• Kujtim Shalla
    3k
    prvo ne igra istu poziciju Kao misic , a drugo i da igra ,da umjesto misica pogotovo. Bolji je igrac za klasu od misica ,i brzi ,i bolji udarac, i bolji jedan na jedan . I agresivniji. Medjutim kod vecina misic ima zasticen status pa mora igrati. Jako Puno duguje ove sezone
  • Nolifer
    8.2k


    Točno. A ne za izrugivanje, vrijeđanje i slično. :up:
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ne vidim potrebu za HNL pojačanjima koji nam u bitnim tekmama neće biti prevaga.
  • Zagreb1992
    1.7k


    i tu se treba paziti da ne kiksamo i budemo oslabljeni radi kartona protiv Osijeka
  • cibona
    3.1k
    Šotičeka ne smijemo propustiti i moramo ga dovesti, takav potencijal ne smijemo ignorirati, a sto se tice ostalih lokosa, niti jedan nije dovoljno dobar da zadovolji ambicije kluba kao sto je dinamo! Neka ostanu u lokomotivi pa da nas uvesaljavaju kao danas :grin:
  • Purgeri
    845
    Moj stav je da je bolje u rotaciji imat takve domaće dečke koji će ginut za dres nego nekakva kvazipojačanja koja na kraju niti kvalitetom ni srcem ne opravdaju dovođenje. Ok Mudražiju ljudi žele zbog garda i zbog ovoga što je odradio u za nas ključnim utakmicama ove sezone, naravno da to nije objektivan razlog za nekoga dovesti niti je to realno da se na kraju dogodi.

    S druge strane, o Šotičeku koji ima 19 godina i talent je, treba dobro razmisliti. I, recimo, pratiti Fetu Fetaija, za slučaj da se krene razvijati u smjeru još nekih sličnosti s Modrićem osim fizičke. Nekad se podcjenjivački gleda na Lokomotivu, a činjenica je da s mladom ekipom i s puno rasprodanih igrača rade ozbiljne rezultate
  • Banana 2
    472
    Jedva čekam da Šotiček s tim krivim nogama drži desnu stranu dok doktor Hoxha operira po lijevoj. Samo još Mierez u napad i imat ćemo nikad uzbudljiviju sredinu tablice sljedeće sezone.
  • Krizy
    44.3k
    Samo još IVANOVIĆ u napad i imat ćemo nikad uzbudljiviju sredinu tablice sljedeće sezone.Banana 2

    Malo sam te ispravio.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Na ovoj poziciji koju ove sezone igra Mudražija, mi imamo bolje igrače. Je on Dinamovac, ima stav na terenu koji mi se sviđa i igra jako dobro ove sezone, ali u Dinamu on to nebi mogao igrati i razočarali bi se i mi i on.
  • nemapredaje
    3.4k


    I Ivanović koji od nogometa ima samo lijepe oči
  • Banana 2
    472
    Malo sam te ispravio.Krizy

    Čuvaj municiju za sljedeću sezonu. Ne da mi se više o Ivanoviću. Svoje sam rekao i sada čekam.
  • DiddyGuela
    2k


    Legenda kaze da Ivanovic jos uvijek napada dubinu na Kranjci.
  • Krizy
    44.3k
    Čuvaj municiju za sljedeću sezonu.Banana 2

    Očito i Ivanović čuva municiju.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Danas se vidjelo i ono što se sramežljivo pisalo kao nepopularno mišljenje. Pjaca praktički nevidljiv kad ima protiv sebe malo boljeg beka i posloženiju ekipu. U svim jačim utakmicama nije baš previše pokazao. Isto ko i Pašalić na drugoj strani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.