• dinamozivivjecno
    1.6k
    govnari iz hns-a imaju dvostruki kriterij, da smo ovo napravili mi zabranili bi nam dolazak na maksimir na jednu citavu sezonu, bbb bi bili najveci huligani na svijetu i na televiziji bi mogli vidjeti mnogo poucnih emisija o huliganizmu na tribinama i kako se kao drustvo moramo toga rijesiti.
  • The Undertaker
    4.4k
    Samo nemojte početi kmečati ovdje kako smo i mi ugroženi i oštećeni od mrskog HNSa.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    kmecanje nikako, ali da imaju dvostruke kriterije imaju i nitko me ne moze uvjeriti da to nije tako.
  • mali M
    3.9k
    a mali M i Mrvica nose XXL.Sajla

    Ti si mučki provokator! Eto šta si ti! :rofl: drugi puta na druženje zone nosim krojački metar da vidiš kako moj zategnuti L još može proći, a gdje nebi tek XL. Jako jako ružno Sajla od tebe, moji osjećaji se osjećaju povrijeđeno! :rofl:
  • Infinity
    15.4k
    Ti stvarno mislis da oni mogu uci u konf ligu sa onim njihovim usranim koeficijentom?Jurki

    S novim izmjenama u sistemu eurokupova, Hajduk ima cak i dobar koeficijent za ECL. Oni ce biti nositelji u prva tri pretkola i jedino iznenadjenje trebaju u play offu. Tamo se medju nositeljima itekako moze dobiti prolazna ekipa.

    Oni su sad u losoj formi, ali po meni imaju ekipu koja ima sanse izboriti grupe. U play offu ce igrati lutriju, ali doci do play offa mogu i tad je sve moguce.
  • Jurki
    9.5k
    S novim izmjenama u sistemu eurokupova, Hajduk ima cak i dobar koeficijent za ECLInfinity

    Jedino ako ne nalete na neki Tobol ili Gziru. :rofl:
    Salu na stranu.. sad mozda to i izgleda ko ok ekipa na papiru.. al je upitno kak stoje s financijama (za koje mislim da su u totalnom qurtzu) koga budu sve primorani prodati da pokriju rupe.
  • Mali Zeus
    10.4k
    govnari iz hns-a imaju dvostruki kriterij, da smo ovo napravili mi zabranili bi nam dolazak na maksimir na jednu citavu sezonudinamozivivjecno

    Ne pretjeruj.
  • Banana 2
    472
    Salu na stranu.. sad mozda to i izgleda ko ok ekipa na papiru.. al je upitno kak stoje s financijama (za koje mislim da su u totalnom qurtzu) koga budu sve primorani prodati da pokriju rupe.Jurki

    Dobra stvar za njih je što su im dva igrača sa najvišom preprodajnom vrijednosti ujedno i dva igrača koja će relativno lako nadomjestiti.
  • Bosna86
    11.6k
    Oni su sad u losoj formi, ali po meni imaju ekipu koja ima sanse izboriti grupe. U play offu ce igrati lutriju, ali doci do play offa mogu i tad je sve moguce.Infinity

    Prijatelju, zaboravljaš ključnu stvar, to je Hajduk
  • Paggini
    10.1k
    Ode i Nikoličius. Tko će sad dovoditi stare izraubane igrače eh...
  • mali M
    3.9k
    iskreno banankas nisam siguran na koga točno misliš al oni su bez Sigura, Sahitija i Puktaša u žešćoj banani.
  • Petar86
    635
    Jos da potjeraju par senatora i krenu s "nasom dicom" i napravili su puni krug.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ocekivao sam ovaj potez jer nebi bilo smisla da su svi otisli, a da je on jedini ostao. U svakom slucaju cekaju ih teske godine i neka im kada su se nama rugali prije samo par mjeseci.
  • Zagi
    5.8k
    Mislim da je to neminovnost.
    Ne trebaju ti fin izvještaji da se vidi gdje su.
    Ako Šola i ostala medijska vojska uskoro krene sa narativom da se prilika treba davati generaciji koja je bila u finalu juniorske LP, znaš koliko je sati.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Tribaju vratiti Štimca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.