• Praskaton
    1.8k

    Iz šire obitelji ih imam petero :grin:
    Ne stizu busom, tu su autom.Necu uopce nagađat koliko ih je ukupan broj,al stara je prica da nema kuce u Metkovicu,Imotskom i Vrgorcu koja nema prijavljenog iz Bih.Jel istina il stoput raskrinkan mit ne znam.

    Podrijetlom sam i sam od tamo tako da prica o dotepencima i "zlocestim krivim" hrvatima je loše upućena.
    Mozda samo subjektivno gledam jer ovih mojih pet osim sto su glasači A.P su i obožavatelji lika i djela Mamica :rofl: pa sam duplo ljut

    Nitko nije kriv lijenim i neodlucim koji prespavaju taj dan pa njorgaju ostatak vremena.Dapače uveo bi obavezno glasanje.Al to je vec druga prica
  • Neki tip
    19k
    Podrijetlom sam i sam od tamo tako da prica o dotepencima i "zlocestim krivim" hrvatima je loše upućena.Praskaton

    Ma nije ni upućeno tebi osobno, nego tvojim upisom potaknuto. Bezbroj puta sam to čuo pa me odmah prebaci. :)

    Taman sam bio čitao i o nekoj luđakinji koja s 46 godina nije primljena na specijalizaciju na Rebro (kao ni mnogi drugi), ali eto nju nisu primili "jer je Srpkinja", a oni "ustaše i Hercegovci, pi..ka vam materina".

    Komentari? Opća podrška dotičnoj gospođi.

    Hercegovanci uništili sve i sve to kak se već šika. :heart:

    Osobno, ne bih htio da me takva liječi. Ne jer je Srpkinja, nego jer joj treba liječenje, ali jebiga ima različitih ljudi.

    (Ugl, niš osobno)
  • Praskaton
    1.8k

    Sve pet,razumijemo se mrzim i ja takve komentare
  • Jaro
    5.4k
    Taman procitao sve liste u mojoj izbornoj jedinici. Jbt DP ima Peternela kao nositelja - ko glasa za to nije dinamovac - sorry al veceg uvlakaca i apolegeta nasmrkanom nije bilo (bar dok nije saznao da mu se druzi sa zenom)...

    Mostu nositelj tovar Grmoja...
    OK,ni po ovom kriteriju necu nikog nac...
  • NitkoBitan
    11.8k
    Mostu nositelj tovar Grmoja...Jaro

    Stvarno mi je bitno na izborima tko za koga navija :roll:
  • Neki tip
    19k


    Danas i Milanović reče kako mu je Hajduk najdraži klub, a Plenkoviću, pretpostavljam, isto.

    Ostaje ti Možemo, njihov čelnik je dinamovac.. imam neki osjećaj da ti to ne bu presudno u tom slučaju. :grin:
  • Jaro
    5.4k
    a trazim bilo koji kriterij jbg...
    Pa nemrem 4 godine srat da je netko tovarska seljacina a onda mu dat glas...
    NeMozemo su smijesni, Zoka i Plenki 2 brata (kako i ova gore pjesma kaze) iz 2 krila SKH, DP pun zetoncica (eto Peternel prvi), MOST i Fokus ostali u izboru... I jedni i drugi u mojim ocima imaju vise mana nego pozitive...
  • NitkoBitan
    11.8k
    MOST i Fokus ostali u izboru... I jedni i drugi u mojim ocima imaju vise mana nego pozitive...Jaro

    Jbg, na tvom mjestu bih onda gledao tko ima vise sanse u tvojoj izbornoj jedinici za ubrat mandat. Iako i sa tim anketama nikad ne znas...

    Na kraju krajeva ako ti se i ne svida neki pojedinac na listi imas pravo na preferencijsko glasanje.
  • deda
    27.6k
    Zajebani su ti paradoksi. Ispada da su jedini lideri stanaka dinamovci oni iz Možemosa. Kaj bumo sad a?
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ispada da su jedini lideri stanaka dinamovci oni iz Možemosa. Kaj bumo sad a?deda

    Glasam za njih ako dodu u srijedu na Varazdin.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Je ubiše se od mitskih vožnja autobusima. Na prošlim izborima za HDZ glasovalo preko 600 000 ljudi, koliko od toga je nahrupilo u najezdi na biračka mjesta u Hrvatskoj iz susjedne nam zemlje?

