• BBB Sibenik
    4.4k
    Kako god ova sezona zavrsi uz sve potrese koje smo imali, nadam se filmskom završetku dvostrukom krunom! Dogodine nam se ne smije dogoditi da uđemo u sezonu sa nedefiniranim kadrom i da smo tanki na pozicijama. Uzmite u obzir šta su nam u jednom trenutku ozljede napravile.
  • Jurki
    11.9k
    Dokle god su Špikić i Hoxha dovoljni za osvajanje HNL-a, Špikić i Hoxha su ono što ćemo gledatiBanana 2

    Špikic i Hoxha su produkt nase trenerske struke tj nesposobnih teletabisa u upravi.
    Kvalitetan sd i kvalitetna struka nikad nebu dopeljala takve igrace.
    Los trener (Jakir) ne vidi koje su Hoxhine mane jer je los trener i njemu je Hoxha dobar igrac.
    Dobar trener (Bjelica) se nebi ni okrenul prema Koprivnici i trazil upravu da mu dopeljaju Hoxhu.
    Isto tak kvalitetan sportski direktor bi treneru sam objasnil da je Hoxha bacanje novca.

    I kakve to ima veze sa konkurencijom u nasoj ligi?
    Edit: ovo je isti kurac ko kad tovari optuzuju za svoje propuste i pogreske sve ostale.. a ne pogledaju u vlastito dvoriste.
  • Banana 2
    472

    Također. Dupla kruna, a nadam se do kraja i direktnom plasmanu u LP jer smo po tom pitanju još uvijek aktivni. Tada možemo zadržati sve najbitnije igrače, a onda ako nam se vrati i Modrić samo trebamo kvalitetno popuniti rupe.
  • Banana 2
    472
    I kakve to ima veze sa konkurencijom u nasoj ligi?Jurki

    Kvaliteta igrača je relativan pojam, a ovisi o konkurenciji. To je cijela poanta. Špikić je za Dinamo bio dobra akvizicija, ali opet trebamo upgrade da napravimo iskorak u Europi.
  • austrijanac
    4.2k
    Pavić je ogroman plus za nas, ogroman minus za njih.

    Pljuvačka svim osobama koje se aktivno i profesionalno bave sportom i sportskim biznisom/menađmentom.

    Običan politički pijun je izabran i to je za nas odlično. Poprilično sam siguran da adekvatnog znanja nema.
  • Jurki
    11.9k
    Špikić je za Dinamo bio dobra akvizicijaBanana 2

    Spikic je bil dobra akvizicija da glavati opere pare sa Črnkom i sjebe tovare za postotak transfera.
    Spikic bas nikad nije pokazal da je igrac za Dinamo.
  • Banana 2
    472

    Špika ima svoje mane koje svi dobro znamo, ali opet pokazuje da je unatoč tim manama dobar igrač i naše najbolje krilo. U konačnici, struku također sudiš po jednakoj osnovi. Da svaku drugu utakmicu igramo protiv Rudeša, struka bi bila uspješna i da samo Hoxhe dovodi.
  • Jurki
    11.9k
    Špika ima svoje mane koje svi dobro znamo, ali opet pokazuje da je unatoč tim manama dobar igrač i naše najbolje kriloBanana 2

    Špika otkad je dosel u Dinamo nije napredoval ni milimetra. Glava u pod ko noj i raspali po lopti ili se usere pred golom ili je ofsajd.. centarsut mu je ko da centrira invalidna kokos.
    To kaj je on nase najbolje krilo to vise govori o sportskoj politici Dinama nego o njemu.
    I otkad nam je to Rudes mjerilo a hocemo biti konkurentni u Europi?
  • Banana 2
    472
    I otkad nam je to Rudes mjerilo a hocemo biti konkurentni u Europi?Jurki

    U kontekstu korelacije kvalitete lige sa europskim rezultatima.
  • Jurki
    11.9k
    U kontekstu korelacije kvalitete lige sa europskim rezultatima.Banana 2

    Usporedba je bezveze jer se kroz kontekst ni jednog davljenika pa ni jedne lige u Europi ne pravi poveznica sa europskim rezultatima.
    Nama su mjerilo europske ekipe protiv kojih igramo svake godine a ne hnl.
    Primjer.. RBS gleda kak da dođe do razine Dortmunda.. mi moramo gledati kak da dojdemo do razine RBS-a.
  • Purger
    360
    Ne znam za vas ali ja bih htio slabiji hajduk isključivo zbog tog stresa, ove sezone su 25 kola bili ispred nas i zbilja sam vjerovao da bi ova sezona mogla biti njihova.

