• Ero
    934
    Na šta točno misliš s tim? Ako je to upućeno na ovo što ljudi kritiziraju ove bolesne nastupe, onda si s time mašio ceo fudbal.
  • Medvedgrad
    95
    Moš mislit kako se neću zgražati na otvoreni sotonizam.
  • Droljo
    5.1k
    Ako ja nosim majicu od slayera sa pentagramom ja veličam sotonu? Ajde, nauči čoek svaki dan nešto novo..
    Ionako bi svaki normalan dinamovac sad gledao i navijao protiv Dortmunda (koliko god da su mi sompatičniji od psg-a) nego gledao eouroviziju..
  • Droljo
    5.1k
    Moš mislit kako se neću zgražati na otvoreni sotonizamMedvedgrad

    Frende, sve metal koncerte zabranit u Zagrebu i okolici!
  • ZGWest
    551
    Pentagram simbolizira određene stvari.. ja to osobno nebi nikad stavio na sebe.
  • dBK
    60
    Ako ćeš biti politički korektan, imaš jednu finu skupinu birminghamskih mladića, Black Sabbath im je ime...svi nose križeve oko vrata, a nijedan okrenut:wink:
  • Captain America
    14k
    Ionako bi svaki normalan dinamovac sad gledao i navijao protiv Dortmunda (koliko god da su mi sompatičniji od psg-a) nego gledao eouroviziju..Droljo

    Na iPadu HRT1 (prebacio na TV za Marka), a na Areni se druka za PSG prvi put u životu :cool:
  • Droljo
    5.1k
    finu skupinu birminghamskih mladića, Black SabbathdBK

    Obožavam sabate. A jel si svjestan da je frontmen tog benda Ozzy Osbourne?
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Cijeli sotonski ritual odradili javno i preko televizije. Odvratno i užasno šta se sve dozvoljava.
  • Medvedgrad
    95
    Ne sudite da vam ne bude suđeno.
    Mt 7,1-5
    Mayo

    Odlazi, Sotono!
    Mt 4, 10
  • Nino Bule
    11.6k
    A koja je alternativa, zabranit takvo sto ? Sta bi se tocno zabranilo ? Ja prvi slusam puno metala i tu ima stvarno svakakve ikonografije, jasno mi je da je u 90% slucajeva stvar "šok vrijednosti" i upravo provokacije da se ovakva reakcija dobije ili misle jednostavno da izgleda cool i da su zajebani.

    Nije ni meni, koji sam odrasto u slayer i slipknot majcama, predrago da se razvojem muzike dosta toga probilo u pop i mainstream i da sad svi glume demone i dostupnosti toga maloj djeci, al zato su tu roditelji da takve stvari kontroliraju, takvih stvari je uvijek bilo i uvijek ce biti.
  • Boysica
    460
    Samo cu napisat meowwww razvaliooo je:jak:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.