    Na glasovanje se stiže i iz Srbije pa se to ni približno ne poteže kao mitska herceg-bosanska dijaspora koja ne da "pravim" Hrvatima da si izaberu koga žele. :worry: Stoput raskrinkan mit, ali ustrajno opstaje, razni matanići ga uzgajaju, a "pravi" Hrvati papaju, kaj će..

    (P. S. nadam se da će sljedeći put nekog drugoj opciji 4 godine biti dovoljno da srede biračke popise i nađu način kako da im zločesti Bosanci i Hercegovci ne uvaljuju HDZ u vladu)
    Neki tip

    Baš, takvo što je za ukupne izborne rezultate bitno kao i nekakve izborne malverzacije sa listićima, koje se sigurno dogode. Mislim, ljudi varaju u školi, prepisuju, varaju na poslu, prijateljstvu, vezama, braku, sportu, u svemu, zašto bi izbori bili iznimka?

    Al ono, takvo što ne utječe na ukupne rezultate u značajnoj mjeri, varaju svi pa se to iznivelira.

    Također, dijaspora...lijepo si rekao, pričamo o 3 mandata, na zadnjim izborima, u čitavom svijetu je u toj izbornoj jedinici glasalo manje od 30 000 ljudi. Po priči, čovjek dobije dojam da se tako dobije 15 mandata i na iznore izađe 250 000 ljudi.
  • Mali dioničar
    14k
    Toliko je laži i dezinformacija da mi se uopće ne da pisati o izborima.

    Ipak, danas je Todorić u novom video uratku rekao da mu je Plenković s ruskim bankama oteo Agrokor pa bih se osvrnuo na to.

    Inače, Agrokor je ključno zaduženje koje mu je presudilo uzeo kreditom Sberbanka.

    Sberbank Europa sa sjedištem u Beču je dao Agrokoru 100 milijuna eura kredita, a Sberbank Rusija 500 milijuna eura.

    https://www.poslovni.hr/hrvatska/sberbank-agrokoru-donosi-rusko-trziste-i-jeftin-kapital-268888

    To je sve bilo u vrijeme vladavine Zorana Milanovića, a veliku ulogu u preuzimanju Mercatora od strane Agrokora su imali mirovinski fondovi. Mirovinski fondovi su našim novcem kupovali dionice Mercatora i čuvali ih za to da Todorić ne treba trošiti novac, a kupovali su ih po dvostruko višoj cijeni nego sam Agrokor.

    https://www.jutarnji.hr/globus/biznis/zavrseno-preuzimanje-mercatora-mirovinci-ostali-i-ivici-todoricu-ustedjeli-50-mil.-eura-693610

    U to doba AZ fondom je upravljao najbolji Milanovićev prijatelj Dinko Novoselec, a fond menadžer je bio Davor Doko (plaća u Podravci 90.000 eura).

    https://www.vecernji.hr/amp/vijesti/svi-ljudi-iz-intimnog-kruga-zorana-milanovica-929911

    O zajedničkom druženju uz sport govori i Milanovićev najbolji prijatelj Dinko Novoselec, predsjednik uprave Allianz ZB, društva za upravljanje obaveznim mirovinskim fondom. Njihovo prijateljstvo datira iz tinejdžerskih dana

    Mislim sasvim je legitimno da je čovjek ruski igrač, samo je nejasno zašto to demantira.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Miješate kruške i jabuke

    Nisu svi navijači hajduka tovari, postoje normalni navijači hajduka isto kao što postoje debili koji navijaju za dinamo, primjera radi mamićevci...
  • Brusa
    663
    izborne malverzacije sa listićima, koje se sigurno dogoddb-izbjeglica

    To je ekstremno teško napraviti, trebao bi imati uključene sve članove biračkog odbora (osim predsjednika i zamjenika predsjednika su ostali predloženi od stranaka) i promatrače
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.