• marcio amoroso
    32.5k
    Baš s nestrpljenjem čekam večerašnju tekmu između Osijeka i Lokosa. Gledao sam raspored i realno Osijek ima puno teži raspored. Lokosi čak i sa porazom ostaju u igri.

    Raspored do kraja Osijek:
    Dinamo A
    Rijeka H
    Varaždin A

    Raspored do kraja Lokomotiva:
    Slaven H
    Rudeš A
    Hajduk H
  • Dudu9
    447
    Po meni najbolje da Osijek ide igrati europske utakmice, jer Osijek nece poput Lokomotive rasprodati pola momčadi pa novu ekipu slagati
  • Eduardo
    17.6k
    u europski iskorak od HNL klubova polažem nade samo u Rijeku. Hajduk, Osijek ili Lokomotiva sve je to isti vrag što se tiče euro nastupa, pretkolo gore ili dolje razlike.
  • Captain America
    14k
    Boto je najavio 10 novih igrača u Osijeku tako da bi možda mogli iznenaditi u kvalifikacijama za KL.
  • rioda
    2.6k
    To je potpuno nova ekipa koja im se neće uigrati do jeseni
  • badjibadara
    1.7k
    Originalni kao i uvijek :cool:



    Ovaj put su inspiraciju nasli u PL BIH

  • Marcinko
    327
    Kinezi Balkana, glavno da se furaju da im je marketing kao Hollywood, a svatko objektivniji se smije tim njihovim lošim kopijama.
  • Kepec
    4.8k
    Poznavajući njih reći će kako su oni još odavno imali tu ideju i Željezničar je njih usvtvari iskopirao.
  • bluelions
    250
    Famozni trokut Hajduk - Željezničar- Partizan :smile:
  • NORTE
    9.3k
    Originalni kao i uvijek :cool:

    Ovaj put su inspiraciju nasli u PL BIH
    badjibadara
    Pa je li moguće da im marketing ovako bruka sebe i klub?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Nadam se slavlju Lokse večeras jer su mi simpatični.
  • Neki tip
    19.4k
    Nadam se slavlju Lokse večeras jer su mi simpatični.San Lorenzo

    Ovo, zapravo, i o Dinamu i nama kao njegovim navijačima, također puno govori. Možda ne o nama, možda više o vremenu, o promjenama.

    Tko bi prije 10 godina to mogao mirne duše reći bez da itko trepne? Ono, nadam se slavlju Lokse jer su mi simpatični.

    I ja, jer mi se sviđa kako igraju.

    Prije 10 godina simpatiziranje Lokse je skoro pa svetogrđe, politička izjava, svrstavanje, neka vrsta podrške svemu što ne valja u našem ili oko našeg kluba.

    Ne mislim da je Loksa ikada puštala Dinamu. Zašto bi, pa Dinamo je derao sve redom i bez puštanja. No niti nije u tome stvar, toga je valjda ipak većina svjesna.

    Danas kad Loksa prodaje kome želi, za koliko može, kad šamara kada koga uspije, a Dinamo ne da nema "popust" nego se maltene mali rivalitet razvio, lijepo je moći napisati da im želiš pobjedu jer su simpatični.

    Ili jer lijepo igraju. Ili jer su mladi. Ili bilo što drugo, a da veze nema ni s nečasnim, ni s čudnim.

    I dalje je Loksa klub bez navijača i inkubator za prodaju talenata. Stoji. Ali je i momcad čije tekme volim pogledati. A ponekad mi, kao što bi bilo evo večeras, drago i ak pobijede.

    Lijepo je opet disati, kako oko Dinama tako i najdražeg natjecanja na svijetu, HNL-a.
  • striko
    1.2k
    Treba uvesti da predzadnji bar igra kvalifikacije za ostanak. Ovako nam 6 klubova zadnja 4 kola igra revijalne utakmice.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Treba uvesti da predzadnji bar igra kvalifikacije za ostanak.striko

    U Hrvatskoj 11-12 klubova ima uvjete za 1. hnl. Postojala bi sansa da taj predzadnji ne bi imao s kim igrat te kvalifikacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.