• mlinchica
    1k
    Kad od predsjednika čuješ zagrebačku šprehu poput “šljaka, škvadra, furam, Rudać”
    Zeko :heart:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ja sam isto tog misljenja i napisao sam u komentaru na ig bas to sto si napisao pa me naljepise svi. To je na 90 posto stadiona i europi zabranjeno
  • Paggini
    5.8k
    https://www.instagram.com/reel/C5qzurML2Va/?igsh=aTZ2a2Rxd280djRm

    Gledam video, dečki se zabavljaju, dobra atmosferica, Baturina povede 3:0 i kaže "brate sta je ovo sedma minuta 3:0, Lokomotiva-Dinamo"

    I sjeban mi cijeli vikend sad jbg :cry:
  • Ijayi Atiemwen
    334
    brate sta je ovo sedma minuta 3:0, Lokomotiva-Dinamo"Paggini

    Nene, reko je nisam dobro ušo u utakmicu i Lokomotiva-Dinamo. Misli na to kako je ušo s lošim pristupom..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sad kad vas ima u klubu, jel bi mogli prenjet Japancima da se potpisuju na japanskom? :grin:
    Vidio sam kod ranijih verzija Takijevog dresa potpis njihovim pismom i onda je odjednom se pretvorilo u obicnu skrabotinu. Ogiwara isto..
    To cini dres malo vise posebnim, barem meni, cak i kad nije matchworn nego samo i issued..
  • rioda
    2.2k
    Ljudima koji rade u shopu bi trebalo dati uputu da pitaju sve ljude za člansku prilikom kupnje.

    U moja zadnja tri posjeta sam vidio slučajeve da to ne naprave, naplate ljudima pa ne dobiju popust. Onda ih ljudi pitaju što s članskom, ali je kasno
  • Dino
    2.2k

    Apsolutno! U svakom vecem trgovackom lancu te pitaju za “karticu za bodove”, “nasu karticu”, “clansku iskaznicu” i slicno. Ovo mi je djeluje bas ko bedasti propust.
  • Bruh
    888
    Hoće li se do početka iduće sezone vratiti originalni grb i ujednačit na svim stranicama kluba?
  • Bosskovitz
    7.3k


    Originalni grb?

    Dinamo ima knjigu vizualnih standarda i veliki pomak je napravljen u tome da ju se sve više poštuje, siguran sam da će svaka nova vizualna stvar biti u skladu s tom knjigom standarda, odnosno da će se "ujednačiti" na svim stranicama kluba. Isto tako, siguran sam da se grb neće mijenjati, pogotovo vraćati neki grb Gradjanskog ili Dinama iz 1945..
  • xavier
    11.1k
    S obzirom da se klub zove Dinamo, bilo bi malo neozbiljno vraćati originalni grb koji kaže "Građanski" :cool:
  • Nolifer
    6.5k
    Kad smo kod toga, hoće li na novoj opremi pisati konačno GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB DINAMO ZAGREB? Jer ne znam iz kojeg razloga na Adidasovoj to nije pisalo i bilo je prazno na leđima bez natpisa...
  • Bruh
    888
    ma ne to nego da je d u liniji sa donjim kružićem
  • Bosskovitz
    7.3k

    Vodila se na Zoni vrlo kvalitetna i strucna rasprava oko toga zasto je s dizajnerske i tipografske strane ovo ispravnije, a ni kod originalnog grba nigdje nije eksplicitno definirano da “trbuh” slova d treba biti u ravnini, kao što sve skupa nema niti neku posebnu simboliku ili drugačije značenje. Ne mogu i necu govoriti u ime vodstva kluba, ali gotovo 100% sam siguran da se neće ići ni u kakvu izmjenu grba i knjige standarda oko takve sitnice oko koje ne postoji niti konsenzus da je loša ili netočna, dapače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.