• Orc123
    5.1k
    Koliko toliko se moze iskupiti da do kraja uzme sve pobjede osim mozda u kupu može mu proc nerjeseno. Od suludog sikaniranja igraca, pa do toga da su uvijek igraci bili krivi a ne on, pa do jeftinih populistickih izjava....nicim me do sad nije uvjerio da moze sljedece sezone Dinamo izgledat bolje. Ovo kako sad izgledamo nije ni 50% onog sto Dinamo mora prikazivati i kako bi mogao biti konkurentan u europi! Uopce se bojim pomisliti kako bi izgledali ako ode Petko i/ili Baturina i ako on ostane na klupi jer se igra svodi na Bruninu i Batijevu individualnu kvalitetu! I tako nam senatori sklapaju kadar a ne on....on se samo priklonio onima koji ga drze na klupi...da je pravde i prava vec je odavno trebao biti bivsi a sve pobjede do kraja sezone ako ostvari tek onda mu se moze nesto uzeti kao zalog da ostane mozda i sljedece sezone. Nemam kratko pamcenje i sve one sramote koje smo prosli s njim i to protiv ekipa koje su losije od Dinama, a neke i duplo losije, da ne spominjemo koliko smo samo bodova ostvarili na silu u zadnjim minutama! Koliko je covjek ocito praznovjeran vidjet cemo na tome kako ce do lraja sezone sada gurati jedan te isti sustav bez toga da bi nekad mogao iznenaditi sa promjenom sustava vec ce gurati sada ovo jer eto potrefilo mu se na Poljudu. Isto tako jedninte isti ce igrati a kao svatko kod njega dobije sansu...ja jednostavno ne vidim Dinamo kojeg zelim gledati sa Jakirom na klupi, nit njegov nogomet uopce slici onom kojeg ja zelim gledati. Mi smo u Europi izuzev Betisa bili uzasni i protiv svakog jaceg protivnika od kojih neki nam nisu ni ravnopravni smo izgubili. Ako zelimo ponovno gledati Europski Dinamo mora de dogoditi veliki zaokret ....
  • Navijač Dinama
    7.4k
    A možda smo mi kao narod i kao puk(Dinamov) navikli samo kukat i biti drugima zavidni(ne nužno Jakirovicu, nego općenito) nego susjedima najbližim, karikiram, ima dobar posao, dobar auto, ima love, a mi ćemo biti ljubumorni i zavidni jer ja/mi to nemamo...jer smo najveći licemjeri, jer smo populisti, egocentri najveći,

    di se od 100 ljudi( ne ciljam na Zonu) valjda tri-četir osobe može argumentirano raspravit bez divljih isključujućih argumenata, proglašenja nekoga mrziteljem, vedriteljem, mračnim oblakom, mrkim pogledima, di se uz sve što neko drugi pozitivno donese uvijek nade onaj jedan krimen, dragi ljudi po tome je evo samo Isus bio bezgrešan jer nije imao mane, iako kritičari bez povoda i u njemu vide nešto pogrešno, da ne bude zabune sam po sebi sam kritičar ogroman i u najvećim i najljepšim pobjedama i svemu, ali mora se znati razlika između kritike i sektašenja.


    Ko plačipičkice pred pubertetom koje se za svašta hvataju kako će ovo ispast, kako ono itd. (Drage dame koje čitate i kije jeste na forumu, ne mislim ovdje ništa protiv ni jedne od vas niti žene općenito, samo to tadašnje duhovno stanje)

    Prvi sam reknem po sebi, ko sto sam i uvijek bio, bez ijedne dlake na jeziku, kad ne valja, ne valja brate, kad valja, valjda, kad Jakirović nije u redu, govorio sam, i reću i opet ako bude, ali ako ima u nečem zasluga za neke pozitivne stvari, također to ima, za ove pobjede recimo neke, kao i sto ima i zasluge za Balkani, prvi derbi u splitu, drugi derbi u Maksimiru, Paok i slično. Isto kao i što igrači imaju zasluga za pobjede, ima ih i on, kao i štk igrači imaju problema sa formom i lošim predstavama, ima i on i ima do njega.

    nemojte mi sad demagoški argumenti kad ide dobro zasluga je na igračima, kad nije onda je "vrla" trenerčina, "bosančina naša" gospon Bokserice i slični nimalo lijepi, a tako cinični epiteti.

    recimo jednog Zorana Mamića bio sam tu i u to vrijeme na forumu, pa nikad se nije pretjerano zazivalo proglašavalo se, zvalo se čime god bilo, osim Glavin brat, dalton mlađi i slično(što sve apsolutno stoji uz lik i djelo mlađega šmrkenbauera).

