• Dudu9
    447
    Hoces reci da je Bernauer taman stigao u dinamo, trebali su ga baciti u vatru i vjerovat u njega, a ne u svog skupo placenog pojačanja?
  • Zagi
    5.1k
    Da , trebao je igrati potpuno zdrav Max, a ne Šutalo kojeg se postupno uvodilo po 10 minuta i na pripremama.
    Bilo je očito da nije spreman za natjecateljski nogomet i pitanje je što se na trenizima radi ako to struci nije tada bilo jasno vidljivo.
  • Jurki
    8.7k
    ne vracas igraca na taj nacin nakon tak teske ozljede.
    Ne govorimo o zdravom igracu vec o igracu koji se vraca nakon jako teskog loma noge.
    A za stanje tj mali broj stopera se zna ko je kriv.
    Nesposobna uprava koja nije mogla/htjela naci novog stopera nakon odlaska Šutala.
    Kaj se Bernauera tice, cinjenica je da je bil šikaniran od strane trenera tak dugo dok vise nije imal koga staviti u igru.
  • Dudu9
    447
    Bišćan ga doveo i držao ga praktički na tribini eto koliko su vjere imali u njega tada
  • NKDZ86
    302
    O čemu mi pričamo, jakir je svoje rekao i pokazao i napravio nedopustive greške u dinamu.
    Novu sezonu novi trener i nova momčad, vjerujem u nove ljude. Također i nova uprava.
  • Jurki
    8.7k
    Biscan kad je bil trener, stoperski par je bil Josip Šutalo i Peric. Peric se ozljedil pa je na njegovu poziciju uskocil Rile.
    Isto kak ne bacis u vatru igraca koji se vraca, tak i ne bacis igraca kojem treba prilagodba na novu sredinu.
    Zato se pojedini igraci i doziraju.
    Zakaj Biscan nije doziral Berauera to treba njega pitati.. ocito je trtaros ko i Jakir. Da novom igracu nedas bar 20-25 minuta po utakmici pa da se vidi..

    Edit: o njegovom jednom prijelaznom roku su ispisani traktati i traktati teksta. Potroseno previse zivaca a dobili smo kaj? Jednu veliku kurcinu. Raketu Hoxhu i malog Zivkovica koji je izgubio pola godine nogometa zato kaj se trenercina igra football managera.
    Ajd RPG se pokazal ko dobar igrac.
    Nek uzme duplu krunu, stisak ruke i svako svojim putem. Mi dalje a njemu nek je sretno u karijeri.
  • Dudu9
    447
    Ma igrač koji je pojačanje za prvih 11 praktički odmah uskoči u prvih 11 njima ne treba nikakava prilagodba jer se vidi odmah razliku koju radi
  • Jurki
    8.7k
    mi tesko mozemo dovesti igraca koji je odmah za udarnih 11. To su u 99,9 posto slucajeva igraci kojima treba vremena da se priviknu na zahtjeve Dinama.
    Ocekivati da ti igrac koji je do jucer igral Ligue 2 odmah zamijeni reprezentativca Hrvatske koji je otisel za 20 puta veci iznos nego kaj je ovaj kupljen.. je ludost.
  • Jaro
    5.6k
    A za europu ćemo uzeti samo Prag i Solun, a zaboraviti Sevillu.Zagi

    Dodat cemo Plzen i gdje se vec igralo na Kosovu...
  • mali M
    3.5k
    Kada je to postalo normalno da izbacimo španjolce iz euro natjecanja?Zagi

    To nitko nije rekao. Kad kažeš španjolce vrlo opširno pristupaš temi. Nije isto Real Madrid ili Real Betis. Barcelona ili Valencia..

    Ovo na kaj se ti referiraš je selektivno i tendenciozno gledanje rezultata. Iliti kreiranje narativa.Zagi

    Slažem se, ali radiš istu stvar i ti samo sa kontra strane.

    Uglavnom, svoje mišljenje za Jakira sam rekao i niti jedan moj argument nije ovo gore što raspravljamo. Mene više smeta njegovo vođenje utakmice nego rasprava o rezultatima.. al da se ne ponavljam, vjerojatno se možemo složiti u 90% stvari na ovoj temi ostalo se riješi sa pivom...
  • Banana 2
    446
    Ne kažem da je Jakir Pep, ali i Pep je imao nekih epskih ispadanja sa Cityjem.
  • Jurki
    8.7k
    bez uvrede ali stavljati Pepa i Jakira u istu recenicu je uvreda za nogometnu igru.
    Nakon utakmice s Rudesom uz medalje za osvojeno prvenstvo i kup mu treba uruciti otpremninu, zahvalnicu i cipelu.
    Za Europu sljedece godine nam treba ozbiljniji trener.
  • Banana 2
    446

    Ma poluzafrkancija. Ako se može povući paralela, ona je u tome da nam fali mentaliteta u ekipi. Razlika je u trenerskom pedigreu, jasno. Kao i u činjenici da i Jakir treba sazrijeti i biti hladnije glave.

    Koga bi ti za trenera?
  • M94
    511
    Mourinho je slobodan.
  • Jurki
    8.7k
    Koga bi ti za trenera?Banana 2

    Recimo nekog premazanog svim mastima Švabu ili Španjolca koji su naseg cjenovnog ranga. Vjerujem da bi se moglo naci takvog trenera.
    Mislim da su ljudi u klubu dovoljno kompetentni da nađu takvog strucnjaka.
    Uglavnom nisam za to da sljedeci trener bude iz hnl bazena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.