• Jurki
    8.4k
    potpis svega od rijeci do rijeci.
    Ako zbog niceg drugog Jakir mora popiti otkaz zbog tih stvari. Bez obzira, taman da dobije sve do kraja i to duplim hendikepom.
    Ovo je dokaz totalnog amaterizma trenera. Njemu je trebalo 3/4 prvenstva da promijeni formaciju i nacin igre.
    Forsiral je 4231 ko luđak a svi smo vidjeli da to nis ne valja jer nemamo dobra krila.
    Nevistica je isto skoro ujebo kaj ga je posjel na klupu.
    Jebo me pas ako nebi mi laici bolje to sve shendlali.
    Kupis igraca od 25 godina iz Belupa koji je imal 1 polusezonu ok u karijeri.
    Dere Misica bez uma i razuma a vidi se da mu treba klupa, ista stvar s Riletom. Ademi mu je vjerojatno sam rekel da ga ne ubacuje vise od 20ak minuta jer nemre vise igrati.
    Ovo s Kanekom ne kuzim kaj se desilo da je propal ko kauc.
  • mali M
    3.3k
    .
    i u tome da netko tko je trener Dinama gurne dva napadača u derbiju na Poljudu. Velika razlika koja se naziva odgovornost.Tongo Doumbia

    pa nismo ga tražili da to napravi na poljudu! mogao je 15 tekmi prije to napraviti!

    Fino odabrano.
    Za pet pobjeda ćemo izabrati samo HNL i time zaboraviti jednu od dvije vezane pobjede na Titu.
    A za europu ćemo uzeti samo Prag i Solun, a zaboraviti Sevillu.
    Zagi

    Neznam zašto vas to smeta? Pa od Dinamovog trenera očekujem da je sposoban za Sevillu. Od Dinamovog trenera ne očekujem da je sposoban izgubiti rekordan broj tekmi u sezoni i na guzove dobivati Rudeše. Pa naravno ako želim naglasiti što mi nije kod njega dobro da neću reći: kod njega mi se ne sviđa kako je dobio Betis... Ljudi ti daju argument zašto im se ne sviđa, a ti se ljutiš zašto ne nabrajaju kad je pobjedio.. Oni rekli svoje, ti svoje i bok.. Pa neće tu nitko od nas razuvjeriti drugoga. Svatko od nas želi da Jakir pobjedi sve do kraja i da igramo kao Galacticosi, ali to ne znači da nesmijemo dati kritiku ili se izjasniti što nam se ne sviđa u njegovom radu.. nije svaka rasprava odmah rat, pustite ljude da imaju mišljenje...
  • Neki tip
    19k
    Iskorištavanje prostornih rupa kako se igrače kreću po terenuMajki2111

    Hvala ti Majki, mogu si sam prevesti, omašio si poantu. ;)
  • mali M
    3.3k
    znaš kaj nemoj bit zločest, zazvao si Majkija, Majki je uletio ko Betmen da spasi dijalog i sad ga ti odrežeš! Ne slušaj ga Majki, ostani duša kakav jesi i već će ti se to jednom vratit u tramvajskim osvajanjima! :wink: :lol:
  • Neki tip
    19k


    Pa zazvao sam ga da dokaže da se "preparacija željezovog acetilacetonata" (npr) može jednostavnije opisat nego ovo kaj nam je Banana složio, a ne da mi prevodi Bananu 'bemu. :grin:
  • mali M
    3.3k
    Pa zazvao sam ga da dokaže da se "preparacija željezovog acetilacetonata" (npr) može jednostavnije opisat nego ovo kaj nam je Banana složio, a ne da mi prevodi Bananu 'bemuNeki tip

    znači zapravo si ti taj koji nije bio jasan. :lol:
  • Zagi
    4.9k
    ? Pa od Dinamovog trenera očekujem da je sposoban za Sevillu.mali M
    Kada je to postalo normalno da izbacimo španjolce iz euro natjecanja?
    Nikada, kao što nije normalno niti sramotiti se po Kosovu. Istina je negdje u sredini.
    Ljudi ti daju argument zašto im se ne sviđa, a ti se ljutiš zašto ne nabrajaju kad je pobjedio.mali M
    Argument je : "Jakir mi se ne sviđa jer je katastrofalno griješio u izboru desnog stopera"
    Kao što je netko gore iznio.
    Da bi reč rekel. Sve točno.