    Smatram da svaki trener koji dođe u Dinamo treba imat podršku, kad ga se treba kritizirat, kritizirajmo, kad ne treba, onda ne treba, ne treba ni davat svakom treneru da se uči na Dinamo niti davat više od jednih priprema(to je moje razmišljanje) i da uvijek treba ić na titulu, a ne radi dobrobiti kluba da nam ne treba titula, Europa i pare od Europe, da bi eto istrpili nekoga i nečiji plan ili nešto. To mi je promašeno opet.

    Retoričko pitanje, sa obzirom da se tu nazivalo ljude koji su ostavili ovog za trenera su mrzitelji Dinama(oni glupi tkzv. "argumenti") jel su po tome mrzitelji samoga kluba i predsjednik Zajec i sadašnji skupštinari, članovi "Dinamovog proljeća" jer su mu dali priliku da odradi do kraja sezone da odvrti, jer i sami znaju i nisu glupi, pa da ne možeš mjenjat trenera u pol najvažnijeg lomljenja djela sezone??? Ili je njima oprošteno zbog toga što su se izborili za demokratske izbore i sam klub, ali će biti upamćeno kao krimen osobina i CV-a ako budu, kada budu, na odlasku iz kluba.

    Ono što se baš ne slažem sa Maksimom je Hoxha, naravno da će ga ljudi kritizirat jer osim nekih defenzivnih stavki čovjek je truba, tehnika koda je igrao u Borcu iz Šamca, IQ ne baš najbolji, ali oke, defenzivno oke odradi te neke zadatke i brz je pravocrtno, ali to je to, iako je Jakirovićeva osobna želja i na ljeto kad je došao(bilo je kasno već tada) i sada na zimu Josip Brekalo, međutim kao i za Titratouia, se umješala bivša garinatura uprave i šikanirali te transfere.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Od mene do kraja sezone podršku ima, a sa posljednjim sučevim zviždukom, ruka ruci i svatko na svoju stranu.
    Igramo dobro 30-45 minuta po utakmici, napad, a bome i obranu igramo na pojedinačnu inspiraciju, gore Petkovića, dolje Teofila i Nevistića.
    Inzistiranje na pojačanju koje nezna štopati ili voditi loptu, te njegovo bjesomučno forsiranje u prvih 11.
    Popravio si je krvnu sliku doubleom protiv hajduka, ali Sparta, Paok, pet prosutih bodova na otvaranju proljeća protiv Lokomotive su debela prevaga u negativnom smjeru.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Nekad se s nekim možemo složiti, ne složiti, što je normalno i baš razlog zbog kojeg forumi postoje.

    Mislim da je kolega gore ciljao na jednoumlje, odnosno isključivost. Ako ukažeš da ti nešto smeta, da te vrijeđa, automatski si protiv toga i mrziš sve što ima veze s tim. A onda to prerasta razinu normalnog foruma i ljudske komunikacije. A nije da se nas, koji smo treneru (kad pobjeđuje i kad je to normalno) bili podrška, nije nazivalo svakakvim imenima, i što je najgore neki su prozivani, zajedno s njim, protivnicima kluba, koji su na nekoj tobože misiji rušenja Dinama. Dajte molim Vas...

    Nisam ni ja za vrijeđanje i izdrkavanje poput " popišaj se po nama "... Sve ima svoje granice ili nekakav ukus. Ali, ako je meni drag (primjera radi) Mauro Perković, a tebi nije. Tko si ti, pa da me imaš pravo nazvati analfabetom, advokatom, apologetom, šupkoliscem? lli obrnuto, tko sam to ja? Ne moramo uvijek uzimati sebi za pravo da je samo naše mišljenje ispravno, i da tako treba misliti cijeli plavi puk. Stari i ja se svaku utakmicu zakačimo barem tri puta... apsolutno normalna stvar.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kritike treneru idu zato jer je i utakmica jucer, (a i obje na poljudu) mogla zavrsiti totalno drugacije, sa doslovno jednom prilikom vise/manje, jednom loptom vise/manje, i to bi sve bilo na njegovu dusu.

