• Purger
    360
    Nisam baš siguran da će moći plaćati takav roster + nadodaj novog trenera koji će, ako žele rezultat ,biti jako skup.Danko

    Perišić ih odvede u Konferencijsku ligu i evo ti love
  • Danko
    1.1k

    Oće, ko šta ih je i livaja odveo.
  • badjibadara
    3.2k
    Perišić ih NAS odvede u Konferencijsku ligu i evo ti lovePurger
  • Purger
    360


    Perišić je ipak "malo" bolji igrač od Livaje
  • Jurki
    11.7k
    Perišić ih odvede u Konferencijsku ligu i evo ti lovePurger

    Ti stvarno mislis da oni mogu uci u konf ligu sa onim njihovim usranim koeficijentom? Mislis da ih igrac moze dotegliti do konf lige.. koji ima 36 godina, upitnog zdravlja.. i jos kaj je upitno dal bu ostal dolje ..
    daj se nemoj sramotiti..
    stvarno bi si mogli svi tu na forumu pomisliti ili si tovar ili trolas..
    I je vidli smo kak je velka lova u konf ligi.. 6-7 milja eura i to za cetvrtfinale.
  • Purger
    360
    koji ima 36 godina, upitnog zdravljaJurki

    I koji je na 50% snage i protiv Dinama i protiv Rijeke bio najbolji igrač na terenu
  • Bosna86
    11.7k
    Evo završio sam posao pa sam dobre volje, dajem ti još jedan gratis komentar pa ću te blokirati onda
  • Oluja
    4.3k
    Kako da oni ne budu euforicni kad ih neki od nas vec svrstavaju u ozbiljne konkurente za naslov iduce sezone? Zaboravljate da su u totalnom rasulu i da se nece tek tako oporaviti, a mi tesko da mozemo biti gori od ovoga sto smo bili ove sezone. Odigra li nasa uprava bar donekle pristojno prijelazni rok nitko nam nece biti konkurent.
  • Brusa
    1.5k
    ti si fakat troler žešći...
  • Jurki
    11.7k
    rasprava s tobom nema smisla.
    Nisi odgovorio niti na jedno pitanje koje sam postavil. I to sasvim realno pitanje u vezi plasmana i financija u konf ligi.
    Pitam se kaj ti zapravo radis na Zoni Dinamo.. inace ako nisi znal imaju tovari svoj forum na sportnetu pa tam mozes njima prodavati demagogiju kak iz dugova napraviti megamomcad, kak polomljeni 36to godisnji igraci vuku momcad cijelu sezonu.
    Inace kaj se njihove Europe tice sljedece sezone.. @Purger zelim im ispadanje u prvom pretkolu.
  • Oluja
    4.3k
    nisam raspolozen da budem fin pa cu ti napisati onako kako se osjecam. Odjebi i ti i Perisic i svi ostali preko kojih velicas smrdljivu magarad. Mozda najbolje da sad skinemo gace pa da nas potrgani starac i 10 odrona guze. Kako da ne.
  • Sajla
    5.1k
    koliko sam popratio zonu, deda još nema unuke, a mali M i Mrvica nose XXL. valjda si je i ovaj po tom principu odabral ime "Purger"
  • Blueshadow86
    1.7k
    Osjećam se prozvanim ovdje pa ću samo staloženo pojasniti, bez zle krvi.
    Moje mišljenje je samo moje mišljenje, a to je da će i iduće sezone biti dobri i konkurentni za naslov, a puno toga ovisi o ostanku/odlasku Perišića. S druge strane, nitko sretniji od mene ako budu predzadnji u prvenstvu, nitko sretniji od mene ako ispadnu u prvom kolu/pretkolu iz Europe. Navijam protiv njih s kojom god stranom ekipom igrali, pa kome pravo, kome krivo. Nitko sretniji od mene ako dožive raspad i kataklizmu, što u rezultatskom smislu, što u financijskom.
    Uostalom, nas će se sve pitati. Opet.
    DZG iznad svih!
  • Purger
    360
    Ti stvarno mislis da oni mogu uci u konf ligu sa onim njihovim usranim koeficijentom?Jurki

    S Perišićem zašto ne? Nije da ih čekaju Bayern real ili Arsenal, čekaju ih klubovi tipa tobol i PAOK. S Perišićem bi se apsolutno mogli kvalificirat.

    jos kaj je upitno dal bu ostal doljeJurki

    Govorim za situaciju ako ostane, a vjerojatno će ostat

    je vidli smo kak je velka lova u konf ligiJurki

    Samo za plasman + dvije pobjede i 2 x to ti je već 4-5mil, za njih je to dovoljno da plate dobrog trenera i ne budu prisiljeni prodati nekog od talenata

    I to ne računajući para od ulaznica i TV-a, dakle to je samo lova od UEFE
  • Bosna86
    11.7k
    A sad adiooooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.