    Ovo na kaj se ti referiraš je selektivno i tendenciozno gledanje rezultata. Iliti kreiranje narativa.
    Alergičan sam na to nakon sezone Lesija , Mede i njihovih šegrta. Kaj ćeš.
    Oni rekli svoje, ti svoje i bok.. Pa neće tu nitko od nas razuvjeriti drugoga.mali M

    Ok , vjerojatno ali zakaj ne? Ili je bitnije ne odstupiti u raspravi? .... što se onda veže na ....
    Svatko od nas želi da Jakir pobjedi sve do kraja i da igramo kao Galacticosimali M
    Jesi siguran? Pa vidiš da ekipa piše da Jakir mora dobiti otkaz makar sve do kraja dobio duplim hendikepom. Kaj ti to govori?
  • San Lorenzo
    11k

    Nisam ja ništa odabrao, zadnjih pet hnl utakmica su Belupo, Rudeš, hajduk, Istra i Gorica.
    Za hajduk sam već tri puta napisao da je ogromna pobjeda gdje je igra u drugom planu, ove ostale su utakmice protiv donjeg dijela tablice, činjenica.
    Za europu neznam šta da ti kažem, Solun je trebao pokazati da smo se maknuli s mrtve točke i da više nismo ekipa koja će prosuti dva gola prednosti iz prve utakmice. Izgubili smo 5-1.
    Lokomotiva za vikend treba pokazati gdje smo u odnosu na tri mjeseca unazad, odnosno 1/6 i 2-5 gol razlike koju smo ostvarili protiv njih.
  • Dudu9
    422
    Svasta se i ovdje pročita da igrača od 4mil eura trener upropastio jer mu je vjerovao i stavljao ga da igra svaku utakmicu, logika bi bila da je sjebao igrača da mu nije dao priliku a dobar je, jbga izgleda svako ima svoje mišljenje
  • Neki tip
    19k
    znači zapravo si ti taj koji nije bio jasan. :lol:mali M

    Paaa, imam dosta predavačkog iskustva i uvijek ima onih koji ne shvate odmah pa strpljivo ( :eyes: ) objasnim. :razz:
  • Jurki
    8.4k
    igraca koji je imal onak tezak lom noge ne bacis u vatru. Bez obzira kolko on bio placen.
    Šutalo nije igral godinu dana, bacio ga je u najtezim utakmicama u igru i to da igra kompletne utakmice.
    pitam se kaj moze poci po zlu?
  • Banana 2
    394
    Ma Šutalo je jednostavno promašen transfer, nema to veze sa Jakirom. Legitimna kritika Jakira je dovođenje Hoxhe i vraćanje Živkovića. Nadam se da sada bolje razumije na kojoj razini Dinamovi igrači trebaju biti i da bolje razumije kakvi nam se profili u klub bolje uklapaju.
  • Dudu9
    422
    Dinamo ljeto rijesio se oba stopwra, ko bi to trebao igrati stopera juniori a Šutala kako mislite uvoditi u igru dat mu 10min pa nek se uigrava
  • DiddyGuela
    828
    Nekima ovdje bi najbolje dosao Karoglan pa neka se igraci sami biraju ko je kada u formi i koliko mu se igra. Stvarno svakakve gluposti ovdje mozes procitat.
  • Jurki
    8.4k
    trebal je igrati Bernauer kojem nije dal šansu.
    Isto tak kad je videl tj doslo mu iz guzice u glavu da je Šutalo los i da ne moze, uvel je Bernauera i nakon jednog dvojbenog penala ga opet posjel na klupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.