• Captain America
    14k
    Neka ostane u Osijeku još godinu dana pa ga uzmemo po diskontnoj cijeni jer ulazi u zadnju godinu ugovora :cool:
  • ibro1986
    42
    eh da, ali da su nam trojac mudrazija,soticek i mierez to bi bilo vrh
  • marcio amoroso
    32.5k
    eh da, ali da su nam trojac mudrazija,soticek i mierez to bi bilo vrhibro1986


    Tako je. Postali bi taman jaki kao Osijek.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Od ove trojice želim samo soticeka jer je potencijal i vjerujem da može biti jebeno krilo .
  • ibro1986
    42
    logično da može, soticek je prvi strijelac lige sto se tice KRILNIH napadača koliko mislim
  • MarK
    231
    Šotiček je totalno prosječan igrač. Nije nešto brz, nije neki dribler i bogzna kakav finišer, čak mi djeluje šlampavo, ni blizu igre kakvu je pokazivao Majer ili Ivanušec u Lokosima, pa su oba trebala oho-ho vremena da dosegnu razinu Dinama. Ovaj mali je gori igrač od njih. Vrijedi eto 1 do 2 mil. čisto zbog mladosti, ništa više.
  • ibro1986
    42
    taj prosjecan igrac je bolji od naseg spikica
  • MarK
    231
    niti jedan nije za Dinamo. Špiku već imamo i limite mu svi znamo i što je tu je. Da se razumijemo nemam ništa protiv Šotičeka i može ga se angažirati ali da se mene pita isključivo kao posudbu. Mada iskreno nemam velika očekivanja od igrača koji krene u dribling pa se spetlja, kontrola lopte upitna, spor rad nogu prilikom vođenja lopte, udarac uglavnom mlitav. Zamišljam tehnički potkovano krilo koje se ne muči s loptom, a da je brzanac sa solidnim šutom. Ako netko ispljune koliko Šikić traži želi loše Dinamu.
  • nemapredaje
    2k


    To i nije neki uspjeh …
  • Orc123
    5.1k
    Po cemu je Soticek bolji od npr. Rukavine koji jos nije za Dinamo? Osim kaj je dobio kontinuitet....Mozda se nisam dovoljno dobro izrazio, koliko je bolji da bi ga platili sigurno oko 3mil eura Loxi?? Imamo toliko potencijala a nigdje pojacanja a htjeli bi igrati LP, sa kime, Soticekom? Pa jos ni Stojkovic, ni Kaca nisu dobili prilike da opravdaju dovođenje spletom okolnosti....gdje bi ti svi silni potencijali igrali u ekipi koja mora isporuciti nekakav kurcev rezultat? Ajde razumio bi da imamo 15-20mil eura za transfere pa ono ajde da dovedemo kojeg skupljeg potencijala a ne da cemo pak morati krpati da bi kupili kojeg igraca...o cemu pricamo. Matkoviceva cijena neka realana trenutno je oko 4mil eura plus mozda kakvi bonusi...
  • ibro1986
    42
    što mislite o Marcu Borasu, stoperu iz Slaven Belupa, dvometraš, opasan u šesnaestercu, igra glavom mu je bolja strana, klubovi iz Engleske su bili zainteresirani za njega.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Mislimo da nije za Dinamo.
  • ibro1986
    42
    u redu, samo sam pitao i dao ideju o cemu mozemo pricati :smile:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Pa i ja sam samo lijepo odgovorio.
  • serbus
    3.6k
    Mi moramo dovoditi većinu mladih potencijala tamo između 14 16 g jer je gotovo sa čekanjem da se vidi kakav će ispasti sa 18,19. Kad mi skužimo da li je ili nije za nas, cijena je već na milijunima u HNL. Iz HNL igrača mi jeftino nećemo više ubost..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.