• Dzgšb
    341
    sve ćemo vidjeti u narednim danima, u okolici imotskog je previše navijača pravog hrvatskog kluba ,znam da žulja ,jebeni su to komplexi kad smo vas sveli na statističku pogrešku u cijeloj Hrvatskoj ,volja vas na stadionu volja na ulici volja van Hrvatske točnije u BiH
  • jedan u nizu
    6.7k
    Onda organizirajte vecer u Grudama, Sovićima ili Posušju odakle će i doći većina navijača i nikakvih problema nemaMarko123

    moze, nemojte ni vi organizirati bile noci u Zagrebu, fala lepa bok
  • Papastrumf
    10.4k

    Dečko dragi, Splitsko-dalmatinska županija je po broju članova dinama negdje u sredini. Dosta velik broj od toga otpada upravo na Imotski i okolicu.
  • Dudu 9
    219

    Još najbolje da seljačine poput tebe odlučuju gdje će se što organizirati, kao da ne živimo u demokratskom društvu.
  • Davieboy86
    137
    Laze selo lazu judi…. A e
  • Marko123
    2
    Ako je vama po 7 8 tisuća ljudi na utakmica dok se borite za naslov neki velik uspjeh to najbolje govore o stanju vaše grupe i brojci vaših navijača. Najveća sramota za vas je što će u subotu na poljud protiv Varaždina doći duplo više ljudi nego vama u najvažnijoj sezoni unazad 20 godina. A s obzirom da sam se preselio u Zagreb ne bih rekao da smo tu statistička pogreška . Sigurno u omjeru ima više nas ovdje nego vas dolje.
  • Crusades1986
    10.1k
    A s obzirom da sam se preselio u ZagrebMarko123

    Još jedan pravednik u mrskon Zagrebu. Odjebi odavde!
  • Georg Koch
    3.9k
    Markane, tovarski klaune, jesi i sinoc legao ljut i pun bijesa jer prgava familija nije ono u sto te mater i materina familija uvjeravali cijeli niz godina?
    Jel bijes jos veci kada vidis ujutro da vas najveci hrv.klub godinama zakucava na svim razinama? A i vasi sportski prijatelji iz Rijeke su miljama ispred vas?

    Neka bijes dozivi vrhunac u taj petak na Plavoj noci u Imotskom, bolit ce te i to Markane, zovi materinu familiju i zajedno trazite krivca u nekom trecem, kao sto radite 20 godina.
    :cheer:
  • Paggini
    10.1k
    A s obzirom da sam se preselio u ZagrebMarko123

    Brate dragi, kad toliko voliš svoj usrani čumez koji zovete gradom da se preseliš u najomraženiji grad hahah, puna usta Splita, al dok se ne živi tamo, a eli?
  • don
    2.4k
    da si malo pratio stanje i vremena Dinamovih navijaca prijašnjih godina ne bi tako pisao, ali s obzirom da si tovarski klinac ni ne zasluzujes duži tekst koji bi ti objasnio neke stvari.

    A s obzirom da sam se preselio u ZagrebMarko123

    tako je, sve si rekao. Kljucna rijec "preselio". Takvih vas samo i ima, drugacijih ne :kiss:
  • marcio amoroso
    33.7k
    @Marko123
    Ban!!
    Trolaj negdje drugo tovarčiću!
  • andrejcole
    1
    Koliko moras bit iskompleksiran i jadan da ides po Dinamovim forumima i trolas
  • Peškaman
    2.9k
    Plava noć u Imotskom,slikovito.

    happy-five-guys-employees.webp
  • Davieboy86
    137
    A jos kada im rjesimo i tu smjesnu cifricu od 100 iljada clanova naglo ce porast broj psiho slucajeva u RH
  • Paggini
    10.1k


    Usto su taktički odabrali i crvenu boju da ih pioniri ne bi otkrili!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.