• Jos-Optimus
    292
    Sve ok, ali Mamiće su pustili da izađu iz države, svi smo znali što će napraviti i pušteni su da zbrišu
  • Ludovic IX
    5.5k
    meni više svejedno. nek se već dogovore jednom i da krenu raditi. nebi nikad glasao za DP ali nadam se da bar mogu drzat HDZ za jajca i povlačit ih malo jače kad treba..

    Ako se prodaju, onda bar znamo sljedeću stranku koja će otići u ropotarnicu povijesti.č
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako se prodaju, onda bar znamo sljedeću stranku koja će otići u ropotarnicu povijesti.čLudovic IX

    Kao i MOST koji je dva puta doveo HDZ na vlast?
  • xavier
    11.1k
    Nije baš najjasnije što gospođa Pusić želi reći s obzirom da u većini demokracija, osim tamo gdje imamo dvostranački sustav kao u SAD-u, imamo upravo situaciju kakva je sad kod nas. Znači niti jedna stranka ili koalicija nemaju većinu u parlamentu i trebaju glasove manjih stranaka kako bi oformili tu većinu te formirali vladu. Tako je uvijek bilo i uvijek će biti.

    Koja bi uopće po njoj bila alternativa? Da jednostavno stranci koja dobije najviše glasova na izborima iako to nije većina, damo da složi vladu bez potrebe za dodatnim rukama. Siguran sam da bi je puno više oduševilo da HDZ slaže vladu na taj način...oh, wait :sweat:
  • Nolifer
    6.7k


    Jel to ona koja je poznata po tome koja je primila onog austrijanca kurtza? :lol:
  • BBB Baranja
    232

    Pozdrav za Vesnu Pusić i Uršu Raukar uz jednu prigodnu :kiss:
  • rioda
    2.6k
    Njoj, ali i svim ostalim centro-ljevičarima kojima ne pašu rezultati ovih izbora je jedina logična opcija da idemo na nove izbore, jer im ne paše rezultat na ovima. Pa onda na još jedne, pa još jedne... Tako dugo dok ne pobijede. Tako oni gledaju na demokraciju.
  • rioda
    2.6k
    Pa imaš situaciju u kojoj Glavašev sin, ujedno i odvjetnik, javno govori da mu je savjetovao da pobjegne u BiH i nikome ništa
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Sve ok, ali Mamiće su pustili da izađu iz države, svi smo znali što će napraviti i pušteni su da zbrišuJos-Optimus

    A koja je za RH konkretna razlika? Netko pobjegne u BiH na osnovu njihovog državljanstva i ovi ga ne žele isporučiti, žele ih zadržati za sebe. Super! Pogotovo za ovakav tip kriminala...

    Zapravo je i bolje da bude u BiH nego u zatvoru. Ne djeluju u hrvatskoj, ne mogu nosom proviriti nigdje jer će biti uhićeni, nisu na trošak proračuna RH, ne zauzimaju mjesto u zatvoru, ne mogu osobno djelovati na prostoru RH, a imovina im je zaplijenjena. Nadam se i da će klub uskoro biti obeštećen.

    Da su glavata braća otišla u zatvor, već bi bili vani ili blizu izlaska. Nisu dobili 50 godina zatvora, već 5 ili koliko već. Nakon tog perioda odsluživanja kazne, oni bi se slobodno mogli šepuriti okolo i raditi sve kao ti i ja. Ovako ih ne gledamo u našem prostoru i nećemo ih gledati još dosta dugo.

    BiH polako kreće ka EU, pregovori su otvoreni, granice će se otvoriti, tik-tak, a biologija obavlja svoje. Možda će zdrafkec i otegnuti papke u zatvoru....

    Što se mene tiče, neka ih u BiH što duže.... mogu otići gdje god hoće, samo da nisu u našem društvu i nek su daleko od utjecaja na klub.
  • miro
    3.2k
    slazem se sa cijelim tvojim upisom i dijelim tvoje mišljenje da je bijeg u BiH možda i najbolje što se Dinamu moglo dogodit, ali to ne mijenja onaj prvi dio, da je njemu u sprezi s policijom dopušteno da pobjegne. E takva smo država nažalost
  • mali M
    3.5k
    okej, a koji je tvoj prijedlog. Imam dojam da svima smeta što je MOST dva puta doveo HDZ na vlast jer nije odabran SDP. Jer koja je druga alternativa!? Idemo onom debilnom logikom "i sa crnim vragom" samo da srušimo HDZ. To je katastrofalna logika i dovodi u još veći očaj. Nije mi jasno da odrasle osobe to ne razumiju. Zamisli da ti Benčićka, Grbin i Kekinica dobe u ruke vođenje države... Mislim da većina nije svjesna suludih poljedica koje bi imali. Al doslovno suludih jer oni nisu psihički stabilne osobe nego su poremećeni pojedinci koji bi donosili sulude odluke. Treba se izgraditi pametna treća "centralna" opcija i polako preuzimati... Pa makar spajanjem pojedinih opcija, ali ove fore "ajmo ih rušit" mi daju dojam kao da ste djeca od 13 godina. I to vam kaže lik koji nikad, ali nikadu svojih 20 i kusur godina glasanja nisam zaokružio ni blizu HDZ-a. Daj malo budite pametni. Il onda otvoreno recite da ste krajnja ljevica pa će mi bit jasno zašto MOST toliko bode u oči...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kako bi bili na vlasti ako bi to bila vlada koja ima cilj promijeniti izborni zakon koji hdzu omogućava minimalno 4-5 mandata (izborne jedinice), maknuti trudnica i onda kad se stvari stave na mjesto, ponovo raspisati izbore.

    Vidiš bijele miseve stalno. Jebe te bencicka i kekinica ali te ne jebu rimac, butkovic, plenkovic i takvi. Što god ti rekao , hdz je napravio više zla hrvatskoj u jednij godini nego možemo i radnička partija zajedno u zadnjih 5
  • mali M
    3.5k
    Kako bi bili na vlasti ako bi to bila vlada koja ima cilj promijeniti izborni zakonLudovic IX

    Prvo smiri doživljaj, imaš svoje mišljenje ja svoje i bok. Druga stvar ti zbilja vjeruješ u ovo gore napisano?? Ti vjeruješ da bi se SDP i lijevica žrtvovali da "privremeno" budu tu dok se ne promjeni izborni zakon bla bla bla. Tako bi čvrsto stisnuli dupad za pozicije da ih hiltijevkom nebi maknuo. Ja vidim bijele miševe, hau jes nou, a ti pušiš demagogiju da bi oni "samo na kratko" i onda se maknuli.. ajde molim te... Sa ovakvom naivnošću rekao bi da imaš 13, jer si popio njihove floskule "samo na kratko"...
    Zar itko itko ovdje vjeruje da im je u cilju samo promjeniti izborni zakon i onda se maknuti da budu fer izbori?? Čim više ovo izgovaram sve mi luđe zvuči. Već vidim da bi se kao TT morali prvo deset godina boriti sa kosturima pa zato nisu mogli napraviti promjene, pa bi se u tih deset godina skupilo afera brdo i onda se narod opet pita "pa za koga sam ja glasao" i "svi su isti". Ponavljam, ako su vam ovo prvi ili drugi izbori zaboravite moje riječi, onda mi je jasno zašto ovako argumentirate jer gledate prvi put ono što mi stariji gledamo već 30 godina....
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Zašto bi se mijenjao izborni zakon, zato što se nekom ne sviđaju izborni rezultati? :meh:

    Što ako se za par godina opet nekoj garnituri ne sviđaju rezultati novih izbora?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.