• dd29
    237


    Prostituiranje=jedan oglas
    A svakako bi oduzimao minutažu mladim igračima poput ademija i mišića
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Prostituiranje=jedan oglas
    A svakako bi oduzimao minutažu mladim igračima poput ademija i mišića
    dd29

    ako ostane na ovome...to nije prostituiranje.
    ako se nastavi kao što je magarad molila perišića...to je prostituiranje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Svršavam na pomisao da profa trenira Luku :love: :lol:
  • Benito
    598
    Modrić bi postao još veća raketa pod Jakirom
  • kibic
    1k
    Nažalost, ne djelim optimizam sa većinom. Dolazak Modrića i moljakanje preko društvenih mreža mi se uopće ne dopada za klub koji je u tranzicijskom periodu. Kampanja imalobismisla pre slična mi je onoj od jednog lučkog kluba. Modrić je krao novac od kluba, i mijenjao iskaz na suđenju. Točka, to se dogodilo.

    Ne vidim potrebe za ignoriranjem toga i oprost jer je to "najbolji hrvatski igrač u povijesti", jer ne želim nikakav oprost za one koji su se okrali o klub i šutili do sad.

    Zakaj se ne pokrene kampanja za dolazak Bobana? Zakaj ne zaOršića, za Bjelicu? To nema istu marketinšku vrijednost?

    Dajte najte, ni Modrić ni Lovren ni itko nije potreban koliko su potrebni složni navijači i uprava koja mora odradit financijsku reviziju. Sve kaj to remeti je nepotreban marketing radi marketinga.

    Ne dok radimo na građanskom Dinamu, nitko nije silniji od njega.
  • Kepec
    4.8k
    hajduk prvak, mi kup, Jakir ostaje, dolazi Modrićmarcio amoroso

    Dinamo prvak, mi kup, Jakir ostaje, dolazi Modrić...?
  • Paggini
    7.1k
    Dajem dva dana prije dezurne brigade "Zasto se ne dovodi Jankovica, sta ce nam Modric?????"
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Zakaj ne zaOršića, za Bjelicu? To nema istu marketinšku vrijednost?kibic

    nema...
  • jedan u nizu
    6.1k
    KAko smo svi govorili kako bi neki igraci radije birali jednu Cesku, Belgiju, Poljsku ili slicno zbog infrastrukture, klubova, navijaca.

    Sad zamislite jednog RPGa koji moze birati izmedu 10 klubova u Europi po raznim državama. A u jednom tom klubu igra Modrić.

    Zamislite jednog Kenta kojeg smo zazivali ovdje, da li bi se dvoumio oko dolaska da igra sa Modricem ili bi bio na klupi jednog Fenera?

    Jedan Kaneko je dosao jer je cuo da smo srusili Chelsea.
    Zamislite koliko njih bi htjelo doci da igraju zajedno sa Modricem, ili da igraju u klubu u kojem je prosle godine igrao Modric.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Super su mi koji zaziru od kampanje imalo bi smisla jer je to slično jednom klubu. Tom klubu i njihovom navijačima s tim pristupom samo idete niz dlaku u njihovim spikama da su oni prvi u svemu i sve su prvi smislili.
  • Peškaman
    2.6k
    Zamislite da Modrić dođe,Perišić je dolje,automatski koji mlađi igrač neće htjeti doći generalno u HNL,pogotovo u Dinamo koji je dokazan kao stepenica za lige petice.
    Marketinški pogotovo,koje dijete ne bi uzelo dres Luke Modrića,koje dijete ne bi otislo na stadion bilo na Maksimir bilo u Goricu ili Varaždin da zamoli velikog Modrića za dres.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Sama činjenica da netko u klubu osmišljava i provodi ovakve akcije je napredak od 100 milja i to me neizmjerno veseli nakon godina totalne odnarođenosti kluba.
  • Dino
    2.2k
    Nabaci koji argument zakaj mislis da Bjelica i Orsic, kolko nam god bili ili ne bili dragi, imaju iole slicnu marketinsku vrijednost ko Modric.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne slažem se.kibic

    buraz moj, kad je bjelica došao u union berlin, matthaus je na pitanje o njemu rekao da ne zna tko je to i nikad nije čuo za njega.

    za oršića ljudi znaju isto kao što i ja znam onog lika iz brazilske lige što je pucao penal za selecao u raspucavanjima protiv nas 2022. vjerojatno super igrač, ne znam gdje igra, ni kako se zove...

    modrića zna cijeli svijet, al praktički doslovno!
    što ne znači da ga treba moliti za dolazak...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.