• Dzgšb
    278
    sve ćemo vidjeti u narednim danima, u okolici imotskog je previše navijača pravog hrvatskog kluba ,znam da žulja ,jebeni su to komplexi kad smo vas sveli na statističku pogrešku u cijeloj Hrvatskoj ,volja vas na stadionu volja na ulici volja van Hrvatske točnije u BiH
  • jedan u nizu
    6.1k
    Onda organizirajte vecer u Grudama, Sovićima ili Posušju odakle će i doći većina navijača i nikakvih problema nemaMarko123

    moze, nemojte ni vi organizirati bile noci u Zagrebu, fala lepa bok
  • Papastrumf
    9.9k

    Dečko dragi, Splitsko-dalmatinska županija je po broju članova dinama negdje u sredini. Dosta velik broj od toga otpada upravo na Imotski i okolicu.
  • Dudu 9
    151

    Još najbolje da seljačine poput tebe odlučuju gdje će se što organizirati, kao da ne živimo u demokratskom društvu.
  • Davieboy86
    137
    Laze selo lazu judi…. A e
  • Marko123
    2
    Ako je vama po 7 8 tisuća ljudi na utakmica dok se borite za naslov neki velik uspjeh to najbolje govore o stanju vaše grupe i brojci vaših navijača. Najveća sramota za vas je što će u subotu na poljud protiv Varaždina doći duplo više ljudi nego vama u najvažnijoj sezoni unazad 20 godina. A s obzirom da sam se preselio u Zagreb ne bih rekao da smo tu statistička pogreška . Sigurno u omjeru ima više nas ovdje nego vas dolje.
  • Crusades1986
    9.8k
    A s obzirom da sam se preselio u ZagrebMarko123

    Još jedan pravednik u mrskon Zagrebu. Odjebi odavde!
  • Georg Koch
    3.7k
    Markane, tovarski klaune, jesi i sinoc legao ljut i pun bijesa jer prgava familija nije ono u sto te mater i materina familija uvjeravali cijeli niz godina?
    Jel bijes jos veci kada vidis ujutro da vas najveci hrv.klub godinama zakucava na svim razinama? A i vasi sportski prijatelji iz Rijeke su miljama ispred vas?

    Neka bijes dozivi vrhunac u taj petak na Plavoj noci u Imotskom, bolit ce te i to Markane, zovi materinu familiju i zajedno trazite krivca u nekom trecem, kao sto radite 20 godina.
    :cheer:
  • Paggini
    7.1k
    A s obzirom da sam se preselio u ZagrebMarko123

    Brate dragi, kad toliko voliš svoj usrani čumez koji zovete gradom da se preseliš u najomraženiji grad hahah, puna usta Splita, al dok se ne živi tamo, a eli?
  • don
    1.8k
    da si malo pratio stanje i vremena Dinamovih navijaca prijašnjih godina ne bi tako pisao, ali s obzirom da si tovarski klinac ni ne zasluzujes duži tekst koji bi ti objasnio neke stvari.

    A s obzirom da sam se preselio u ZagrebMarko123

    tako je, sve si rekao. Kljucna rijec "preselio". Takvih vas samo i ima, drugacijih ne :kiss:
  • marcio amoroso
    32.5k
    @Marko123
    Ban!!
    Trolaj negdje drugo tovarčiću!
  • andrejcole
    0
    Koliko moras bit iskompleksiran i jadan da ides po Dinamovim forumima i trolas
  • Peškaman
    2.6k
    Plava noć u Imotskom,slikovito.

    happy-five-guys-employees.webp
  • Davieboy86
    137
    A jos kada im rjesimo i tu smjesnu cifricu od 100 iljada clanova naglo ce porast broj psiho slucajeva u RH
  • Paggini
    7.1k


    Usto su taktički odabrali i crvenu boju da ih pioniri ne bi otkrili!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.