• Sibirski plavac
    1.2k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/kako-ce-izgledati-dinamova-buducnost-sve-ovisi-o-raspletu-ove-sezone/128500

    " Prvo, hoće li Jakirović biti Dinamov trener i iduće sezone? Bude li prvak, naravno, to ne bi trebalo biti upitno, možda ostane i ako ne osvoji naslov. No, to u ovom trenutku još nije decidirano i sigurno, ima oko Maksimira različitih gledišta. Jakirović u ovom trenutku ima veliki upliv na skiciranje momčadi, njegovo se mišljenje uzima u obzir, involviran je u procese vezane za prijelazni rok. Stoga, svakako, nije isto hoće li ili neće biti trener i iduće sezone. U ovom trenutku u Maksimiru se ponašaju kao da će baš Jakirović povesti momčad i u iduću sezonu, svojim je potezima u završnici ove sezone zaradio podršku. Ali, pričekajmo rasplet. "
  • mali M
    3.3k
    ja sam bio uvjeren da je to intervju sa Marićem ili nekim članom uprave, opredsjednikom jer si stavio pod navodne znake pa sam mislio da je citat nečijih riječi iz kluba.. i otvorim glupi članak, a Ničota niže pretpostavku za pretpostavkom i izmišlja scenarije koji će se možda dogoditi.. a možda i neće.. al jedno je sigurno.. sve su opcije otvorene... :roll: kakav klaun.
  • Paggini
    6k
    Ako će i ostat trener, neka kao preduvjet bude da pročita 330 stranica ovog topica, da zna šta je priuštio dinamovom puku
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Isprike, trebao sam preciznije staviti čije su riječi :rofl:
    Al da, zadnjih nekoliko članaka su mu u tom stilu "sve opcije su tu" (članci o Kaneku jel ostaje il se vra
    ća doma, Vidoviću otkupljuje li ga se ili ne ,sada o ostanku Jakirovića, nekoć o formi Bernauera, možda će sad uskoro i o Ogiwari ako se ne pokaže u nekom solidnom izdanju pisati treba li ga vratiti odkud je došao ili ipak računati na njega).
  • Taćini Serhio
    281
    Sa određenim vremenskim odmakom ja bih se zahvalio treneru Jakiroviću, što je vratio draž najvišem rangu nogometnog natjecanja. Utakmice protiv Varaždina i Lokomotive ponovno sadrže neizvjesnost poput onih protiv Atalante i Benfice. A mislim da bi mu i udruženje proizvođača šampona protiv sjedih dlaka trebalo dati barem plaketu za minuli rad...
  • Nousername
    613
    ako pratis Dinamo zadnjih par godina znaces da su utakmice sa Lokomotivom uvijek bile zahtjevne.Pa 2017. godine su nam upravo oni uzeli prvnestvo sa pobjedom u Kranjci pa nedugo nakon toga nas pobjedili na Maksimiru gdje je Cvitanovic dobio otkaz
  • Mlađi referent
    10.4k


    Pomiješao si nešto

    2017. su nam oni poklonili novi život jer su tukli rečane 1:0 na Kranjči, a mi smo prvenstvo izgubili u Koprivnici. Povezali smo dva poraza, prvo tovari pa Slaven, a Loksu smo dobili na Kranjči

    Lokomotiva postaje zajebana 2018. pa dalje, kad su nas masakrirali 4:1 pa 3:1
  • Taćini Serhio
    281
    ako pratis Dinamo zadnjih par godina znaces da su utakmice sa Lokomotivom uvijek bile zahtjevneNousername

    Ma ne pratim Dinamo, ja za Lokomotivu navijam, zato i kažem
  • Nousername
    613
    Pa onda ne pisi gluposti i ne podcjenjuj Loksu samo zato jer ti se Jakirovic ne svida…malo realnosti nebi skodilo
  • Endeavour
    397
    Iz utakmice u utakmicu smo sve bolji. Bravo. Nisam imao ni malo povjerenja da može ovo okrenuti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Nikakvih ovacija jakiru nije bilo na istoku
  • Paggini
    6k


    Jel ovo jakirovicev twitter profil hahaha, kakve ovacije?
  • cibona
    1.4k
    Sergej jakirović nakon utakmice : "Ja budala što sam vratio Kulenovića, je li tako?"

    Malo poniznosti mu nebi škodilo. Sada na sav glas svima govori o svojim vrhunskim potezima, a kada je mjesecima radio očigledne katastrofalne poteze nikada nije krivicu preuzeo na sebe, uvijek je netko drugi bio kriv.

    Cestitke na danasnjoj pobjedi, konacno izgledamo kao momcad, ali i danas su se krivo izvodile neke zamjene. Ademi je igrao sve osim svoje prirodne pozicije.
  • jedan u nizu
    5.8k

    potpisujem.
    Kad sam vidio izjavu malo mi se smucilo, ali nisam htio komentirati jer sam 'dezurni' kriticar doticnog.

    Danas nam igra napokon nije tako jako pala u drugom dijelu utakmice kao u zadnjim utakmicama, falilo je realizacije, ali ajde, izgurali smo pobjedu, na kraju palac gore od mene danas i za igrace i za trenera.

    I onda ima izjavu kao da je srusio Real, a ne da smo grizli nokte do sucevog zvizduka.

    Siguran sam ima dogovor da jednu tekmu igra Kule, a drugu Brodic i to mi je sasvim u redu. Petko je nedodirljiv, a obojica mogu pokazati nesto, pa je najbolje da imaju podijeljene minute dok igraju ok.
    Bilo bi glupo da recimo sada Kule drzi pocetno mjesto, a da je Brodic zapostavljen.
    Tako da za tu odluku ima palac gore od mene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.