• veselko tenžera
    1.3k
    apropo navijanja. Netko je neki dan citirao Churchilla i njegovu legendarnu izjavu da Balkan proizvodi puno više povijesti nego što može konzumirati.
    Ja bih ga parafrazirao - ne postoje vječni saveznici, vječan je samo interes Dinama! U tom kontekstu, navijao sam za remi večeras, čak i pobjedu Hajduka prije pobjede Rijeke, ali nije ni ovo crno. Uzet ćemo mi ovo!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Kaze Karoglan poslije utakmice "imali smo odlicnu priliku preko Ristovskog" :lol: :lol:
  • Marcinko
    327
    Bruno Marić: Autori 'curenja' će požaliti, zabili su si nož u leđa. Nevjerojatno je kako je Bruno Marić na kraju ispao Nostradamus.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Sad se obračunati s ovim partizanovim fan clubom.Paggini

    ?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Jel ima netko mjesto vise za prijevoz do Splita 25.5. ??? Stvarno nebi volio propustit takvo ludilo :joke:

  • NitkoBitan
    12.3k
    Jos se danas nasalit na racun Hajduk i mislim da je dosta za ovu sezonu. Vise nemaju nikakve sanse za naslov i trenutno su nebitni.

    Rijeka. Nisu nam ni oni nesto bliski, dapace imaju dosta "minusa" kaj se tice odnosa sa Dinamovim navijackim pukom. Od izdrkavanja na "VAR aferu" (krivljenja Dinama) do zvizdanja na Ademijevom oprostaju. Briga me za Pjacu, Sopica, necije "zasluge"... zelim im kiks svaku utakmicu do kraja prvenstva i da ih zgazimo na Rujevici.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kakav užitak je gledati ovaj raspad sustava kod magaradi. Orgazmično!
  • Jurki
    8.7k
    Uremovic pogodio zastitara bocom u glavu.
    Reprezentativni kalibar nogometasa.

    Bome je jutros gust citati sportnetov forum..Marijanska brazda je mala lokva prema njihovoj depresiji.
    Da su oni imali unutarnje borbe ko mi.. ispali bi iz lige.

    Jos se danas nasalit na racun Hajduk i mislim da je dosta za ovu sezonu.NitkoBitan

    Nikad nije dosta sprdanja na njihov racun jer drugo nisu ni zasluzili. Znam da je ovo šamaranje crknutog magarca, ali tek sad ga treba udariti.. da se nikad vise ne digne.
  • serbus
    3.6k
    nije dostaJurki


    Dajte više te majice.... Nije dOSTA...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Rijeka. Nisu nam ni oni nesto bliski, dapace imaju dosta "minusa" kaj se tice odnosa sa Dinamovim navijackim pukom. Od izdrkavanja na "VAR aferu" (krivljenja Dinama) do zvizdanja na Ademijevom oprostaju. Briga me za Pjacu, Sopica, necije "zasluge"... zelim im kiks svaku utakmicu do kraja prvenstva i da ih zgazimo na Rujevici.NitkoBitan

    Pa naravno, tovari su apsolvirani, okrećemo se Rijeci.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Perišić igrao malo i skoro namjestio gol i imao 2 opasna šuta. Sva sreća da su se tovari raspali jer da je stani pani, sve u bod, dva tko zna...
  • Dendle71
    68
    Perišić? Čitam i ne vjerujem…pa po čemu je taj Perišić u ovih 35 minuta kojih je odigrao protiv nas i Riječana pokazao da je klasetina? Perišić je klasa…bio i dalje će bit iznimno dobar nogometaš ali nikakva klasetina - on to vise nije.

    Skoro je namjestio gol? Ove izjave su bas u maniri mitomana iz Titograda.

    Kao i obično tovari i u povratku Perišića pokušavaju sve na silu. Nažalost po njih to ne prolazi, uvijek je bolje apsolvirati neke stvari planski. Ja to kod njih ne vidim (ne drže se njihovog petogodišnjeg plana kojeg su promovirali pred 3 godine a kamoli sve ostalo) a to uključuje kao sto kažem i povratak Perišića na teren.

    Na tekmi protiv nas ga je TV režiser nonstop stavljao u kadar. Vidjelo se da tip ne može izdržati na klupi. Grize nokte – komeša se, ne može sjediti nego stoji, itd. I naravno 0 :1 za nas pa ajde Ivane da bude prekrasna priča, uđi i zabi dva komada izbaci mordora. Povratak iz sna.

    Ja sam u ove dvije utakmice vidio užasno sporog Perišića i to me baš iznenadilo nakon onoliko treninga u rehabilitaciji. Perišić je izbjegavao duele. Pogotovo protiv nas kad smo stavili RPG-a na našu desnu stranu. Tada se Perišić potpuno povukao na njihov lijevi bek i nije prelazio centar. Jučer je 2 puta nabacio, wow. Nije mi jasan strah navijača Dinama kad je u pitanju Perišić.

    Da se vratimo na ovo vraćanje na silu. Koštat će to njih i njega – nažalost.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Perišić? Čitam i ne vjerujem…pa po čemu je taj Perišić u ovih 35 minuta kojih je odigrao protiv nas i Riječana pokazao da je klasetina? Perišić je klasa…bio i dalje će bit iznimno dobar nogometaš ali nikakva klasetina.Dendle71

    Čovjek je sa jednom zdravom nogom imao odličan nabac i 2 dobra šuta, do njegovog ulaska Hajduk nije imao šut na gol. Što se tiče režisera pa niš čudno, ako se Modrić vrati u Dinamo isto će tako biti, velike zvijezde u HNL-u. Istina da Perišić izbjegava duele što je sasvim normalno jer tu radi i glava i psihologija i strah od nove ozljede, ali vidi se da je klasa. Pa Pjaca kaj je bio potrgan je klasa za HNL, di neće biti Perišić.
    Plus kaj je u odnosu na cijelu momčad i stožer Hajduka gospodin i klasa i van terena.
  • miro
    3.2k
    Perišić je namjestio mrtvaca Trajkovskom. Nije još ni blizu svije razine, ali je klasa samo takva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.