• Izet Hajrović
    881
    realno gledajući nisu niti u prošlom zimskom ili ljetnom prijelaznom roku informacije "curile" s naše strane, više je to bilo prepisivanje naših medija od kolega iz inozemstva. Sjetite se, za RPG-a su prvi Francuzi objavili, za Kaneka i Ogiwaru su Japanci pa naši prepisali kao da su oni to doznali svojim vezama u klubu. Za Bernauera su isto Francuzi prvi objavili i sve je bilo gotovo u 2 dana kao i s Gabrielom. Legendarni Koffi Kouao također je prvi put povezivan s Dinamom u francuskim medijima. Tako da i u sljedećem prijelaznom roku nema straha za temu "Transferi" jer će svakako "curiti" informacije, ali ne mora značiti da će to biti propust s Dinamove strane.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Bakrar se baš proslavlja u SAD-u, ali promašajima

    Za milimetar smo izbjegli još jednog Hoxhu
  • Orc123
    5.1k
    bome su se svi proslavili, pogotovo Frigan i Beljo s obzirom kolko su kostali...ne zaostaju ni Vipotnik, Satriano....jos od svih njih najbolji fojam mi ostavio Satriano....igra u klubu i kojem ne moze bas napredovati ali ide 100 na sat kad sam ga gledao .....ne znam tko od njih ima najbolju statistiku opcenito.....
  • Mlađi referent
    10.6k


    Doslovno, nisam ostale ni pratio, sad sam upalio vidit.. onaj Khaoui isto teški debakl :rofl:

    Bome, sreća pa je toliko transfera propalo
  • Krizy
    36.2k
    ne znam tko od njih ima najbolju statistiku opcenito.....Orc123

    Od svih koji su se spominjali s nama?

    Joel Pohjanpalo uvjerljivo najbolji.
    21 pogodak i 4 asistencije u Serie B i Kupu.
    Dvije sezone u nizu prvi strijelac Serie B.
  • Droljo
    5k
    sreća pa je toliko transfera propaloMlađi referent
    Kolegu orca će šlagirat
  • Orc123
    5.1k
    prezivjet cu, hvala na brizi kolega....
  • Sixthway
    258
    Kaj smo s Čavlinom , sad dok su velikani zagrizli ? Hoćemo ga uzet sad dok nas Nevistić spašava?
  • Jurki
    8.7k
    po meni Nevistica ostaviti, a Čavlinu prodati ako dojde izdasna ponuda. Nevistic je iskusniji golman i u odlicnoj formi. Stopirati Čavlinin razvoj povratkom u Dinamo u ovom trenu je bezveze.
  • Sajla
    3.5k
    pričalo se da imamo pravo prvokupa za Čavlinu. ako to znači da ga mi možemo otkupiti i odmah prodati dalje...
  • Maki2
    447
    Ma preprodaja je najbolja opcija
  • Maki2
    447
    Da je Nevistic 30+ imalo bi smisla, ali decko ima samo 25god
  • Zagi
    5.1k
    Čavlina ima mnogo viši plafon , a trenutno su tu negdje.
  • Mihaljević
    8.1k
    Čavlina je puno bolji golman i tu nema dileme, Nevistić je po meni kao Kule, solidan igrač sa trenutnom dobrim formom.

    Stopirati Čavlinin razvoj povratkom u Dinamo u ovom trenu je bezveze.Jurki

    Frende koji razvoj? Čavlina ima isto utakmica u seniorskom nogometu kao i Nevistić, a 4 godine je mlađi.
  • Sajla
    3.5k
    Čavlina ima isto utakmica u seniorskom nogometu kao i Nevistić, a 4 godine je mlađi.Mihaljević

    Čavlina 60 utakmica u HNL i 5 u kupu.
    Neva 115 u HNL, 11 kup, 17 u europskim utakmicama. U Rijeci imao najveći broj obrana u skupinama EL, bio u momčadi kola EL i sl.
    Ništa protiv Čavline, naprotiv, ali nemojmo omalovažavati Nevistića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.