• Jurki
    8.5k
    Dugoročni cilj treba biti dospijeti do dva mjesta u LP, a to onda daje i garanciju za individualne kiks sezone.Banana 2

    I onda u slucaju kiksa ides u lp preko puta neprvaka i bus upal u ligu prvaka na sveto nigdarjevo.
    Ko ih jebe nek se ugase kaj se mene tice. Zelim im za koji mjesec cim brze ispadanje iz Europe.
    Prije sam razmisljal joj da bar prođu pa da malo se popravi koeficijent..a sad bmk za koeficijent. Nek se samo sramote.
  • Banana 2
    398

    Sa konkurentnim rivalima i mi ćemo konstantno biti pod pritiskom da budemo još bolji. Kvaliteta lige je maltene dekretom poboljšana uvođenjem lige 10 i to je period naših najboljih europskih rezultata, a ja bih rekao i jedan od uzroka. Sa kvalitetnijim konkurentima taj bi se efekt dodatno osnažio. Za rast Dinama je nužno da rastu i ostali.
  • Jurki
    8.5k
    kvaliteta lige se nekaj poboljsala ali nasa hnl konkurencija nema veze sa nasim rezultatima u Europi.
    Vec sa bijegom nasmrkanog, dolaskom Bjelice i svega ostaloga kaj se poklopilo.


    Nama mora biti mjerilo Europa a ne hnl.
  • Sajla
    3.3k
    Kaj se mene tiče nek završe kao Nottingham Forest ili Preston North End i da za 25 godina "pape i dida" pričaju na tribini dok igraju za kvalifikacije u prvu županijsku kako su nekad igrali 1/4finale LP, a mi da im dolazimo u goste u prvom kolu kupa i da klincima koji se danas još nisu rodili budu "simpatični klubić s juga".
    A nama nek konkurent budu Segesta i Inker, nemam niš protiv.
  • Banana 2
    398
    Kada ti osvajanje lige ne ovisi o trpanju drugoligaških klubova nego o nadmetanju sa ozbiljnijim suparnicima onda si primoran i drugačije krojiti i voditi momčad. Prosječan HNL klub je danas mnogo kvalitetniji nego prije lige 10.

    Pogledaj Rudeš ove sezone, koliko bi europski konkurentan bio Dinamo koji je građen da melje uglavnom Rudeše?

    Dokle god su Špikić i Hoxha dovoljni za osvajanje HNL-a, Špikić i Hoxha su ono što ćemo gledati. Sve te stvari idu linijom manjeg otpora, a napredak će u pravilu sustavno pogoniti nužnost i potreba. Kvalitetnija liga u prijevodu znači i veću europsku konkurentnost.

    Europska konkurentnost se pak pretače nazad u rast kvalitete same lige zbog šireg priljeva europskih sredstava. To ima plafon, ali treba biti iskorišteno i to je prostor u kojem HNL treba rasti.
  • BBB Sibenik
    4k
    Kako god ova sezona zavrsi uz sve potrese koje smo imali, nadam se filmskom završetku dvostrukom krunom! Dogodine nam se ne smije dogoditi da uđemo u sezonu sa nedefiniranim kadrom i da smo tanki na pozicijama. Uzmite u obzir šta su nam u jednom trenutku ozljede napravile.
  • Jurki
    8.5k
    Dokle god su Špikić i Hoxha dovoljni za osvajanje HNL-a, Špikić i Hoxha su ono što ćemo gledatiBanana 2

    Špikic i Hoxha su produkt nase trenerske struke tj nesposobnih teletabisa u upravi.
    Kvalitetan sd i kvalitetna struka nikad nebu dopeljala takve igrace.
    Los trener (Jakir) ne vidi koje su Hoxhine mane jer je los trener i njemu je Hoxha dobar igrac.
    Dobar trener (Bjelica) se nebi ni okrenul prema Koprivnici i trazil upravu da mu dopeljaju Hoxhu.
    Isto tak kvalitetan sportski direktor bi treneru sam objasnil da je Hoxha bacanje novca.

    I kakve to ima veze sa konkurencijom u nasoj ligi?
    Edit: ovo je isti kurac ko kad tovari optuzuju za svoje propuste i pogreske sve ostale.. a ne pogledaju u vlastito dvoriste.
  • Banana 2
    398

    Također. Dupla kruna, a nadam se do kraja i direktnom plasmanu u LP jer smo po tom pitanju još uvijek aktivni. Tada možemo zadržati sve najbitnije igrače, a onda ako nam se vrati i Modrić samo trebamo kvalitetno popuniti rupe.
  • Banana 2
    398
    I kakve to ima veze sa konkurencijom u nasoj ligi?Jurki

    Kvaliteta igrača je relativan pojam, a ovisi o konkurenciji. To je cijela poanta. Špikić je za Dinamo bio dobra akvizicija, ali opet trebamo upgrade da napravimo iskorak u Europi.
  • austrijanac
    2.6k
    Pavić je ogroman plus za nas, ogroman minus za njih.

    Pljuvačka svim osobama koje se aktivno i profesionalno bave sportom i sportskim biznisom/menađmentom.

    Običan politički pijun je izabran i to je za nas odlično. Poprilično sam siguran da adekvatnog znanja nema.
  • Jurki
    8.5k
    Špikić je za Dinamo bio dobra akvizicijaBanana 2

    Spikic je bil dobra akvizicija da glavati opere pare sa Črnkom i sjebe tovare za postotak transfera.
    Spikic bas nikad nije pokazal da je igrac za Dinamo.
  • Banana 2
    398

    Špika ima svoje mane koje svi dobro znamo, ali opet pokazuje da je unatoč tim manama dobar igrač i naše najbolje krilo. U konačnici, struku također sudiš po jednakoj osnovi. Da svaku drugu utakmicu igramo protiv Rudeša, struka bi bila uspješna i da samo Hoxhe dovodi.
  • Jurki
    8.5k
    Špika ima svoje mane koje svi dobro znamo, ali opet pokazuje da je unatoč tim manama dobar igrač i naše najbolje kriloBanana 2

    Špika otkad je dosel u Dinamo nije napredoval ni milimetra. Glava u pod ko noj i raspali po lopti ili se usere pred golom ili je ofsajd.. centarsut mu je ko da centrira invalidna kokos.
    To kaj je on nase najbolje krilo to vise govori o sportskoj politici Dinama nego o njemu.
    I otkad nam je to Rudes mjerilo a hocemo biti konkurentni u Europi?
  • Banana 2
    398
    I otkad nam je to Rudes mjerilo a hocemo biti konkurentni u Europi?Jurki

    U kontekstu korelacije kvalitete lige sa europskim rezultatima.
  • Jurki
    8.5k
    U kontekstu korelacije kvalitete lige sa europskim rezultatima.Banana 2

    Usporedba je bezveze jer se kroz kontekst ni jednog davljenika pa ni jedne lige u Europi ne pravi poveznica sa europskim rezultatima.
    Nama su mjerilo europske ekipe protiv kojih igramo svake godine a ne hnl.
    Primjer.. RBS gleda kak da dođe do razine Dortmunda.. mi moramo gledati kak da dojdemo do razine RBS-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.