    Prva utakmica sa Hajdukom, dominirali, bili bolji, potom zbog njegovih odluka mi ulazimo u nervozu, prepustamo im igru, nemamo odgovor, nemamo smislenu akciju, nemamo nista. Jedna njihova promasena prilika je mogla biti gol. Zavrsi utakmica 1-1, nama kljucna utakmica, titula nam je daleko, a sve zbog toga jer je lopta otisla 10 cm u stranu.
    Dakle sve isto, cijela utakmica, cijeli tijek utakmice, samo je svemir pomaknut za tu jednu loptu koja je otisla 10cm u stranu.

    Druga utakmica sa Hajdukom. Opet sve isto, ista prica. Samo smo bili jos dominantniji, mogli smo voditi 4-0. Ostavimo sve isto, samo onih zadnjih 15 sekundi utakmice cemo promijeniti i ona lopta koja je završila na prečki je završila 5 cm niže i ušla u gol. I opet imamo 1-1.
    Ne znam kako bi taj trener preživio do autobusa, a kamoli do sljedeceg kola.

    Dvije utakmice, ukupno 15cm razlike, a sve ostalo doslovno, u milimetar isto.

    Recimo da je nekim cudom to preživio i dočekao utakmicu sa Goricom jučer.
    Recimo da je Kule fulao loptu, kao što je fulao 4 zicera na Poljudu. Recimo da nije zabio gol. Mislim da smo svi svjesni da bi se mi tresli do 80 i neke minute jer bi bilo 0-0. Primili bi onaj gol da nije bilo Nevistića, da nije obranio zicer.
    Eto, sve isto, samo Kule fula zicer kao što često zna, a Nevistić postane tu sekundu prosjecan a ne Buffon.

    Da li bi onda branili Jakira?
    NEBI, jer bi nas izbacio iz utrke za naslov i kupa.
    Iako bi sve ostalo isto, vodenje utakmice, zamjene, sve odliuke, sve sve SVE isto, samo je 15cm razlike presudilo.
    Da je covjek te utakmice dobio i da 5cm razlike nebi presudilo utakmicu, ok , sve fer. Ali covjeka je doslovno spasilo tih par centimetara.

    Ni tada, ni sada nije trener za dinamo.

    Pomirite se s tim.
  • Dudu9
    447
    a jesi ga nadrobio sta bi bilo kad bi bilo, pa protiv Gorice smo vodili 1:0 i imali 2 mrtva zicera i još brdo prilika i utakmica završi 2:0, ne kužim šta je jakir trebao sam sebe uvesti i zabit prazan gol
  • jedan u nizu
    6.1k

    ok, zanemari Goricu.
    Sad mu se stavlja to da je dvaput zaredom povijedio Hajduk na poljudu.
    Radi par centimetara.
    I ja sam najsretniji jer smo ih dobili dva puta u 4 dana. I meni je to uspjeh, i uvijek ce biti. Ali govoriti da je to trenerova zasluga je nebuloza.

    Ponovit cu. Da su utakmice zavrsile na nacin da 5 cm nebi radilo razliku - OK.
    Siguran sam bi sa tih par cm razlike taj trener bio temelj pripcenja GNK dan poslije.
    Nebi rekli, ok, završilo je 1-1, ali pokazao je nesto, mozemo mi jos.
    Ne, tada bi ga razapinjali jer je izvadio Baturinu, uveo Bulata, Ademija, da je zadrzao Rileta predugo itd itd.
    Samo eto, dobio je Hajduk na poljudu pa mu se ne smije prigovorit, sve js odlicno napravio.
    Nemojte me j.bat
  • Banana 2
    446

