• Blueshadow86
    1.1k
    Sve čisto. :snicker: :snicker:
  • Paggini
    9.6k


    ...ali... ali... išao je na loptu.... nije faul.....

    i slične sjeverno tovarske isprike za crveni karton
  • deda
    29k
    Jučer je recimo 6 igrača Lokse dobilo žuti karton zbog startova. A igrač koji je napravio najviše prekršaja, mi smo ih izbrojili 5 nije dobio žuti karton.
  • Kepec
    5.1k
    Kaže jedan navijač Rijeke u komentarima da mu je noga skliznula preko lopte i pogodio ga je u nogu, ali nije bilo jako.
    Rješiš se jednih s teorijama zavjere, a dočekaju te drugi ovi malo sjeverniji s istim pristupom.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Eto nije bilo jako. Crveni se dijele i kad samo kreneš džonom, a da nema kontakta al eto ovod nije bilo jako pa je ok.
  • Noel
    4.2k
    Ja se nadam da će Rijeka dobit Lokose i da će na nas ić sa ovom bodovnom razlikom jer će im tad odgovarat X a poznavajući Sopića na to će i ciljat tako da sam siguran da bi u tom slučaju uzeli hladno 3 boda. U situaciji da njima igra pobjeda bili u problemima na Rujevici. Ne znam jel ovo ide u nepopularna mišljenja ,al nema veze.
  • Str1nger Bell
    829
    Najbolje od svega što se iz jednog kuta kamere vidi kako se jedan igrač Rijeke primio za glavu nakon što je vidio start svog suigrača.
  • Mr Anderson
    5.8k
    učer je recimo 6 igrača Lokse dobilo žuti karton zbog startova. A igrač koji je napravio najviše prekršaja, mi smo ih izbrojili 5 nije dobio žuti karton.deda

    Dobro je kaj niti jednom igraču Lokomotive to nije bio treći žuti.
  • hardek
    1.7k
    Dobro je i da se Lokomotivi vraća Čop, jučer se moglo vidjeti koliko im on znači gore. Ne znam kako si je Lokomotiva dozvolila da uđe u 2. dio prvenstva sa 2 stopera u ekipi nakon što smo mi povukli Živkovića s posudbe. Stvarno im fali Kalaica u zadnjem redu a jučer je Bubanja igrao stopera i baš je spor ko blato. Bila je jedna situacija u prvom poluvremenu gdje ga je Petković s loptom u nogama pretrčao uz aut liniju, čovjek je izgledao kao da se kreće u slow motionu.
  • Paggini
    9.6k
    Zanimljivo je kako je ova utrka za prvaka postala zdravo natjecanje između dva kluba.

    Gleda se ko s kim igra iduću, s kim bi mogli kiksati, tko ima žute, čeka se taj derbi 5.5. koji bi mogao biti jedna od najbitnijih utakmica HNL-a unazad dosta vremena.

    Baš je postalo zdravo natjecanje između dva kluba u vrhunskoj formi - Rijeke koja mami svojom kemijom, nevjerojatnom formom, uzbudljivim mladim igračima i Dinamom koji se iščupao iz ralja katastrofe, izborio najveću demokratsku pobjedu, nakon što su nas svi otpisali se vraćamo nemilosrdno i pobjednički.

    Baš dva narativa koja su sportska, zdrava, natjecateljska. I baš zanimljivo da je taj narativ došao na svoje nakon što su iz utrke ispali prvaci toksičnosti, mržnje i nasilnih pokušaja da im se pokloni prvenstvo. Ne priča se o sucima, ne navlače se narativi zavjere. Ok, Godin faul za crveni - ali nema toliko halabuke i drame oko toga. Baš je sve postalo zdravo i sportski i tko god da osvoji prvenstvo, bit će fakat zasluženo i bit će jedna odlična HNL priča koja će se pričati u oba kluba desetljećima.
  • Zagi
    5.7k
    Znaš kaj najviše utječe na ovu tvoju percepciju?
    Maknuo si se sa sneta.
  • Krizy
    38.2k
    Rijeka 1245 minuta nije primila gol iz igre.
    Posljednji gol iz igre su primili 28.01. protiv Hajduka u 15. minuti.
    Računajući i tu utakmicu u sljedećih 1245 minuta imaju gol-razliku 28-1.
    Jedini gol u tome razdoblju primili su od Dinama iz jedanaesterca.

    Nikako da stane ovaj niz, nevjerojatno.
  • Paggini
    9.6k


    Hahah, a čak i nisam, volim škicnuti šta neprijatelj kuje u svojoj kovačnici zavjera, ali su postali nebitan faktor pa ih nitko ne shvaća ozbiljno. Ali raspad sezone uz sttrane suce koje su toliko zazivali + dvije nesuđene ruke njihovih protivnika su ih dobrano dobrano utišali.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Stvarno im fali Kalaica u zadnjem reduhardek

    Što je s njim bilo jučer, nisam nigdje prije utakmice pročitao da ga neće biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.