• Sibirski plavac
    1.7k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/kako-ce-izgledati-dinamova-buducnost-sve-ovisi-o-raspletu-ove-sezone/128500

    " Prvo, hoće li Jakirović biti Dinamov trener i iduće sezone? Bude li prvak, naravno, to ne bi trebalo biti upitno, možda ostane i ako ne osvoji naslov. No, to u ovom trenutku još nije decidirano i sigurno, ima oko Maksimira različitih gledišta. Jakirović u ovom trenutku ima veliki upliv na skiciranje momčadi, njegovo se mišljenje uzima u obzir, involviran je u procese vezane za prijelazni rok. Stoga, svakako, nije isto hoće li ili neće biti trener i iduće sezone. U ovom trenutku u Maksimiru se ponašaju kao da će baš Jakirović povesti momčad i u iduću sezonu, svojim je potezima u završnici ove sezone zaradio podršku. Ali, pričekajmo rasplet. "
  • mali M
    5.1k
    ja sam bio uvjeren da je to intervju sa Marićem ili nekim članom uprave, opredsjednikom jer si stavio pod navodne znake pa sam mislio da je citat nečijih riječi iz kluba.. i otvorim glupi članak, a Ničota niže pretpostavku za pretpostavkom i izmišlja scenarije koji će se možda dogoditi.. a možda i neće.. al jedno je sigurno.. sve su opcije otvorene... :roll: kakav klaun.
  • Paggini
    19.7k
    Ako će i ostat trener, neka kao preduvjet bude da pročita 330 stranica ovog topica, da zna šta je priuštio dinamovom puku
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Isprike, trebao sam preciznije staviti čije su riječi :rofl:
    Al da, zadnjih nekoliko članaka su mu u tom stilu "sve opcije su tu" (članci o Kaneku jel ostaje il se vra
    ća doma, Vidoviću otkupljuje li ga se ili ne ,sada o ostanku Jakirovića, nekoć o formi Bernauera, možda će sad uskoro i o Ogiwari ako se ne pokaže u nekom solidnom izdanju pisati treba li ga vratiti odkud je došao ili ipak računati na njega).
  • Taćini Serhio
    300
    Sa određenim vremenskim odmakom ja bih se zahvalio treneru Jakiroviću, što je vratio draž najvišem rangu nogometnog natjecanja. Utakmice protiv Varaždina i Lokomotive ponovno sadrže neizvjesnost poput onih protiv Atalante i Benfice. A mislim da bi mu i udruženje proizvođača šampona protiv sjedih dlaka trebalo dati barem plaketu za minuli rad...
  • Nousername
    664
    ako pratis Dinamo zadnjih par godina znaces da su utakmice sa Lokomotivom uvijek bile zahtjevne.Pa 2017. godine su nam upravo oni uzeli prvnestvo sa pobjedom u Kranjci pa nedugo nakon toga nas pobjedili na Maksimiru gdje je Cvitanovic dobio otkaz
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pomiješao si nešto

    2017. su nam oni poklonili novi život jer su tukli rečane 1:0 na Kranjči, a mi smo prvenstvo izgubili u Koprivnici. Povezali smo dva poraza, prvo tovari pa Slaven, a Loksu smo dobili na Kranjči

    Lokomotiva postaje zajebana 2018. pa dalje, kad su nas masakrirali 4:1 pa 3:1
  • Taćini Serhio
    300
    ako pratis Dinamo zadnjih par godina znaces da su utakmice sa Lokomotivom uvijek bile zahtjevneNousername

    Ma ne pratim Dinamo, ja za Lokomotivu navijam, zato i kažem
  • Nousername
    664
    Pa onda ne pisi gluposti i ne podcjenjuj Loksu samo zato jer ti se Jakirovic ne svida…malo realnosti nebi skodilo
  • Endeavour
    571
    Iz utakmice u utakmicu smo sve bolji. Bravo. Nisam imao ni malo povjerenja da može ovo okrenuti.
  • Nino Bule
    13.4k
    Nikakvih ovacija jakiru nije bilo na istoku
  • Paggini
    19.7k


    Jel ovo jakirovicev twitter profil hahaha, kakve ovacije?
  • cibona
    2.9k
    Sergej jakirović nakon utakmice : "Ja budala što sam vratio Kulenovića, je li tako?"

    Malo poniznosti mu nebi škodilo. Sada na sav glas svima govori o svojim vrhunskim potezima, a kada je mjesecima radio očigledne katastrofalne poteze nikada nije krivicu preuzeo na sebe, uvijek je netko drugi bio kriv.

    Cestitke na danasnjoj pobjedi, konacno izgledamo kao momcad, ali i danas su se krivo izvodile neke zamjene. Ademi je igrao sve osim svoje prirodne pozicije.
  • jedan u nizu
    8.2k

    potpisujem.
    Kad sam vidio izjavu malo mi se smucilo, ali nisam htio komentirati jer sam 'dezurni' kriticar doticnog.

    Danas nam igra napokon nije tako jako pala u drugom dijelu utakmice kao u zadnjim utakmicama, falilo je realizacije, ali ajde, izgurali smo pobjedu, na kraju palac gore od mene danas i za igrace i za trenera.

    I onda ima izjavu kao da je srusio Real, a ne da smo grizli nokte do sucevog zvizduka.

    Siguran sam ima dogovor da jednu tekmu igra Kule, a drugu Brodic i to mi je sasvim u redu. Petko je nedodirljiv, a obojica mogu pokazati nesto, pa je najbolje da imaju podijeljene minute dok igraju ok.
    Bilo bi glupo da recimo sada Kule drzi pocetno mjesto, a da je Brodic zapostavljen.
    Tako da za tu odluku ima palac gore od mene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.