    Mi iz utakmice u utakmicu trenutno fulavamo mrtvace i redamo jako dobre prilike mimo toga. Igramo jako dobro.
  • Dudu9
    447
    kad smo već kod Hajduka u kupu mislim da dugo nismo tako odigrali utakmicu, pa Petković promaši prazan gol i jos imao zicera kasnije, Kulenović 2 zicera moglo lagano bit 5 komada, samo mi objasni kako je to loša igra na poljudu?
  • San Lorenzo
    11.7k

    Istra je prošli tjedan zabila gol i imala 4 vrlo ozbiljne šanse za gol, tri Fileta i jednu onog Bosanca i 10. minuti utakmice.
    Belupo se vratio iz 2-0, do 2-2 i igrali nam joga bonito po 16m.
    Kažem, nek odradi sezonu, i to je to...meni nije normalno da se mi moramo tresti kad god nam netko prijeđe centar.
  • jedan u nizu
    6.1k



    Ne shvacate o cemu govorim.

    Da je lopta Krovinovica isla 5cm nize, i umjesto u precku, usla u gol, mi bi govorili kako je Jakir sjebao utakmicu a ne Kule koji je fulao 3 zicera.
    Svi bi pricali o tome kako je trener dopustio njima da iz onakvog prvog poluvremena, dodu do toga da ih 5cm dijeli od gola/neriješenog/prolaza (kako god hoces).

    Da je situacija obrnuta. Da smo se mucili prvo poluvrijeme, da nismo izasli iz svoje polovice, a oni imali par zicera. A mi u drugom poluvremenu napravimo izmjene i razmontiramo ih. Zabijemo jedan gol i fulamo 4 cista zicera, pricali bi kakav je Jakir genije. Samo zamijeni ta dva poluvremena.

    To bi bilo dobro vođenje utakmice, citanje protivnika i citanje svojih igraca. Ovo sto je on radio je totalno suprotno.
    I zato ga je 5cm spasilo od otkaza.
  • Banana 2
    446
    Meni su trenutno jedina legitimna kritika neke nerezonske zamjene koje pravi i ziheraško zatvaranje utakmice. Van toga, mislim da igramo dobro. Protiv nekih ekipa ne dopustimo praktički ništa mimo vlastitih kikseva, u nekim tekmama malo curi. Mislim da se to da ispeglati, a već sam i pisao da bih volio ne gledati Rileta i Mišića sljedeće sezone u prvih 11, ako u klubu uopće.
  • Praskaton
    1.8k
    Tokom citave sezone bio sam među najvecim kriticarima Jakira.Mora mu se priznat da je uspio podignut igru momcadi.I dalje je to nedostojno dinama al sad barem pokusava nesto novo.Igra se na oko ljepše,stvara se vise sansi.

    Ima stare boljke guranja svojih favorita(Bulat,Hoxha) nepovjerenje u pridoslice(Ogiwara).
    Zapravo ne znam zasto sam krenuo nabrajat loše stvari,na pretek ih je.

    Podrška do kraja sezone nadam se da cemo nastavit u ovom ritmu.
    Kako god bilo nema on šta radit na klupi iduće sezone.Ono sto nam je priredio ove neću nikad zaboravit.Doslovno svaka utakmica stres.

    Ne treba amnestirat i dio igrača.Trebat ce dobro selekciju napravit i provjetrit svlacionicu
  • Dudu9
    447
    Gluposti pišete nakon 2 pobjede na Poljudu i nizu pobjeda u prvenstvu, trebamo bit zadovoljni, ako ne osvoji prvenstvo dobit ce nogu u guzicu jednostavno, ako osvoji 99% ostaje trener za iduću sezonu, ne zato jer je vrhunski trener, nego teško da će uprava davati otkaz i otpremninu treneru koji je uzeo prvenstvo, jer i naravno nema vrhunskih trenera slobodnih i da su cijenom pristupačni, nama su opet opcije Sopić Tomić Čabraja itd treneri ala Jakirović
  • sport
    2.3k
    Ballkani,Sparta,Gorica,Lokomotiva,Paok,Hajduk jesenas u dvije utakmice kad im nismo zapucali na gol,Varaždin,loša utakmica u Osijeku 1:1,Rudeš 1:0 gdje molimo suca da svira kraj,previše je bilo stresnih utakmica i sramotnih poraza da bi se zaboravilo a ovih 7 utakmica do kraja prvenstva će dati konačni sud.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.