• Mali Zeus
    9.7k
    a ne misliš li da bi tim mladim igračima bila čast dijeliti svlačionicu s Lukom i da bi nešto i naučili od njega?
  • Time
    532
    Jel ima neki clanak ili samo ova stranica sa dresom ?
  • Nino Bule
    11.5k


    Boli i mene briga za arape i kineze slazem se, ali za dovuc prosjecnog hrvata na stadion dinama i da kupi dres dinama dolazak modrica je daleko najveci pokretac takvog necega, da se iskoristi ko vjetar u leđa za povecanu identifikaciju ljudi s klubom i da se krenu masovno uclanjivat, kupovat karte i dolazit na utakmice, sto je stvar na kojoj ko klub najvise moramo radit.

    Drugo nije bas ni potpuno zanemariv taj svjetski "reach" koji dobijes s modricem, ozbiljnije sponzore > bolji poslovni rezultati > vise para za sportski sektor > bolji rezultati, a to je ono sto svi zelimo klubu.

    Trece covjek s tolikim iskustvom kao lider povede dinamo sljedece sezone u ligu prvaka, jos uz to na terenu moze dosta toga ponudit. Svakako bi ga i dozirao ne bi sigurno igrao srijeda nedjelja pa bi bilo prostora da i "naši klinci" igraju.
  • Mali Zeus
    9.7k
    pa objava na profilu kluba.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    a ne misliš li da bi tim mladim igračima bila čast dijeliti svlačionicu s Lukom i da bi nešto i naučili od njega?Mali Zeus

    Mislim...ali želi li on tu mentorsku ulogu?
    Ako želi, super...ali nekakvo forsiranje uz punu minutažu je druga priča.

    Također, ako to stvarno želi, super... zašto bi ja stavljao heštegove po instagramu? Zašto bi klub praktički molio po stranim medijima?

    Mislim, ja sam čudan lik... ni žene nikad nisam pitao dva puta, niti ih nagovarao.
  • Dudu9
    445
    Pa ako je bilo ko u dinamo razmišljao da ode na ljeto, dolaskom Modrića mislim da bi odmah bila drugačija situacija a da ne pričamo o dolazim transferu ko nebi htio bit suigrač Modriću?
  • Mali Zeus
    9.7k
    me vjerujem da će biti puna minutaža. A ovo ostalo se slažem, možda podijelim objavu na svom profilu i to je to.
  • Time
    532

    Da znam,ali jel ima u Marci neki tekst oko Modrica i Dinama ili samo ova slika sa dresom ?
  • Mali Zeus
    9.7k
    aha, mislim da je samo taj oglas za sad.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ne vidim poantu vraćanja čovjeka od skoro 40 godina.db-izbjeglica

    Ma da, kaj će nam najtrofejniji igrač Reala, jedan od najpoznatijih nogometaša na svijetu i jedan od najvećih u povijesti koji bi i s 38 godina godina bio drugi najvredniji, a izvjesno i jedan od najboljih igrača u plavom dresu, a privukao bi tisuće na stadion, brutalne sponzore, igrače kakvima smo se samo mogli nadati i potencijalno rezultate o kakvima samo sanjamo.

    Ne znam kaj da kažem, iskreno. Boli me koliko su neki ograničeni u svom razmišljanju.
  • Nino Bule
    11.5k
    Također, ako to stvarno želi, super... zašto bi ja stavljao heštegove po instagramu? Zašto bi klub praktički molio po stranim medijima?db-izbjeglica

    Slazem se treba imat mjeru, ali treba i dat do znanja ovakvom kampanjom da je poželjan ovdje jer to je bilo upitno, vjerujem da je modricu jedna od vecih prepreka vracanja u hr bila percepcija o njemu i da bi mogao bit izvrjeđan na svim hnl stadionima a i ne bi bio siguran kakav bi docek imao na maksimiru, ovakvom "pripremom terena" jasno je da bi svugdje osim na titu bio docekan ovacijama, meni ova reklama u marci sasvim pristojan nacin za takvu poruku.
  • superhik
    10.3k
    potencijal otvara, koliko će to pridonijeti awarenessu klupskog brendaBosskovitz

    Ovo je bespredmetno. Međutim, pitanje je koliko će ga graditi dugoročno ako je jedna sezona, no, nakon tog "peaka" stvorenog oko eventualnog hypea s dolaskom treba tu krivulju održavati, odnosno spriječiti strmoglavi pad. Na tome se treba već sad raditi
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ma da, kaj će nam najtrofejniji igrač Reala, jedan od najpoznatijih nogometaša na svijetu i jedan od najvećih u povijesti koji bi i s 38 godina godina bio drugi najvredniji, a izvjesno i jedan od najboljih igrača u plavom dresu.

    Ne znam kaj da kažem, iskreno. Boli me koliko su neki ograničeni u svom razmišljanju.
    Bosskovitz

    i šta, bio bi to još jednu seznu i gdje smo onda?

    ako želi pomoći, ako se želi iskupiti za ono što je (djelomično svojom krivnjom) napravio klubu, ako želi mentorsku ulogu, ako želi sudjelovati u izgradnji neke super priče u dinamu... vrata su mu što se mene tiče otvorena. jel ga treba moliti za to? jel se treba prostituirati okolo?

    ako bi došao tu ganjati punu minutaži nauštrb mladih igrača, stvarno ne vidim smisao....
  • IstokKa96
    557
    Neka pametniji i demokratski izabrani odluce imali ili nema smisla, ali Modric zdrav i stariji iz top svjetskog kluba u usporedbi s potrganim i mladjim iz osrednjeg engleskog kluba, definitivno ima smisla i zasluzuje potpuni angazman u realizaciji na svim razinama.

    Koliko ce biti uspjesno to je vec drugo pitanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.