    Ne želim to ponovo prolazit, daj mi ponovo one sezone gdje se od praktički početka zna da Dinamo osvaja i tjt, čisto zbog mentalnog zdravlja
  • Neki tip
    21.3k
    Glava u pod ko noj i raspali po lopti ili se usere pred golom ili je ofsajd.. centarsut mu je ko da centrira invalidna kokos.Jurki

    Naravno da se radi samo o slikovitim usporedbama, više ili manje uspješnim, ali ajmo barem tu na Zoni malo birati riječi kad su u pitanju igrači Dinama..

    Ok, priznajem da sam ja preosjetljiv na to, na Zapadu mi se doslovno želja za fizičkim napadom znala pojaviti kad bih čuo uvredljiva dobacivanja igračima, ali Zona je, barem po meni, zajednica malo privrženijih, malo upućenijih, malo emotivnijih, malo "više" dinamovaca..

    Nije Špika ispunio očekivanja većine (manjina veli da niš nisu ni očekivali i ok, eto nek su bolje vidjeli, nebitno), ali nema ničega ni u pristupu igri ni u odnosu prema dresu, klubu, navijačima da bi zaslužio uvrede.

    Znam da nisi niš loše mislio i stvarno razumijem da je Špikina igra mnogima frustrirajuća pa čovjeka ponese, nisam ovo zamislio kao neko prozivanje. Uostalom, znao sam i ja uvrijediti par ljudi ovdje, svakako nisam pozvan nekog drugog prozivat za vrijeđanje.

    Samo apel svima da se malo primirimo kad pišemo ili govorimo o našim igračima. :smile:

    (Ako ne čitaju oni, možda čitaju suigrači, prijatelji, roditelji, braća, rođaci, cura, žena, djeca..)
  • Banana 2
    472

    Mislim da se ne razumijemo. Ja pričam o sustavnim razlozima.

    Može nama mjerilo biti Europa, ali dokle god je uspješna domaća sezona dominacija nad ekipama poput Rudeša, to je ono prema čemu će se momčad primarno ravnati i suditi - jer je konkretno i ta će konkretnost sustavno determinirati tvoj pristup izgradnji momčadi.

    Postoje klubovi poput PSG-a gdje milijarderi mogu ući u njih i diktatorski uvjetovati standard pa makar standard lige bio dosta ispod. Tada ti ljudi stvaraju potreban pritisak i imaju izvršnu slobodu da svoju viziju provode. Bez njih potrebni su ti sustavni pritisci koji vode kvalitativnom rastu. Jedan od bitnijih sustavnih pritisaka je ligaška konkurencija, ne samo u vidu Rijeke i Hajduka nego također i kvalitete prosječne ligaške ekipe.

    Prije lige 10 mi smo sustavno bili determinirani ekipama poput Rudeša. Danas nam je bolje kada je kvaliteta viša, a to se pretače i u ozbiljnije europske rezultate. Moja tvrdnja je da nam je za dodatni iskorak, između ostalog, potreban i daljnji rast HNL-a. Ogledni primjer toga bile bi i europske jeseni ostalih velikih hrvatskih klubova te samim time i rast HNL koeficijenta.
  • Deleted User
    3
    meni špikić djeluje pošten dečko koji će svoje odraditi ali činjenica je da nije napredovao otkad je došao u dinamo i činjenica je da nije ni izbliza kalibar krila kakav dinamu treba. igrač za goricu, slaven i ostalu ekipu odličan, za dinamo nije. ja bih povukao paralelu njega i maura perkovića. perković je očigledno napredovao od dolaska u dinamo i uvjeren sam da ćemo ga prodati kad tad za dobru lovu. pogotovo što je lijevak. nećemo vrijeđati nikog tko to ne zaslužuje a špika ne zaslužuje zbog pristupa i činjenice da mu je stalo, druga stvar su njegove kvalitete i limiti.
  • Mentalni Gimnastičar
    892
    Kontra mraku kontra sili. I onda si za predsjednika postave HDZovca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.