• Toni90d
    110
    A s obzirom da sam se preselio u Zagreb ne bih rekao da smo tu statistička pogreška . Sigurno u omjeru ima više nas ovdje nego vas dolje.Marko123


    Nemojte mene, ja sam student . Navijati će vam i djeca za Dinamo, a ne za mali provincijski klub sa juga!
  • Dzgšb
    278
    cijeli životi su im jadni žive i umiru u mržnji prema svetom klubu ,to je im glavna misao vodilja u životu mrzit sve gore purgersko a slat dicu na fakultet i onda pivat grad je naš hahahah i na kraju nemoj mene ja sam student hahha. Ugašeni su za sva vremena u svemu
  • Dzgšb
    278
    slažem se i to vrlo brzo ,napredujemo s novom i normalnom upravom brzinom munje!
  • Jos-Optimus
    292
    Pa ne bih se registrirao na tovarskom forumu...majke ti mile koji bolesnik mali
  • puxigadjurdja
    1.4k

    nemoj mene ja sam student. NIKAD DOSTA
  • Klenx
    4.1k
    Onda organizirajte vecer u Grudama, Sovićima ili Posušju odakle će i doći većina navijača i nikakvih problema nema. Nego je jedini cilj ove manifestacije bila provokacija par isfrustriranih bijednika. Tamo slobodno tražite novi prostor jer ga u Imotskome nećete naćiMarko123


    Dragi moj, ne planiram se svađati niti prepirati s tobom samo ti želim ukazati na jednu sitnicu.

    Ti si klasičan primjer onog što je odgojio taj vaš bolesni mentalitet dolje potpomognut medijskim uraganom koji se obnavlja svako ljeto i utvara vam da ste najjači, najluđi, najdišpetniji, najsposobniji, najpametniji i šta već sve ste naj.
    Dio si horde, jako bahate horde luzera nafilane raznim iluzijama kojima je vrhunac života prijetnja na Zoni Dinamo nekoj ekipi zbog plave noći u Imotskom.

    Luzerčina koja truje prostor po fejsima, instagramima, forumima najčešće s lažnih profila pokušavajući glumatati facu, a zapravo usred radnog vremena sjedeći doma u Mišo Kovač majici i gaćama pokušava isprati svoju frustraciju životom i klubićem za koji navija.
    Kad si takav frajer da možeš prijetiti preko Zone Dinamo dođi onda i osobno fejs tu fejs im zabrani feštu.

    Budi takav frajer. Pusti ove lažne prijetnje, ljetne euforije, mitomanštinu i izdrkavanja na koja se pale influencerčići sa 50kg i ženskice kojima još nije došla menga. Tako se stvaraju luzeri i budaletine, možda za tebe još nije kasno.

    Moderatori, molim zaključite ovu priču.
  • Davieboy86
    137
    Nezaustavljiva lavina… Evo samo u mjestu gdje ja zivim ( Bavarska ) je nenormalan broj dinamovstine.Ogroman navijacki potencijal. Sve jasno kada sam prekjucer pricao sa malim od 10 ak godina u dinamovom dresu. Nebi nista bilo cudno da dijete nije zivjelo prvih 6 godina u Splitu gdje je i rodjen
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Cili svit navija za Ajduka, navijači svih ostalih klubova su statitstička greška. Nek sram bude i one južnoamerikance i one marokance što provociraju navijajući za svoje klubiće,meni je moja inforimirana mater zvana Fabricija Romana rekla da navijači tih klubova ne postoje nego samo provociraju navijače najvećeg kluba u galaksiji. Ko san ja da joj ne virujen.

    Nemoš ti razumit taj mindset,ae
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sad ste mu lijepo svi odgovorili i vraćamo se na temu!
  • Papastrumf
    9.9k
    [img]http://91N33h.jpg

    Više informacija uskoro. Ono što sam čuo, jako dobar projekt, upravo ono što nas je većina priželjkivala. Osim zagrebačkih kvartova, isto će se proširiti i na ostatak HR, a vjerojatno i izvan HR, u mjestima gdje dinamo ima velik broj navijača.
  • NitkoBitan
    12.3k
    12.5. Pescenica
    19.5. Dubrava

    Festivali dinamovstine u najplavijim kvartovima...
  • Dalmatinec
    585
    Lagano se sve češće vidi dicu po Dalmaciji da tu i tamo nose Dinamov dres. Ako imaju muda to obući dolje, zamislite koliko još ljudi šutke navija za Dinamo. Po mojoj procjeni, u Dalmaciji ima do 15% navijača Dinama. Prije 15-ak godina je bila anketa, čini mi se Večernji list, i pokazalo se da ima 7% navijača Dinama. Ti ispitanici su imenom i prezimenom rekli koji klub podržavaju.
  • din
    233
    gdje će biti u pescenici?
  • NitkoBitan
    12.3k
    "Nedjelja, 12.5. - MNT "Za sve one kojih nema"

    Obavještavamo sve navijače Dinama da će se naš tradicionalni malonogometni turnir "Za sve one kojih nema" održati kako je i najavljeno, 12. svibnja na igralištu u Kušlanovoj.

    Kotizacija za nastup na turniru je 80 eura po prijavljenoj ekipi, a prijave se primaju u našem Bad Blue Boys Fan Shopu u Ilici 37.

    Uz malonogometni turnir biti će održana i revijalna utakmica oko 18 sati, a od 19 sati počinje koncert.

    Ove smo godine obogatili program turnira s nekoliko iznenađenja za sve koji dođu, pogotovo one koji dolaze s najmlađim navijačima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.