• dBK
    60
    Ja mislio da je Ronnie James Dio..ili Tony Martin:lol:
    Ma zajebavam se, naravno da je Ozzy (to jedino i priznajem pod BS), ali ne pratim te...nisam te mislio kritizarat, dapače, sorry ako se nismo razumjeli (i ja sam na 7 piva)
  • Tom Hanks
    2.6k
    Koja ironija kad netko kritizira pentagram..pod kojim simbolom je više ljudi pobijeno pentagram ili križ?
  • ZGWest
    551
    kakve to veze ima sa znacenjem nekog simbola?
  • Paggini
    7.2k


    Dejan Lovren kad izvlači novac iz Dinama

    il_570xN.555594530_6ltm.jpg
  • NORTE
    9.3k
    Odvratno i užasno šta se sve dozvoljava.Doktor Kunić
    Ne čudi me ništa više.
    Nije to slučajno naravno.
    Vidio sam to i momentalno prebacio program.
  • DrawTube
    3.1k
    Osim nas su mi i Ukrajinke dobre , inače pjevaju o majci Terezi i Djevici Mariji ako sam dobro shvatio
  • jedan u nizu
    6.2k
    Meni je super kako svi hejtaju taj eurosong i zgrazavaju se iz godine u godine u taj show i nastupe, a cim prode neki nastup, odmah se sve komentira.

    Postoje i drugi programi ako niste znali
  • Tom Hanks
    2.6k
    Doslovno


    Ima,jer očito se ljudi zgrazaju za nešto što je navodno zlo a nema 0.5% krvi naspram ovog dobrog
  • ZGWest
    551
    Ne, nego mješaš nešto što su ljudi radili pod nekim simbolom i značenje samog simbola.
  • Mayo
    139
    Go Ireland.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ok,a jesu bitnija djela ili značenje/riječi?
  • Nino Bule
    11.6k
    A i pitanje je sta tocno "sotonisticka" ikonografija znaci u muzici, nekom su demoni i sotonisti ac/dc-evci jer dijele rogove na koncertima i sav klasicni rock od 60ih naovamo, nekom su previse pentagrami koje metalci furaju, realno kao sto sam rekao 95% toga je folklor, stvaranje nekog nastupa, imidza, da se izdvojis i da si zanimljiv. Mozda njih 5% stvarno fura i gura sotonisticku pricu, u svakom slucaju gore su stvari na eurosong agendi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne znam jeste li gledali, ali ovo je bila jeziva imtacija sotonistickog rituala. Jedna stvar su krampusi, rogovi ili slicno gdje eto neki furaju svoj dir ali ova predstavnica Irske je dignula stvari na jednu neprihvatljivu razinu.

    Ljudi se zgrazaju na ovo bili vjernici ili ne. Kakvo spominjanje krizarskih ratova i slicnog, opravdanja za ovo nema.
  • miro
    3.2k
    Pjesma je glupa ko k... Nastup je bio s namjerom da izazove zgražanje i šok. Tehnički odlično izvedeno, ali sama pjesma šuplja i glupa. Ne razumijem vas koje to toliko uznemiruje kraj stvarnog zla koje se svaki dan događa i koje možete gledat na dnevnicima
  • Tercel
    419
    Moram priznat da nisam puno popratio priču oko Lasagne do jučer. Ne znam jeste gledali onaj kao mini dokumentarac prije samog Eurosonga, ali dečko je skroz normalan, obožava muziku, piše pjesme, ide u crkvu, cura skroz normalna, baš oboje jednostavni ljudi. Oduševilo me kak su sve zapravo sami radili, od kostima do šminkanja do snimanja. Na snimanju spota bake, tete, prijatelji, sva ekipa koja se zna. Specijalni efekti lupanje po drvenim daskama na katu iznad u štali da pada prašina po njima. Baku nagovorili da mijesi tjesteninu i sami se iznenadili kak je pristala. Volio bi da pobijedi, čak mi se čini da je ovo sad borba normalni dečko sa sela Baby Lasagna vs woke ideologija. S te strane ne znam hoće li mu dopustit da pobijedi, ali bila bi lijepa pobjeda da da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.