• Sibirski plavac
    1.3k
    Kako se odjednom promjenio stav i ton govora Riječkog "Guardiole za sirotinju" hahaha. Nema više priče kako ga ne zanima idući protivnik nego samo benzinska, Rujevicu nazvao zmajevim gnijezdom ( Slaven Belupo laughing at this), kmek o tome kako mediji žele da Dinamo bude prvi i slično. Da su danas pobjedili, opet bismo slušali o prvoj benzinskoj, kako je on nezaintereisran tko mu sljedeći dolazi, medije vjerojatno ne bi ni spomenuo... Vidim i Riječani na forumima počeli sa svojim teorijama zavjere da su lokosi protiv nas odigrali slabo a protiv njih igrali kao da im život ovisi, tješe sami sebe da bi bila sramota ne dobiti ovaj "raspali dinamo koji nije ništa posebno", a jedan je i zakmečao kako je loksa odjednom magično dobila pun kufer navijača što se moglo vidjeti danas na tribinama kranjče. Nisu mi ni blizu mrski kao tovari, ali vidim da što se prvenstvo više bliži kraju poprimaju njihove osobine i trude se nadmašiti ih u bahatosti i kmečanju.
  • Paggini
    6.9k
    i Riječani na forumima počeli sa svojim teorijama zavjere da su lokosi protiv nas odigrali slabo a protiv njih igrali kao da im život ovisiSibirski plavac

    Ima i ovdje dovoljno ovakvih upisa...
  • Hnlovac
    229
    Kao što sam rekao, neka kmeče koliko žele sve 3 strane
    In-Shot-20240428-215306451.jpg

    To im je karma za sanjanje naše propasti
  • mlinchica
    1.1k
    E to, nerealan niz pobjeda, kao i tovari u prvom dijelu sezone, a sve kao posljedica našeg izrazito lošeg perioda (neću reći sezone jer možda ipak završi na najbolji način). Mi imamo najbolji kadar, samo smo ga jako loše koristili ove sezone, a oni su neopterećeno uzimali kaj im se nudilo. Ali u tekmama s nama opet nisu mogli, pa još i pritisak 2 titule na mladog trenera.
    Bumo vidli jel samo jedan kiks ili je strmoglavi pad, baš zbog kadra na terenu i na klupi, opterećenosti kartonima, očiti pritisak vlasnika na trenera,.. stigao kiks u najbolje vrijeme za nas, nadam se da ćemo ovog iskoristit. :strong:
  • Nino Bule
    11.5k
    Mi imamo najbolji kadar, samo smo ga jako loše koristili ove sezonemlinchica

    Da lutanja trenera, ali realno i neizbalansiranost, na nekim pozicijama si ultra tanak (lijevi bek, na stoperima uzasni do povratka teofila) na drugim imas 3 opcije, rijekin kadar je tu bolje isplaniran i za pare za koje je slozen izvukli su maximum, ne ocekujem strmoglavi pad al vjerujem da ce u sljedece dvije utakmice (dinamo na rujevici, osijek na pampasu) opet negdje kihnut.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Koliko god smo mi posrtali i kiksali ove sezone niti jednom Hajduk ili Rijeka nisu bili favoriti za naslov pored nas po kladionicama, a one su najobjektivnije.
  • Jurki
    8.7k
    Vise ne ovisimo o nicijem eventualnom kiksu. Sve je u nasim rukama i nogama.
    Dobit kvarnerske kmečavce i staviti jednu ruku na titulu.
    Sad smo mi opet lovina. Digli smo se iz gliba, a to mogu samo momcadi sa šampionskim gardom. Sutra zaboraviti na Varazdin i kiks Rijeke. Spremiti se dobro za utakmicu i postaviti se na nacin da mi moramo juriti pobjedu.
  • Ivdzo11
    3k
    SAMIR HANDANOVIČ U KRANJČEVIĆEVOJ! JE LI DOŠAO GLEDATI LABROVIĆA I ČAVLINU?

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/foto-samir-handanovic-u-kranjcevicevoj-je-li-dosao-gledati-labrovica-i-cavlinu/128980


    Handanović se na poluvremenu dugo zadržao u razgovoru s direktorom Lokomotive Božidarom Šikićem, a u Kranjči se nagađa kako se legenda Intera stigla uvjeriti u kvalitete mladog vratara Nikole Čavline.

    (ne znam je li vec bilo negdje objavljeno)
  • Sunja86
    1k
    Vidim dosta sprdnje ima na temu Ivanović, ja osobno mislim da će biti dobar igrač i da ima potencijal.
    Trenutno ga ne ide,ali meni se dosta stvari sviđa kod njega,konstantat presing, brzina,dobar je i tehnički, samo mu fali da ga malo pođe realizacija i onda bi mogao napraviti bum.

    Prije bih njega volio imati u rotaciji sljedeće sezone, nego Brodića kojem je ovo što trenutno igra njegov plafon,dok Ivanović po meni ima jako dobar potencijal.
    Uglavnom vidit ćemo kroz narednu godinu,dvi u kojem će se smjeru njegova karijera razviti.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Meni je jako drago da je Rijeka izgubila ovako kako je, nije tu bilo nikakvih pozitivnih stvari

    U 90 minuta protiv Lokomotive su bili jednostavno loši. Osim gola, jedina prava prilika je došla iz poklonjene lopte Lokomotive kad je Pjaca izašao sam na golmana. Kreirali dakle, nisu “ništa”. Branjenje prekida im je bilo loše, cijelu utakmicu, energetski nisu dobro izgledali, visili su jako, Lokomotiva je uspjela prolaziti s kontrama, a uspjela je i od noge do noge dolazit do prilika i strpljivo gradeći igru

    Nakon pucanja stvarno impresivnog niza, daje mi ovo danas nadu da će im ne samo Pampas bit ozbiljan zalogaj, nego i Varaždin. A mi smo dole favoriti, i to ozbiljni s ovim omjerom snaga
  • mlinchica
    1.1k
    Obećala sam sama sebi da neću našeg trenera spominjati do kraja sezone, samo lajkam tuđe upise. :lol: Previše mi je to stresa..

    Ali da, oni su se dobro posložili. Manji je broj igrača koji nisu dali gol ove sezone, nego onih kaj jesu, a šarolika je efektivnost na svim pozicijama (osim možda obrana).
    Kod nas je pak obrnuto.. ali nema veze, idemo dalje, po te naše titule.
  • quizzy86
    41
    kakvo spustanje sopketa, fala Loksi na ovome.. znalo se da ce sreca ovog bahatog i i iritantnog mourinha za siromasne, kad tad stat!
    idemo ih zakucat iduci vikend! ajmo Dinamooooo!
  • strumfich
    154
    3:30



    Samo da se i ovo objavi jer ne zelim slusat lazni narativ da je Lokomotiva zabila gol nakon nedosudenog faula. Faula nije bilo - Maric prvo izbija loptu tek onda dolazi do kontakta s Ivanovicem. Kolaric je imao identican kut gledanja kao i ova kamera. Glavno da mutavi Kecman u prijenosu, parafraziram, govori nakon gola ce se jako puno spominjat ovaj faul i evo svi ste vidjeli da je bio faul.
  • Pesca90
    29
    Pijan idem po Pescenici i pjevam Marin Soticek is on fire,ako me privedu znate da san ja,toliko sam bolestan za ovaj naslov
  • Mali Zeus
    9.7k
    Čim se Sopić ovako raspričao znaš da ga je frka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.