• Dino
    2.2k

    Apsolutno jasno da postoji pravilnik. Mene zanima otkud ljudima bas tih “3:0 za Goricu”. Zasto Dinamu tolka kazna ako je Gorica dozvolila unosenje tih sredstava? U konacnici, mogao je neko totalno nepovezan uc i bacit vatromet, kakvog smisla ima da Dinamo snosi posljedice toga.

    Edit: off topic je i nema smisla nastavit raspravljat ovdje, medutim ekstremno mi ide na kurac cinjenica da svi imaju nekakvu potrebu srat i trazit probleme tam di ih nema. Ista stvar je bila i sa zapaljenim transparentom na proslavi osvajanja prvenstva, slicna stvar i s deckima koji su isli u grcku. Ne ide sad ovo tebe Undertaker, neg generalno ne razumijem tu potrebu i vrstu inteligencije koja se ukljuci u “da je baba musko zvala bi se dusko” situacijama. Nebitno, nervoza me neka hvata, nastavite dalje kao da nista nisam iskomentirao
  • Markelo
    2.5k
    Gora bi ozlijeda bila Baniću da je dobio upaljačem u glavu nego da ga je pogodio onaj dječiji vatromet
  • The Undertaker
    4k
    Po pravilniku (imaš ga na HNS stranici), ako je utakmica prekinuta (i nije odmah nastavljena) krivnjom gostujućih navijača, kazna je novčana i do 6 negativnih bodova.
    Koliko ja znam, prekinuta utakmica se može ali ne mora registrirati 3:0 za suprotnu ekipu. To odlučuje disciplinska komisija. Može se ponoviti ili nastaviti drugi dan od trenutka prekida.
    Naravno, kažnjava se i domaćin zbog loše organizacije.
  • bluepower86
    711
    Banic je izasao sa svojih vrata na 20-ak metara nije da ga se gadalo vatrometom dok je stajao na golu.Uvijek objektivni komentatori,nisam primijetio da se komentira pirotehnika na Poljudu.
  • Dino
    2.2k

    Hvala na odgovoru. Pravilnik u tom slucaju nije bas najsretniji jer je u nekom paralelnom svemiru netko tko Dinamu zeli kaznu mogao izvesti slican manevar s namjerom da nekog ozlijedi i osteti Dinamo.
  • The Undertaker
    4k
    Kazna nije automatska već postoji disciplinska komisija koja procjenjuje sve okolnosti.
  • miro
    3.1k
    pa u biti ne znam, pitanje je na mjestu, ali u Europi npr mislim da bi klub koji je prodavao ulaznice svojim navijacima bio taj koji bi kaznili
  • Jura
    210
    Ajmo ništa ne bacati u teren. Imamo pozitivu i super atmosferu i neka tako ostane.
  • Dinamosaur
    945
    Banić, Majki, Banić
    Uvjeren sam da mu nitko nije zelio iskopat oko
  • xavier
    11.1k
    Jedan vatromet je, vjerojatno pogreškom, završio na terenu, ali definitivno nije bilo nikakvog "zasipanja terena" kako je pisalo na Telesportu. Ni blizu. No neću čak ni insinuirati kako je novinar bio zloban nego ću reći da se nadam kako ne samo zna razliku između dima i baklji na terenu...
  • Paggini
    5.8k
    Jedan vatromet je, vjerojatno pogreškom, završio na terenu, ali definitivno nije bilo nikakvog "zasipanja terena"xavier

    Nije bio jedan, ali nije bilo ni zasipanje. O namjeri necu govorit, jer su samo pretpostavke.

    Bilo kako bilo, napravilo se od ovog u medijima opet neki huliganski eksces, što je smiješno.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Kako se zove ovaj komentator sto Barcelonu sad prenosi? Ima strasno dosadan glas i izgovor nekih rijeci. Ter-uh-Stegen npr
  • pencilneck
    635
    Ivan Bilić. Uvjerljivo najgori komentator u Hrvatskoj. Odmah sam prebacio na srpsku Arenu cim sam cuo njegov glas.
  • SjevernaStrana
    639
    Ivan Bilić. Uvjerljivo najgori komentator u Hrvatskoj.pencilneck

    Od 44:49 Kecman imitira Bilića pa se u nekom podcastu nakon morao ispričavat...



  • rob ljubavi
    772
    Tu je onog s HRTa imitirao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.