2017./18.)
    7 - Marko Pjaca (2013./14.)
    7 - Marko Rog (2014./15.)
    7 - Matija Frigan (2022./23.)
    7 - Rokas Pukštas (2023./24.)
    7 - Lirim Kastrati (2018./19.)
    7 - Marko Kolar (2014./15.)
    7 - Ivan Fiolić (2015./16.)
    6 - Lukas Kačavenda (2021./22.)
    6 - Ante Crnac (2022./23.)
    6 - Jean Evrard Kouassi (2014./15.)


    Šotičeka moramo dovesti. S ovog popisa jedino Kolar nije napravio nikakvu karijeru. Fiolić sljedeći najlošiji, a ostali su imali ili imaju priliku imati dobre do odlične karijere.
  • Ludovic IX
    5.5k
    to svi vide koji gledaju. Ja neznam di gledaju koji kažu da jw on slab i pravocrtan. On je meni ono što nama treba. Za 6 mjeseci bi bio bolji od kaneka i spike zajedno.
  • Paggini
    7.2k


    Haha obriši prije nego korisnik @ShikichMoneyMan86 ovo vidi....
  • Krizy
    36.6k

    Pisali smo da je odličan i kada je bio na dva-tri gola.
    Ovo sad je stvarno fantastična brojka.
  • Neki tip
    19.4k
    Ma kaj će nam on, pa samo je brz i efikasan.. :snicker:
  • Krizy
    36.6k
    Čim je jedan forumaš koji svršava na ofenzivce koji ne zabijaju napisao da ga ne trebamo dovesti..

    Šalu na stranu, nisu bilo kakvi igrači zabijali toliko golova u tim godinama :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.